قیمت روز محصولات اپل

بهترین بازی Assassin’s Creed کدام است؟ رتبه بندی از بدترین به بهترین

بهترین بازی Assassin Creed کدام است ؟

از سال ۲۰۰۷ تا به حال ، کمپانی یوبی سافت ۱۲ عنوان اصلی از سری بازی های Assassin’s Creed کرده است. ما این ۱۲ بازی ها را را از ضعیف ترین به بهترین رتبه بندی کرده ایم.

سری بازی Assassin’s Creed یکی از محبوب ترین فرنچایز های در تاریخ بازی های ویدئویی هستند و طرفداران بی شماری را از سرتاسر جهان با خود همراه می کنند و بازیکنان را در ماجراجویی هایی خطرناک اما جذاب وارد می کنند. از زمان انتشار اولین بازی Assassin’s Creed در سال ۲۰۰۷ ، تا به حال ۱۲ عنوان اصلی برای کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس و PC ، و تعداد زیادی نسخه های کوچک و بسته های الحاقی و بازی های موبایلی ، از این سری منتشر شده است.

خرید گیفت کارت ارزان پلی استیشن – کلیک کنید

سری بازی های Assassin’s Creed سهم خود را از انتقادات داشته اند و بیشتر این انتقادات به دلیل طراحی ها با فرمول یکسان یوبی سافت ، پرداخت های درون برنامه ای ( Microtransaction) و حقوق دیجیتالی ( DRM) سخت گیرانه این مجموعه بوده است. با این وجود ، حتی قبل از عرضه آخرین نسخه ، Assassin’s Creed Valhalla ، این فرنچایز با فروش بیش از ۱۴۰ میلیون نسخه ، یکی از پرفروش ترین سری ها در تاریخ بازی های ویدئویی نام گرفته است.

بهترین بازی Assassin’s Creed

در سال های اخیر ۱۲ عنوان اصلی از سری Assassin’s Creed منتشر شده است. اما بهترین و جذاب ترین بازی در این میان ، کدام یک بوده است؟

رتبه ۱۲ : بازی Assassin’s Creed Unity (2014)

بهترین بازی Assassin’s Creed _ رتبه ۱۲ : بازی Assassin’s Creed Unity (2014)

به دنبال الگویی که در سالیان اخیر شاهد بوده ایم ، انتشار بازی Assassin’s Creed Unity پر بود از باگ و اختلالات آزار دهنده . در نتیجه یوبی سافت به صورت عمومی عذرخواهی کرد و یک بسته الحاقی را برای جبران به صورت رایگان در اختیار طرفداران قرار داد. در غیر این صورت، منتقدین از انیمیشن های این بازی و فضای دهه هجدهم در شهر پاریس تمجید کردند. اما هنوز کنترل های عجیب ، گیم پلی نه چندان روان و پرداخت های درون برنامه ای ناخوانده ، کفه نقاط منفی را سنگین تر می کنند.

رتبه ۱۱ : Assassin’s Creed Syndicate (2015)

بهترین بازی Assassin’s Creed _رتبه ۱۱ : Assassin’s Creed Syndicate (2015)

سیستم مبارزه در بازی Assassin’s Creed Syndicate ممکن است روان و جالب باشد اما به سرعت تکراری می شود. جیکوب و ایوی فرای ، دو شخصیت مثبت بازی ، تضادی جالب در نقطه نظرات دارند که درام دوران ویکتوریایی لندن را افزایش می دهد. اما نقش شخصیت ایوی در ماموریت های اصلی بازی کمرنگ می شود و بعد ها فاش شد که مدیران یوبی سافت باور داشته اند که بازی ها با شخصیت های اصلی زن ،فروش خوبی نخواهند داشت. Assassin’s Creed Syndicate بسیاری از اشتباهت Unity را جبران کرد اما اشتباهات مخصوص به خود زیادی نیز داشت. به عنوان مثال هنگام کالسکه سواری تصویر به صورت محو در می آمد تا اختلالات در کناره تصویر را بپوشاند.

