قیمت روز محصولات اپل

پلیر اسپاتیفای با نام Car Thing جایگزین پخش‌کننده خودرو‌ها می‌شود!

پلیر جدید برنامه اسپاتیفای

مشترکان پرمیوم اسپاتیفای به زودی قادر خواهند بود تا با پلیر اسپاتیفای، خیلی راحت‌تر در خودروی خود به موسیقی گوش بدهند. اسپاتیفای نام این قابلیت را «Car Thing» گذاشته است.

مشترکان اسپاتیفای می توانند با استفاده از قابلیت Car Thing، گوشی هوشمند خود را با بلوتوث، کابل AUX و یا کابل USB به پلیر خودروی خود متصل کنند و از طریق اسپیکرهای خودرو به موسیقی ها و یا پادکست های اسپاتیفای گوش بدهند و از آن‌ها لذت ببرند. منبع تغذیه Car Thing خروجی ۱۲ ولتی خودرو است و می توان آن را روی داشبورد، زیر پلیر و یا روی CD پلیر قرار داد؛ سه وسیله مختلف برای سوار کردن پلیر اسپاتیفای برروی قسمت های مختلف خودرو در جعبه تعبیه شده است.

خرید اشتراک اسپاتیفای – کلیک کنید

این پخش‌کننده قابلیت Hey Spotify – که شبیه Hey Siri اپل است – دارد و شما می توانید بدون استفاده از دست‌هایتان آن را روشن کنید. پخش‌کننده اسپاتیفای همچنین یک صفحه تاچ و چند دکمه لمسی دارد که می توانید آهنگ های درحال پخش و میزان صدای آن ها را تنظیم کنید. ۴ دکمه به طور پیشفرض در این دستگاه تعبیه شده که با لمس هرکدام به قسمت‌های خوانندگان محبوب، لیست‌های پخش، ایستگاه های رادویی و پادکست ها خواهید رفت.

پلیر Car Thing اسپاتیفای

اسپاتیفای «کار تینگ» خیلی دست شما را آزاد نمی گذارد تا از تلفن همراه خود استفاده کنید چراکه این دستگاه تراشه Wi-Fi درون خود ندارد. به عبارتی دیگر، Car Thing برای پخش موسیقی از اسپاتیفای ابتدا باید به برنامه اسپاتیفای پرمیوم گوشی شما متصل شود؛ در همین حین نیز اتصال داده همراه شما باید روشن باشد. همچنین برای استفاده از این دستگاه باید حتما اشتراک Premium اسپاتیفای داشته باشید که قیمت حالت استاندارد آن ۹.۹۹دلار و حالت Student آن ۴.۹۹دلار است.

هنوز کار تینگ اسپاتیفای عرضه عمومی نشده اما کاربرانی که پیش‌تر برای این player ثبت نام کرده بودند، ایمیلی حاوی اطلاعات از آن دریافت خواهند کرد. پخش‌کننده اسپاتیفای برای اولین بار در دسترس کابران اسپاتیفای ایالات متحده آمریکا قرار خواهد گرفت؛ و قیمت آن برای ساکنان Hawaii و Alaska احتمالا ۶.۹۹دلار و ۱۴.۹۹دلار خواهد بود. قیمت این پخش‌کننده موسیقی بعد از عرضه اولیه به ۷۹.۹۹دلار نیز خواهد رسید.