قیمت روز محصولات اپل

آموزش نحوه دانلود ویدئو تیک تاک بدون واتر مارک

نحوه دانلود ویدئو تیک تاک بدون واتر مارک

به تازگی سازندگان اپ اینستاگرام در مورد بخش Reels برنامه اینستاگرام اعلام کرده اند که دسترسی به ویدئو هایی که واتر مارک دارند و از برنامه های دیگر هستند ، محدود خواهد شد. پس اگر هنوز به صورت مستقیم ویدئو های تیک تاک را در reels اینستاگرام آپلود می کنید ، شما باید در روش انجام این کار تجدید نظر کنید. ما در این مطلب روش و نحوه دانلود ویدئو تیک تاک بدون واتر مارک را به شما آموزش می دهیم تا دیگر الگوریتم reels مانع آپلود ویدئو ها نشود.

با این روش reels متوجه نخواهد شد که ویدئو از تیک تاک دانلود شده و تا زمانی که ما این مطلب را می نویسیم ، این روش ، موثر است.

به دلیل تحریم شدن و فیلتر بودن اپ تیک تاک ، ما برای سهولت شما ، اپلیکیشن تیک تاک بدون تحریم! را به اپ استور ایرانی اناردونی اضافه کرده ایم.

دانلود اپ تیک تاک برای ایفون از اپ استور اناردونی – کلیک کنید

نحوه دانلود ویدئو تیک تاک بدون واتر مارک

دانلود ویدئو های تیک تاک بدون واتر مارک در اندروید

تیک تاک یک گزینه برای دانلود ویدئو های خودتان به صورت دستی را فراهم ساخته است. اما این ویدئو ها دارای یک واتر مارک هستند. همچنین گاهی اوقات که می خواهید ویدئو یک نفر دیگر را دانلود کنید ، گزینه دانلود غیر فعال است. در نتیجه برای دانلود ویدئو تیک تاک بدون واتر مارک ، استفاده از اپلیکیشن های ثانویه روش بهتری است. برای این کار مراحل به صورت زیر است :

۱- در ابتدا ما نیاز به لینک ویدئویی داریم که می خواهیم از تیک تاک دانلود کنیم. برای گرفتن لینک ویدئو ، بر روی گزینه Share در پایین سمت راست صفحه بزنید. در قسمت Share ، بر روی قسمت Copy link بزنید.

۲- قدم بعدی ، دانلود و نصب اپ تیک تاک دانلودر از این لینک می باشد.

۳- هنگامی که اپ را نصب کردید ، بر روی گزینه Paste link and Download بزنید. در صفحه باز شده لینک ویدئو تیک تاک که قبلاً کپی کرده بودید را در محل تعیین شده Paste کنید و بر روی گزینه Download بزنید.

۴- تمام شد. شما حالا یک ویدئوی تیک تاک دانلود شده بر روی دستگاه اندروید خود دارید که واتر مارک ندارد. شما می توانید به این ویدئو از طریق پوشه دانلود ها دسترسی داشته باشید. همچنین برای دسترسی سریع تر اپ تیک تاک دانلودر لیستی از ویدئو های دانلود شده دارد.

دانلود ویدئو تیک تاک بدون واتر مارک در iOS

مراحل دانلود ویدئو تیک تاک بدون واتر مارک در iOS تقریباً همانند روش این کار در سیستم عامل اندروید است. تفاوت این جا است که شما باید از یک اپ ثانویه دیگر به نام SaveTok برای دانلود استفاده کنید. دانلود اپ تیک تاک برای ایفون

۱- لینک ویدئو تیک تاک که می خواهید دانلود کنید را کپی کنید.

۲- اپ SaveTok را بر روی گوشی خود دانلود و نصب کنید.

۳- این اپلیکیشن به صورت خودکار لینک کپی شده ویدئو را شناسایی می کند.

۴- هنگامی که لینک شناسایی شد بر روی گزینه Save TikTok در پایین صفحه بزنید تا ویدئو دانلود شود.

شما می توانید ویدئو های دانلود شده تیک تاک بدون واتر مارک را در اپ Photos ایفون مشاهده کنید.

دانلود ویدئو تیک تاک بدون واتر مارک در کامپیوتر

همانند iOS و اندروید ، شما می توانید ویدئو های بدون واتر مارک تیک تاک را با کامپیوتر نیز دانلود کنید. برای این کار یک ابزار کارآمد به نام Musically Down وجود دارد. این برنامه یک وب اپ است که به شما اجازه دانلود تعداد نا محدودی ویدئو تیک تاک بدون واتر مارک در کامپیوتر به صورت رایگان را می دهد. مراحل استفاده از این وب سایت به صورت زیر است:

۱- اول از همه ، لینک ویدئو تیک تاک که می خواهید دانلود کنید را کپی کنید.

۲- به وب سایت Musically Down از طریق مرورگر خود بروید.

۳- حالا لینک کپی شده ویدئو تیک تاک را در محل خواسته شده Paste کنید و بر روی گزینه download کلیک کنید.

۴- پس از چند ثانیه شما به صفحه دیگری منتقل می شوید. در آنجا بر روی گزینه Download Mp4 now کلیک کنید.

در صورتی که گزینه Download mp4 now کار نکرد ، شما می توانید از گزینه Download MP4 ( لینک مستقیم) استفاده کنید. با این روش شما می توانید به سادگی ویدئو های خود یا دیگران را از تیک تاک بدون واتر مارک دانلود کنید.