قیمت روز محصولات اپل

انتشار بازی کالاف دیوتی وارزون برای PS5 و ایکس باکس سری X

کالاف دیوتی وارزون برای PS5

طبق گزارش CharlieIntel در اخبار بازی و کنسول، بازی کالاف دیوتی وارزون برای دو کنسول نسل جدید PS5 و ایکس باکس سری X|S در دست ساخت است. البته هنوز زمان دقیق انتشار آن مشخص نشده است.

Amos Hodge کارگردان گفت یک تیم تکنولوژی همراه Raven سخت درحال کار برروی کدهای اصلی و تکنولوژی این بازی هستند. کالاف دیوتی وارزون جدید برای PS5 و ایکس باکس Series X|S در مقایسه با نسخه موبایل، قابلیت های جدید و ویژگی های سخت‌افزاری بسیار بهتری خواهد داشت؛ مثلا کالاف دیوتی جدید از ۱۲۰Hz برروی کنسول اجرا می شود، زمان لودینگ آن بسیار کاهش می یابد و دیگر بهبودهای SSD روی آن موثر خواهند بود. همچنین از لرزش و شوک جدید کنترلر DualSense پلی استیشن ۵ پشتیبانی خواهد کرد.

علاوه بر امکانات جدیدی که در بالا به آن ها اشاره شد، Raven همچنین اعلام کرده که یک اسلایدر FOV (میزان وسعت دید) در نسخه کنسول این بازی قرار می دهد تا پلیرها بتوانند محیط بسیار بزرگ‌تری را در صفحه نمایش روبه‌روی خود ببینند و از اطراف خود هنگام بازی آگاهی بیش‌تری داشته باشند.

کالاف دیوتی وارزون برای PS5 و ایکس باکس سری X|S

از دیگر اخبار وارزون این که پلیرها می توانند سیزن ۳ را هم اکنون در دو حالت بتل رویال و کلد وار بازی کنند. سیزن ۳ آپدیت بسیار بزرگی برای دو کالاف دیوتی محبوب بود اما تغییراتی که در وارزون صورت گرفته اساسی‌تر اند و بیشتر به چشم می آیند. Raven به طور رسمی مپ Verdansk را تخریب کرد!

مپ Verdansk 84، با تم دهه ۸۰ میلادی و مکان های جدید، جایگزین مپ اصلی بازی شده است. همچنین می توانیم حس و حال آب و هوای بهاری را در آن تجربه کنیم و همین لذت آن را دوچندان می کند. مپ جدید کالاف دیوتی وارزون آینده درخشانی را برای این بازی رقم خواهد زد.

توسعه‌دهنده دیگر بازی، Infinity Ward، اعلام کرده که وارزون ارزشش را دارد که تا چندین سال آن را بروز نگه داریم؛ کالاف دیوتی وارزون حداقل تا سیزن ۶ پیش خواهد رفت.