قیمت روز محصولات اپل

زمان انتشار اسکین نیمار در بازی فورتنایت و دیگر جزییات آن

مشخصات اسکین نیمار بازی فورتنایت

اپیک گیمز هنگام شروع سیزن ۶ فورتنایت اعلام کرد که اسکین نیمار جونیور قرار است این فصل به بازی بیاید و جزیی از بتل پس این سیزن باشد؛ با این حال اطلاعات زیادی از آن به ما نداد … اما حالا جزییات جدیدی از آن به دست آمده است.

حالا ما زمان دقیق عرضه اسکین نیمار در بازی فورتنایت را می دانیم. اگر اهل فوتبال نیستید و اسم نیمار به گوش‌تان ناآشنا است باید بگوییم نیمار بازیکن تیم ملی فوتبال برزیل است و در تیم باشگاهی پاریس سن ژرمن بازی می کند. مجله Time نام او را در میان ۱۰۰ شخصیت تاثیرگذار سال ۲۰۱۷ قرار داد. او کاپیتان تیم ملی برزیل بود و توانست در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ مدال طلا را برای تیم خود به ارمغان بیاورد. نیمار همچنین در سال ۲۰۲۰ چهارمین بازیکن پردرآمد شد.

از این ها بگذریم، شهرت ویژه این شخصیت باعث شده که اکثر قریب به اتفاق پلیرهای فورتنایت منتظر اسکین او باشند. در پایین هرچه درباره ی این اسکین جدید می دانیم را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

اسکین نیمار جونیور در بازی فورتنایت

تاریخ عرضه اسکین نیمار به فورتنایت

بعد از گذشت شش هفته ی کامل از شروع سیزن ۶، اپیک گیمز در نهایت تاریخ عرضه این اسکین را اعلام کرد؛ ظاهرا اسکین نیمار جونیور قرار است ۲۷ آوریل (۷ اردیبهشت) به بازی فورتنایت بیاید.

تاریخ انتشار اسکین نیمار بازی فورتنایت

ظاهر اسکین نیمار چگونه خواهد بود؟

طبق چیزی که در پیش نمایش اسکین دیدیم، اسکین نیمار به احتمال زیاد دو استایل متفاوت خواهد داشت.

اسکین نیمار قطعا بسیار شبیه به ویژگی های فیزیکی خود نیمار است. اپیک گیمز در تبدیل شخصیت های معمولی به ورزشکاران پرعضله ید طولا دارد! پس احتمالا اسکین جدید نیمار شبیه به اسکین فوتبالیست‌های قدیمی این بازی خواهد بود که رنگ آن تلفیقی از رنگ های آبی، سبز و زرد است. (تصویر بالا)

خرید ویباکس ارزان فورتنایت Fortnite – کلیک کنید

اسکینی که در تریلر نمایش داده شد به هیچ وجه شبیه دیگر تی شرت های فوتبالی که تا به الان دیده‌ایم نبود. در چند صحنه‌ی کوتاه می بینیم که لباس نیمار، لباسی مخصوص است و به جا دست پنجه دارد (چیزی شبیه بلک پنتر).

چیز زیادی از آن دیده نمی شود اما بقیه اسکین ظاهرا تلفیقی از لباس Black Panther و Iron Man است. واضح است که اپیک گیمز می خواهد نیمار را به ابرقهرمانی که همه انتظارش را داشتند تبدیل کند!

قیمت اسکین نیمار در بازی فورتنایت چقدر است؟

اپیک گیمز از قصد اسکین نیمار را در پیش نمایش سیزن ۶ فورتنایت معرفی کرد؛ در نتیجه به احتمال زیاد قرار نیست به آیتم شاپ بیاید (دست کم برای مدتی).

پس اگر بتل پس سیزن ۶ را داشته باشید، با حساب دودوتا چهارتا متوجه خواهید شد که اسکین نیمار در واقع برای شما رایگان است. اگر بتل پس ندارید، می توانید آن را با قیمت ۹۰۰ ویباکس (ورژن معمولی) و یا با قیمت ۲,۸۰۰ ویباکس (ورژن دیلوکس) خریداری کنید.

تازه شاید متوجه شده باشید که چندین برگه بتل پس سیزن ۶ نام «؟» دارد؛ در نتیجه احتمال این که اسکین نیمار یکی از آن ها باشد، بسیار بالا است. همچنین ممکن است اپیک گیمز چندین کوئست و چلنج برای گرفتن این اسکین جلوی راه شما قرار دهد. از آن جایی که دو استایل متفاوت از اسکین قرار است به بازی بیاید، شما احتمالا باید چند کوئست اضافه‌تر به پایان برسانید تا اسکین باحال‌تر و ابرقهرمانی‌تر را روی اکانت خود بگیرید.

حتی ممکن است که اسکین نیمار در آیتم شاپ هم به فروش برسد. اپیک گیمز هنوز اطلاعاتی در این باره منتشر نکرده است. اگر احیانا اسکین نیمار به Item Shop بیاید، احتمالا قیمت آن ۱,۲۰۰ وی باکس (بلکه بیشتر) باشد. برای اطلاع از بروزترین جزییات بازی ها در بخش اخبار بازی و کنسول وب‌سایت بی نهایت کالا با ما همراه باشید.