قیمت روز محصولات اپل

رونمایی اپل از قابلیت جدید برنامه find my

رونمایی اپل از قابلیت جدید برنامه find my

اپل اولین نسخه از Find My Certification را ارائه کرده است. برنامه امروزی که برای اجازه دادن به شرکت های شخص ثالث برای آزمایش نحوه کار لوازم جانبی آنها با برنامه Find My طراحی شده است. این در حالی است که اپل در WWDC 2020 اعلام کرد برای اولین بار شبکه Find My را برای محصولات شخص ثالث باز می کند. این قابلیت جدید برنامه find my قرار است فرصت های زیادی را ایجاد کند.

برنامه جدید برای اولین بار توسط TechCrunch مشاهده شد و از روز یکشنبه، ۴ آوریل، وارد اپل استور شد. اما هنوز در دسته ها یا نمودارهای App Store تبلیغ نمی شود. اپل در توضیحات برنامه توضیح می دهد که این برنامه برای شرکت هایی که به دنبال ادغام با شبکه Find My هستند مورد نیاز خواهد بود.

جزئیات بیشتر قابلیت جدید برنامه find my

برای آزمایش اتصال و سایر ملزومات اصلی لوازم جانبی مورد استفاده خود از فناوری Find My network و دستیار Find My Certification استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گواهینامه یافتن شبکه من ، به درگاه MFi به آدرس mfi.apple.com مراجعه کنید.

برخی از شرکت ها قبلاً محصولی را اعلام کرده اند که امکان ادغام با شبکه Find My را دارد. به عنوان مثال ، رقبای ایرپاد “SoundForm Freedom” به کلی از شبکه Find My پشتیبانی خواهند کرد. این بدان معنی است که شما می توانید این هدفون ها را در کنار برنامه Find My در کنار سایر محصولات اپل ردیابی کنید.

رونمایی اپل از قابلیت جدید برنامه find my
رونمایی اپل از قابلیت جدید برنامه find my

برنامه جدیدی که به مشتریان این امکان را می دهد تا محصولات شما را با استفاده از قدرت گسترده شبکه Find My پیدا کنند. با صدها میلیون دستگاه اپل در سراسر جهان، رمزگذاری پیشرفته از پایان به پایان و امنیت پیشرو در صنعت، کاربران می توانند با خیال آسوده از حفظ حریم خصوصی آنها، موارد خود را در برنامه Find My پیدا کنند.

راه اندازی برنامه Find My Certificate Assistant نشان می دهد که اپل می تواند در تلاش باشد لوازم جانبی شخص ثالث را با برنامه Find My ادغام کند. این در حالی است که نسخه بتا iOS 14.5 همچنان به فعال کردن ویژگی های جدید در برنامه Find My، از جمله برگه جدید “موارد” ادامه می دهد. این قابلیت جدید برنامه find my شاید توضیحاتی نسبتا ساده داشته باشد،اما کارایی آن و تاثیری که خواهد داشت،چشم گیر خواهد بود.

در همین حال، ردیاب های مورد AirTag مربوط به خود اپل در هیچ کجا یافت نمی شوند، اما شایعات حاکی از آن است که ممکن است در بهار امسال منتشر شوند.