قیمت روز محصولات اپل

از مراسم E3 2021 به عنوان یک نمایشگاه مجازی رونمایی شد!

مراسم E3 2021

ناشران بزرگ صنعت بازی های ویدئویی از جمله کپکام ، کونامی و یوبی سافت جدید ترین ساخته ها و عناوین خود را در مراسم E3 2021 معرفی خواهند کرد.

سال گذشته همراه با بسیاری از وقایع و مراسم های جذاب دیگر ، مراسم E3 نیز کنسل شد. اما مراسم E3 امسال یک نمایشگاه مجازی رایگان است و رقابت بسیار بیشتری را نسبت به گذشته پیش روی خود می بیند. در اصل این مراسم از تاریخ ۱۵ تا ۱۷ ماه ژوئن برگزار می شود و برخی رقبا این تاریخ ها را مورد هدف قرار دادند. به عنوان مثال استودیو Valve نام فستیوال Steam games را به Steam Next تغییر داد و تاریخ این جشنواره را از ۱۶ تا ۲۲ ژوئن تعیین کرد ؛ افتتاحیه این فستیوال استودیو Valve درست در میانه مراسم E3 2021 خواهد بود.

خرید گیفت کارت استیم – کلیک کنید

مجمع سرگرمی های نرم افزاری ( The Entertainment Software Association ) به تازگی برنامه های نهایی را برای مراسم امسال اعلام کرده است و این موضوع شامل تغییر در تاریخ برگزاری می شود. مراسم E3 از تاریخ ۱۲ ژوئن تا ۱۵ ژوئن برگزار خواهد شد تا دیگر با فستیوال استودیو Valve برخورد نکند. تا به حال شرکت های بزرگی مثل نینتندو ، ایکس باکس ، کپکام ، کونامی ، یوبی سافت ، Take-Two Interactive ، Warner Bros. Games و Koch Media برای حضور در مراسم اعلام آمادگی کرده اند. این اسامی ترکیب بسیار قدرت مندی از استودیو های بازی سازی و سرگرمی را برای این مراسم فراهم کرده اند اما هنوز باید منتظر ماند تا بفهمیم که آیا این استودیو ها بازی های AAA خود را به مراسم می آورند یا خیر؟

البته غیبت کمپانی های بزرگ مانند Activision ، بلیزارد ، الکترونیک آرتز و سونی به چشم می آید اما سنت حضور پیدا نکردن برخی از استودیو های بازی سازی بزرگ در مراسم E3 بسیار قدیمی تر است و ربطی به شرایط پاندمی بیماری کووید ۱۹ ندارد. اما حداقل رئیس ایکس باکس ، فیل اسپنسر ، از حضور نداشتن جدی ترین رقیب شان یعنی سونی خوش حال است.

در اطلاعیه رسمی این مراسم که در تاریخ ۶ آوریل ۲۰۲۱ منتشر شد ، آمده است که : ما خوش حال هستیم که می بینیم صنعت بازی سازی دوباره در ماه ژوئن برای مراسم مجازی E3 دور هم جمع می شود. این مراسم و دیگر نمایشگاه های تابستان گواه بر این است که صنعت ما هنگامی در قدرت مند ترین حالت است که همه ما با هم همکاری کنند. ما بسیار مشتاق این هستیم که آن چه را در اختیار داریم را با شما در تابستان امثال به اشتراک بگذاریم.

این اطلاعیه خبری تاکید می کند که همه بخش های مراسم E3 رایگان خواهد بود ( البته گزارشاتی منتشر شد که ESA برای دسترسی به بخش خود از علاقه مندان مبلغی را دریافت خواهد کرد ). البته استنلی پیر لوئیس ، رئیس و مدیر عامل The Entertainment Software Association ، اضافه کرد که : ما قصدداریم مراسم E3 امسال را تبدیل به یک اتفاق عمومی کنیم ولی همچنان می خواهیم طرفداران را با رونمایی های بزرگ و فرصت هایی که فقط مخصوص به آنا است ، هیجان زده کنیم و این مراسم را تبدیل به عرصه اصلی و مرکزی صنعت بازی های ویدئویی کنیم.

این اطلاعیه با یک یاداشت خوش بینانه به پایان می رسد : The Entertainment Software Association امیدوار است که برای جشن گرفتن این مراسم به صورت حضوری در سال ۲۰۲۲ باز گردد.

ما نیز امیدوار هستیم که با شکستن زنجیره این بیماری ، زندگی به روال عادی بازگردد و از جشنواره های مختلف ، بزرگ و زیبا مانند E3 مانند گذشته لذت ببریم.