رتبه ۱۰ : Assassin’s Creed Rogue (2014)

بهترین بازی Assassin’s Creed _رتبه ۱۰ : Assassin’s Creed Rogue (2014)

بازی Assassin’s Creed Rogue یک سال پس از بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag عرضه شد و به نوعی دنباله این عنوان بود. این بازی تفاوت چندانی در ساختار اصلی ، منو ها و گیم پلی با Black Flag نداشت.

داستان پردازی بازی Assassin’s Creed Rogue بسیار جذاب است ؛ مخصوصا قسمت هایی که شخصیت هایی از بازی Assassin’s Creed 3 مانند هیثم کنوی حضور دارند. اما کمپین اصلی بازی به صورت افتضاحی ، کوتاه است. عناصر مخفی کاری و پارکور بازی نیز گاهی بسیار جسورانه و خوب است و گاهی عذاب آور.

رتبه ۹ : Assassin’s Creed 3 (2012)

بهترین بازی Assassin’s Creed _رتبه ۹ : Assassin’s Creed 3 (2012)

مانند بسیار دیگر از عنوان های این سری، بازی Assassin’s Creed 3 نیز به همراه مشکلات فنی متعددی عرضه شد اما در کل این بازی به خاطر جهان بازش جذابش در زمان جنگ های داخلی آمریکا تحسین شد. روند داستان اصلی گاهی اوقات خیلی کند می شود اما می توان این مشکل را به خاطر بخش چند نفره سرگرم کننده بازی ، نادیده گرفت.

رتبه ۸ : Assassin’s Creed: Revelations (2011)

بهترین بازی Assassin’s Creed _رتبه ۸ : Assassin’s Creed: Revelations (2011)

توقعات از حسن ختام عمیق افسانه اتزیو ، بازی Assassin’s Creed: Revelations ، بسیار بالا بود. متاسفانه داستان بازی چیز زیادی برای ارائه نداشت و طرفداران برای رسیدن به پاسخ سوالات در مورد سرنوشت اتزیو به منابع دیگری مثل انیمیشن کوتاه Assassin’s Creed: Embers و دایرة المعارف Assassin’s Creed مراجعه کردند. این بازی چندین ویژگی جدید مثل بخش دفاع از قلعه و بالا رفتن با استفاده از قلاب را در خود داشت

رتبه ۷ : Assassin’s Creed (2007)

بهترین بازی Assassin’s Creed _رتبه ۷ : Assassin’s Creed (2007)

با این که اولین عنوان ساخته شده ، از ضرباهنگ کند و گیم پلی تکراری رنج می برد ، بازی Assassin’s Creed از لحاظ بصری بسیار تحسین شد. منتقدین از قسمت های مختلف دیگر مانند Viewpoint ها و گیم پلی قتل ها نیز لذت بردند ؛ هر چند هوش مصنوعی بازی بسیار احمقانه بود. این بازی چندین جایزه دریافت کرد و سنگ بنای فرنچایز Assassin’s Creed ای است که ما می شناسیم.

رتبه ۶ : Assassin’s Creed Odyssey (2018)

بهترین بازی Assassin’s Creed _رتبه ۶ : Assassin’s Creed Odyssey (2018)

بازی Assassin’s Creed Odyssey ایده های بازی Assassin’s Creed Origins را در خود داشت و آن ها را گسترش داد. جهان بسیار بزرگ ، داستان گیرا و برای اولین بار ، قابلیت انتخاب شخصیت مثبت ، بازی Assassin’s Creed Origins خود را به عنوان یک عنوان تاثیرگذار در این لیست ثابت کرده است.

البته بازیکنان از گشت و گذار های اجباری و مراحل طولانی ناراضی بودند. بعضی اوقات نیز در این بازی ، بدون خریدن Experience points از طریق پرداخت درون برنامه ای ، پیشرفت در داستان بسیار دشوار است.

