قیمت روز محصولات اپل

جلوگیری از تغییر خودکار اتصال ایرپاد به آیفون های دیگر

آموزش جلوگیری از اتصال خودکار ایرپاد به آیفون
آموزش جلوگیری از اتصال خودکار ایرپاد به آیفون

اتصال خودکار ایرپاد یا ایرپاد پرو شما از آیفون به مک بوک هنگامی که در پشت میز کار خود هستید، ایده ای درخشان است و در عمل واقعاً ناامیدکننده. در اینجا نحوه متوقف کردن آن آورده شده است.بعضی اوقات به نظر می رسد که کارمندان اپل در دنیایی کمی متفاوت از بقیه ما زندگی می کنند. این قطعاً جهانی است که Wi-Fi همیشه در آن روشن است و همیشه با سرعت نور کار می کند، اما اکنون جهانی با بلوتوث کامل نیز هست.ایرپاد با iOS 14 و macOS Big Sur معرفی شده است و می تواند از طریق بلوتوث به دستگاه های نزدیک شما متصل بشود. این یک ایده شگفت انگیز است و واقعاً نمونه همه خوبی های ایرپاد پرو در مورد عزم اپل برای کار کردن همه چیز است. متأسفانه در عمل، واقعاً در مورد همه چیزهایی است که به خوبی با این ایده هماهنگ نیستند! جلوگیری از تغییر خودکار اتصال ایرپاد به دستگاه های دیگر چیزی است که در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد.

خرید و قیمت ایرپاد اپل – کلیک کنید
خرید لوازم جانبی ایرپاد – کلیک کنید

بنابراین بله، اگر هنگام رفتن به سمت مک خود در حال گوش دادن به موسیقی از طریق آیفون هستید، اتصال ایرپاد شما می تواند به طور خودکار تغییر کند. به نظر نمی رسد که به نظر اپل رسیده باشد که شما از آن آهنگ لذت می برید و هیچ چیزی در مک پخش نمی شود.و اگر بی انصافی می کنیم،اگر ناامید به نظر می رسیم،اکنون این لحظه نیز کمی خجالت زده ایم. مثلا زمانی که کسی به آیفون من زنگ می زد،اتصال ایرپاد به صورت ناگهانی به دستگاه دیگری تغییر می کرد و من اصلا نمی دانستم باید چه کاری بکنم!برای همین است که آموزش جلوگیری از تغییر خودکار اتصال ایرپاد اهمیت زیادی دارد.خب، این ویژگی خوبی است، اما از بلوتوث استفاده می کند و این همان فناوری قطعات و کیمیاگری است. در نتیجه ، ما به همین ترتیب شرایطی داشته ایم که نتوانسته ایم از ایرپاد برای مکالمات ZOOM در مکینتاش خود استفاده کنیم زیرا چیزی باعث می شود آن به آیفون متصل بشود.در حال حاضر، این یکی از ویژگی های iOS 14 و macOS Big Sur است که ما آن را خاموش می کنیم. برای بازگشت کاملاً دستی به تعویض دستگاه ها، باید این کار را در همه دستگاه های خود انجام دهید.

نحوه جلوگیری از اتصال خودکار در ios 14

 • به تنظیمات و قسمت بلوتوث بروید
 • با اتصال AirPods یا AirPods Pro، روی دکمه i کنار نام آنها ضربه بزنید
 • برای دیدن Connect to This Phone (or iPad) به پایین صفحه بروید
 • برای انتخاب When Last Connected to This iPhone (or iPad) ضربه بزنید
 • روی Back ضربه بزنید

نحوه جلوگیری از اتصال خودکار در macOS Big Sur

 • در منوبار خود روی Control Center کلیک کنید
 • روی بلوتوث کلیک کنید
 • اتصال به AirPods یا AirPods Pro را انتخاب کنید
 • روی Bluetooth Preferences  در پایین لیست دستگاههای خود کلیک کنید
 • دستگاه خود را در لیستی که ظاهر می شود پیدا کنید
 • این یک دکمه با گزینه های مشخص شده دارد، روی آن کلیک کنید
 • روی منوی کشویی کنار Connect to this Mac کلیک کنید
 • When Last Connected to this Mac را انتخاب کنید

می توانید از مرکز کنترل عبور کرده و مستقیماً به قسمت Bluetooth در تنظیمات بروید. با این حال ، قبل از اینکه دکمه گزینه ها را دریافت کنید ، باید به AirPods متصل شوید و انجام آن درست در مرکز کنترل بسیار مفید است.

نحوه فعال سازی اتصال خودکار بلوتوث

اگر متوجه شدید که این ویژگی را از دست داده اید ، می توانید با برگرداندن مراحل بالا، آن را برای همه دستگاه های خود روشن کنید. ممکن که شما احساس کنید دوست دارید آیفون خود را به مک متصل کنید خود و دوست ندارید که به آیپد شما متصل باشد. هنگامی که این ویژگی را در همه جا خاموش کردید، می توانید آزمایش کنید. آن را برای هر دو دستگاه خود دوباره روشن کنید، و ببینید آیا در آن صورت خود اش رفتار می کند یا خیر.