قیمت روز محصولات اپل

رونمایی از هدست AR اپل و دوربین ۴۸ مگاپیکسل آیفون

رونمایی از هدست و آیفون جدید

 هدست AR اپل و دوربین ۴۸ مگاپیکسل آیفون، مینگ چی کو تحلیلگر این امور می‌گوید که حداقل یک آیفون جدید در سال ۲۰۲۲ مجهز به دوربین ۴۸ مگاپبکسلی رونمایی میشود و پس از آن اپل یک هدست اپل ای ار را راه اندازی می‌کند.

مینگ چیکو با پافشاری درپیش بینی های قبلی خود در مورد سخت افزار اپل، به سرمایه گذاران گفته است که هنوز از اپل انتظار می‌رود که هدست AR اپل و دوربین ۴۸ مگاپیکسل آیفون را عرضه بازار کند. وی اکنون بر اساس این تحقیق که نشان  می‌دهد اپل در ترکیب کارپردازهای خود تغییر ایجاد کرده است پیش‌ می‌رود.

قیمت

مینگ چیکو همچنین طبق نوشته‌هایی که توسط اپل اینسایدر بازدید شده است گزارش می‌کند که رقابت قیمتی وجود داشته است، که انتظار می‌رود از سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ قیمت لنز‌ها تثبیت شود. و فشارها از نیمه دوم سال ۲۰۲۱ به طول قابل توجهی بهبود می‌یابند.

شرکت‌های مربوطه

تغییر قیمت و همچنین ایجاد تغییر در ترکیب کارپردازهای خود تا حدی به دلیل افزودن اپل به لارگان پرسیشن برای اجزای لنز آیفون ۱۳ است. مینگ چیکو معتقد است که سانی اپتیکال به جای لارگان در عوض ۱۰ درصد پیش بینی شده تنها ۳ درصد از سفارشات اپل را از دست می‌دهد.

مینگ چیکو همچنین اضافه نمود که در حال حاضر سانی اپتیکال انگیزه کمتری برای مشارکت در پروژه آیفون دارد،زیرا بازدهی سرمایه گذاری آن در لنزهای موبایل های اندرویدی به طور چشمگیری بیشتر است.  و همچنین افزود: اگر سانی اپتیکال بیشتر به بازار اندروید بپردازد، انتظار می‌رود سود قابل توجهی بدست آورد.

بنابراین اعتقاد بر این است که بیشتر سفارشات لنزهای اپل به تهیه کنندگان لارگن و یوجینگوانگ تعلق می گیرد. چیکو می گوید: “لارگان و یوجینگوانگ در حال حاضر با اپل در زمینه تولید لنزهای ۲Q22 AR / MR HMD همکاری می کنند” و  همچنین در زمینه لنزهای پیشرفته آیفون ۴۸MP جدید  2H22شریک هستند.

AppleInsider

ازطریق  HomePod خود از تمامی اخبار اپل  مطلع باشید. بگویید ، “سلام ، سیری ، اپل اینسایدر را بازی کن” ، و جدیدترین پادکست اپل اینسایدر را دریافت خواهید کرد. یا در عوض HomePod mini خود را برای “Apple Insider Daily” درخواست کنید و مستقیماً از تیم خبری ما یک به روزرسانی سریع خواهید شنید. و اگر به اتوماسیون خانگی اپل محور علاقه دارید ، بگویید “سلام ، سیری ، HomeKit Insider را بازی کن” ، و لحظاتی به جدیدترین پادکست تخصصی ما گوش خواهید داد.