قیمت روز محصولات اپل

اتمام فینال زیرو کرایسیس فورتنایت در هفته‌ آینده

زمان پایان رویداد زیرو کرایسیس فورتنایت

در سیزن ۶ فورتنایت شاهد اولین رویداد سینگل پلیر این بازی بودیم: فینال زیرو کرایسیس. Zero Crisis Finale طوری طراحی شده بود که حتی اگر در هنگام آغاز آن در هفته‌ی پیش نتوانسته بودید بخش سینگل پلیر Fornite را بازی کنید همچنان وقت کافی برای آن داشتید؛ با این حال فرصت درحال حاضر بسیار اندک است. مود فاینال زیرو کرایسیس قرار است هفته‌ی بعد همزمان با downtime بازی از Fortnite حذف شود.

اپیک گیمز هنوز اطلاعات دقیقی از تاریخ حذف آن در اختیار ما نگذاشته اما طرفداران گفته‌اند با این که چالش‌های فصل ۶ فورتنایت سه‌شنبه‌های هرهفته آپدیت می‌شود اما از هفته‌ی بعد، روز بروزرسانی این برنامه قرار است به پنج‌شنبه‌ تغییر کند. در نتیجه احتمالا آخرین شانس برای بازی کردن فینال زیرو کرایسیس فورتنایت (با توجه به منطقه‌های زمانی مختلف) احتمالا زمانی بین چهارشنبه و پنج‌شنبه خواهد بود.

البته اگر ترجیح می‌دهید که بخش داستانی سینگل پلیر را خودتان بازی کنید آن را اسپویل نخواهیم کرد. کل مدت زمان بخش داستانی کم‌تر از ۱۵ دقیقه است. کلیپ سینمایی آن نیز با کارگردانی برادران روسو (کارگردانان فیلم‌هایی مثل اونجرز و کاپیتان آمریکا) منتشر شده است. در این بخش شما باید زیرو پوینت را که در وسط مپ سیزن ۵ فورتنایت معلق است بررسی و تعمیر کنید. در حین بازی فینال زیرو کرایسیس با The Foundation روبه‌رو خواهید شد. فونداسیون یکی از شخصیت‌های مرموز Fortnite است و طرفداران بازی معتقدند که بازیگر و صدایپیشه‌ی آن دواین جانسون یا همان The Rock است.

جدای از همه‌ی این‌ها، با crossoverهای بامزه‌ای نیز مواجهه خواهید شد؛ مثلا Ellen Ripley و Sarah Conner را می‌بینید که باهم متحد شده‌اند و سعی بر شکست یک xenomorph (بیگانه) و یک T-800 (ترمیناتور) دارند. یا مثلا کریتوس را می‌بینید که سعی دارد یک پنکیک چندلایه‌ی جاندار را شکست دهد! بله درست حدس زدید، فورتنایت به تازگی خیلی عجیب و غریب شده است!

خرید ویباکس ارزان فورتنایت – کلیک کنید
نحوه وارد کردن گیفت کارت Fortnite – کلیک کنید

در نظر داشته باشید که می‌توانید از تمام اسکین‌های خود در این مود استفاده کنید اما قبل از آن از انتخاب و فعال بودن کاراکتر خود اطمینان حاصل کنید. شما می‌توانید با کاراکترهای خود به کمک Agent Jones، The Foundation و دیگر شخصیت‌های بازی بروید و دنیای چندبعدی Fortnite را از شرارت و بدی نجات دهید.

تمام تغییراتی که در مپ سیزن ۶ فورتنایت می‌بینید حاصل نتیجه‌ی ماموریت شما در بخش فینال زیرو کرایسیس سینگل پلیر است.