قیمت روز محصولات اپل

انتقال موزیک از اپل موزیک به اسپاتیفای با اپ FreeYourMusic

نحوه انتقال موزیک از Apple Music به Spotify

آیا تاحالا با خود فکر کرده‌اید که اگر اشتراک اپل موزیک خود را به اسپاتیفای ، پاندورا، یوتیوب موزیک، دیزر یا … تغییر دهید، چگونه قرار است موزیک های‌تان را از اپل موزیک به برنامه‌ی دیگری انتقال دهید؟ پاسخ این سوال را می‌توانید در مطلب نحوه انتقال موزیک از اپل موزیک به اسپاتیفای بیابید.

اگر در اپل موزیک چندین لیست پخش و هزاران موسیقی دارید، انتقال موزیک به صورت یکی یکی از اپل موزیک به اسپاتیفای چندان ایده‌ی مناسبی به نظر نمی‌رسد. یا اگر چندین برنامه استریم موسیقی روی دستگاه‌ خود دارید، می‌توانید تمام موزیک‌هایتان را با برنامه FreeYourMusic مرتب نگه دارید.

خرید گیفت کارت اپل موزیک – کلیک کنید
خرید گیفت کارت اسپاتیفای – کلیک کنید

با این این اپلیکیشن کاربردی می‌توانید چندین موسیقی خود را به برنامه‌ی دیگری انتقال دهید؛ البته فراموش نکنید که این کار هزینه دارد! اشتراک‌های این برنامه شامل:

  • Basic: با این اشتراک تنها یک‌بار نیاز به پرداخت هزینه دارید و می‌توانید تعداد نامحدودی از لیست‌های پخش، آلبوم‌ها و موزیک‌ها را به برنامه‌ی دیگری انتقال دهید؛ همچنین آپدیت‌های برنامه نیز برای شما رایگان خواهد بود.
  • Premium: در این طرح باید ماهانه هزینه اشتراک را پرداخت کنید؛ می‌توانید موزیک های برنامه اپل موزیک خود را به برنامه های استریم موزیک دیگر مثل اسپاتیفای انتقال دهید، لیست‌های پخش و آلبوم‌ها به طور خودکار با موزیک‌های شما مچ خواهد شد، از موسیقی‌هایتان پشتیبانی‌گیری می‌شود و همچنین می‌توانید هرگاه از خدمات برنامه راضی نبودید، اشتراک خود را کنسل کنید.
  • Lifetime: در این اشتراک نیز تنها باید یک‌بار هزینه بپردازید و با این کار تمام قابلیت‌های اشتراک پرمیوم را دریافت خواهید کرد.

برنامه FreeYourMusic برای سیستم‌ عامل‌های آی او اس، مک او اس، اندروید، ویندوز و لینوکس عرضه شده و همچنین تقریبا از فرمت تمام برنامه‌های معروف استریم موسیقی پشتیبانی می‌کند.

نحوه انتقال موزیک از اپل موزیک به اسپاتیفای

بعد از نصب برنامه شما خواهید توانست موسیقی‌های خود را به برنامه Spotify انتقال دهید:

  • پلتفرمی که درحال حاضر از آن استفاده می‌کنید را انتخاب کنید؛ مثلا اپل موزیک
  • سپس پلتفرمی که می‌خواهید موزیک‌ها به آن‌جا منتقل شود را انتخاب کنید؛ مثلا اسپاتیفای
  • لیست‌های پخش، آلبوم‌ها یا موزیک‌هایی که مایل به انتقال آن‌ها هستید را انتخاب کنید؛
  • سپس گزینه‌های انتخاب شده‌ی خود را تایید کنید و پروسه انتقال شروع خواهد شد.

البته پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا پلی لیست‌های اصلی خود را منتقل کنید. پروسه انتقال بین دو برنامه بسیار سریع است اما اگر تعداد موسیقی‌های شما خیلی زیاد باشد این کار چند روز طول می‌کشد!