قیمت روز محصولات اپل

آموزش نحوه ریست کردن ایرتگ اپل+ رفع مشکلات احتمالی

نحوه ریست کردن ایرتگ اپل

اگر شما یک ایرتگ اپل استفاده شده را بگیرید و صاحب قبلی هنگامی که در محدوده بلوتوث بوده است آن را غیر متصل نکرده باشد ، شما باید ایرتگ را باز کنید و سپس آن را ریست کنید. به همین دلیل ما در این مطلب به شما نحوه ریست کردن ایرتگ اپل را آموزش می دهیم.

اگر شما می خواهید به دوست تان یا شخص دیگری ایرتگ قدیمی خود را بدهید و یا از ان ها یک ایرتگ را بگیرید و به آن ها اجازه دهید که تنظیمات خود را انجام دهند، هنگامی این کار را انجام دهید که با آن ها هستید و حتماً ایرتگ در محدوده بلوتوث گوشی ایفون شما باشد تا به راحتی دو دستگاه را unpair کنید.

اگر در محدوده بلوتوث نباشد، کار unpair کردن از سوی شما کمی دشوار تر است اما کار سخت تر و مهم تر را باید کسی که ایرتگ را دارد انجام دهد. قبل از این که شما یا آن ها بخواهید ایرتگی که از قبل استفاده شده را دوباره تنظیم کنید، باید آن را ریست کنید. ما در پایین نحوه ریست کردن ایرتگ اپل را به شما با تصاویر آموزش خواهیم داد.

مراحل نحوه ریست کردن ایرتگ اپل

۱- با فشار دادن نسبتا محکم روی قاب پشت نقره ای ، ایرتگ را باز کنید.

۲- هنگامی که انگشت خود را به پایین فشار می دهید ، در همان حال در خلاف جهت عقربه های ساعت قاب پشتی را بچرخانید.

۳- قاب پشتی کمی می چرخد و سپس آزاد می شود.

۴- قاب پشت را بردارید.

۵– باتری را جدا کنید.

۶– کاور را به یک سمت ببرید.

۷– باتری را دوباره بگذارید و به پایین ان را فشار دهید تا یک صدا بشنوید.

۸– پس از شنیدن صدا بلافاصله باتری را دوباره بردارید و لحظه ای مکث کنید.

۹– دوباره باتری را بگذارید و فشار دهید تا صدا را بشنوید.

۱۰– دوباره باتری را بردارید

۱۱-این عمل برداشتن باتری ، دوباره گذاشتن آن و شنیدن صدا را در مجموع پنج بار انجام دهید.

۱۲– پس از پنجمین مرتبه و شنیدن صدا، باتری را بر ندارید و بگذارید باقی بماند و قاب را بردارید.

۱۳– شما روی قاب سه زبانه را خواهید دید که با سه جایگاه بر روی ایرتگ متصل می شوند

۱۴– آن ها را هم راستا با یکدیگر قرار دهید ، به پایین فشار دهید و نگه دارید تا یک صدای دیگر بشنوید.

۱۵– قاب را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید.

. در طی این مراحل دشواری های نسبی ممکن است برای شما به وجود بیاید. شما برای درآوردن قاب پشتی ممکن است به مشکل بخورید زیرا هیچ گیره ای وجود ندارد و متوجه شدن آنکه دارید ان را می چرخانید یا نه دشوار است. قاب پشت را فشار دهید ، بچرخانید و سپس آن را بر عکس نگه دارید تا متوجه شوید که آیا قاب آزاد و شل شده است یا خیر.

اگر هم که این مراحل گفته شده به نظر شما بسیار زیاد هستند باید به شما خبر بدی بدهیم. ممکن است در مرتبه اول انجام دادن این مراحل شما نتوانید به درستی ایرتگ را ریست کنید و شاید نیاز باشد چندین بار این مراحل را تکرار کنید

همچنین شما ممکن است حساب تعداد صدا هایی را که می شنوید را نیز از دست بدهید. در مراحل گذاشتن باتری پنج صدا را باید بشنوید و ششمین صدا هم درست قبل از پایان و بستن قاب خواهید شنید. و بار هایی نیز وجود دارد که شما مطمئن هستید تمام مراحل را به درستی انجام داده اید اما باز هم ریست کردن شما عمل نخواهد کرد.

تنها راه برای اطمینان حاصل کردن از موفقیت در ریست کردن ایرتگ اپل ، اقدام به راه اندازی ایرتگ است. در کنار ایفون خود ایرتگ را نگه دارید و اگر تمام مراحل به درستی انجام شده باشند ، ایفون ایرتگ شما را خواهد شناخت و پروسه pairing آغاز می شود.

نکته: باتری را به نحوی در ایرتگ قرار دهید که لیبل آن به سمت بیرون باشد.

اگر این کار را درست انجام نداده باشید، ایفون به کلی ایرتگ را شناسایی نخواهد کرد. تنها کاری که می توانید انجام دهید انجام دادن دوباره مراحل نحوه ریست کردن ایرتگ است و باید این کار را دوباره و به احتمال زیاد یک بار دیگر نیز انجام دهید تا بالاخره کار کند.

این مراحل از سوی اپل برای این قرار داده نشده اند تا افراد به سرعت ایرتگ را ریست کنند. یک دزد نمی تواند ایرتگ را بدزدد و فقط با ریست کردن آن کار را انجام دهد. ریست کردن ایرتگ فقط هنگامی امکان پذیر است که صاحب اصلی ایرتگ را اپل ایدی unpair و remove کرده باشد.