خرید گیفت کارت ارزان ایکس باکس – کلیک کنید

رتبه ۵ : Assassin’s Creed 4: Black Flag (2013)

بهترین بازی Assassin’s Creed _رتبه ۵ : Assassin’s Creed 4: Black Flag (2013)

با ساخت Assassin’s Creed 4: Black Flag ، به نظر می رسید که یوبی سافت انتقادات از بازی Assassin’s Creed III را بسیار جدی گرفته است. این بازی به بازیکنان یک جهان باز فوق العاده زیبا برای کاوش به همراه فانتزی زندگی به عنوان یک دزد دریایی را هدیه می دهد. علی رغم این که داستان اصلی به اندازه ماموریت های فرعی جذاب نیست ، نبرد های دریایی این بازی باعث شده اند Assassin’s Creed 4: Black Flag مانند گل سرسبدی در میان دیگر بازی های این سری بدرخشد. یوبی سافت به دلیل محبوبیت بسیار زیاد این بازی ، یوبی سافت در حال ساخت یک بازی دیگر با الهام از Black Flag است که Skull & Bones نام دارد.

رتبه ۴ : Assassin’s Creed Valhalla (2020)

بهترین بازی Assassin’s Creed _رتبه ۴ : Assassin’s Creed Valhalla (2020)

علی رغم این که بازی Assassin’s Creed Valhalla موفق ترین عرضه در تاریخ سری را داشته است ، باز هم همان انتقاداتی که در مورد عنوان های قبلی می شد ، بر این بازی نیز وارد است. دنیای بازی بسیار زیبا است ولی باگ نیز فراوان وجود دارد و به نظر برخی از بازیکنان نیز بیش از حد بزرگ است. بر خلاف Odyssey ، بازی Valhalla به شما اجازه می دهد که هر موقع که خواستید بین یک شخصیت مثبت مرد یا زن ، یک کدام را انتخاب کنید و دیگر شما از ابتدا تا انتها با یک شخصیت نیستید. یکی از نکات مهم بازی این است که شما برای اجرا حتما باید وارد اکانت یوبی سافت تان شوید و گرنه توانایی بازی را نخواهید داشت.

رتبه ۳ : Assassin’s Creed Origins (2017)

بهترین بازی Assassin’s Creed _رتبه ۳ : Assassin’s Creed Origins (2017)

Assassin’s Creed Origins به نوعی تولد دوباره این فرنچایز بود. دنبال کردن خط ماموریت ، حای خود را به آزادی عمل بیشتر بازیکن و سیستم پارکور جالب داد. بازی Assassin’s Creed Origins همچنین یکی از جذاب ترین موقعیت های مکانی سری را برای ما به ارمغان آورد : یک جهان زیبا و بزرگ برای کاوش در مصر باستان.

رتبه ۲ : Assassin’s Creed: Brotherhood (2010)

بهترین بازی Assassin’s Creed _رتبه ۲ : Assassin’s Creed: Brotherhood (2010)

مانند Odyssey ، بازی Assassin’s Creed: Brotherhood نیز مسیری شبیه به عنوان قبلی اش را طی می کند. Brotherhood آن چه در Assassin’s Creed II را در خود نگه داشت و به آن تنوع در ماموریت ها و عناصر جذاب گیم پلی را اضافه کرد.

بهترین بازی Assassin’s Creed : بازی Assassin’s Creed 2 (2009)

بهترین بازی Assassin’s Creed : بازی Assassin’s Creed 2 (2009)

نقطه اوج سری بازی های Assassin’s Creed بسیار زود اتفاق افتاد. Assassin’s Creed 2 به ما اتزیو آدیتوره دا فیرنزه را معرفی کرد که به قطع از جذاب ترین ، پیچیده ترین و نمادین ترین شخصیت های مثبت تاریخ بازی های ویدئویی است. این بازی که گیم پلی گیرا تر و روان تر از نسخه اول داشت نیز در میان بهترین بازی های تاریخ قرار دارد. این بازی کاملابی نقص نیست و بعضی صداگذاری ها و انیمیشن های صورت در بازی ضعیف است اما نقاط مثبت به صورت چشمگیری از نقاط منفی بیشتر است.