قیمت روز محصولات اپل

بهترین بازی های شبیه GTA برای iOS

بهترین بازی های شبیه GTA برای iOS

وقتی صحبت از بازی‌های ماجراجویی و open-world می‌شود گیمرها خود به خود یاد بازی GTA V می‌افتند. جی تی ای وی آخرین نسخه از بازی‌های سری GTA است که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و همچنان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های گیمرها است. با این حال، متاسفانه GTA V برای iOS عرضه نشده اما اگر از این بازیِ جذاب لذت بردید با ما در بخش اخبار بازی و کنسول وب‌سایت همراه باشید تا بهترین بازی های شبیه GTA را برای دستگاه‌های اپلی به شما معرفی کنیم.

بهترین بازی های شبیه GTA برای iOS

۵ بازی برتر open-world و ماجراجویی برای iOS

#۱ Max Payne Mobile

بهترین بازی شبیه GTA V برای ios : Max Payne Mobile

درست است که این بازی بخش open world یا جهان باز ندارد اما اکشن جذاب و داستان غم‌انگیز و تراژیک آن ما را به یاد GTA V می‌اندازد. حرکت ویژه این بازی پرش‌های slow motion آن است و گیم‌پلی آن توجه شما را به شدت جلب خواهد کرد.

مرحله‌های متنوع و داستان‌های پیچ در پیچ بازی باعث می‌شوند تا ما از چند ساعت بازی کردن به طور پیاپی از مکس پین موبایل خسته نشویم. همچنین می‌توانید دکمه‌های بازی را برای خود شخصی‌سازی کنید و آن‌ها را تغییر دهید.

دانلود بازی Max Payne Mobile از اپ استور

#۲  Gangstar New Orleans

بازی شبیه GTA V برای iOS

Gangstar New Orleans نیز یکی از بهترین بازی های است که شبیه به GTA V بوده و هم برای iOS و هم برای Android عرضه شده است. شما چه بخاطر تعقیب و گریزهای ماشینی این بازی و چه بخاطر داستان عجیب و غریب آن، از بازی کردن این عنوان خسته نمی‌شوید و همیشه درگیر آن خواهید بود. امتیاز این بازی در اپل استور ۴.۷ است.

خرید گیفت کارت اپ استور اناردونی – کلیک کنید

این بازی همانند GTA V بازیِ جهان بازی است که پلیرها می‌توانند به جای جای آن سرک بکشند و نقشه را کشف کنند. در نهایت گیمرها می‌توانند به گنگستر باشهرتی تبدیل شوند، جزیره‌ای برای خود بخرند و در آن خانه لاکچری خود را بنا کنند.

دانلود بازی Gangstar New Orlans از اپ استور

#۳ Auto Gangsters

بازی های شبیه GTA V برای دستگاه های iOS

پلیرها در این بازیِ اکشن-ماجراجویی می‌توانند برای کسب مقام اول گنگستری باهم به رقابت بپردازند! همانند جی تی ای شما می‌توانید رهگذران را کتک بزنید و یا ماشین‌های دیگران را بدزدید.

این بازی به شما اسلحه‌های مناسب و مهمات کافی را برای به اتمام رساندن یک ماموریت خواهد داد. ماموریت‌های بسیاری در ۳شهر مختلف San Andreas, Liberty City و Vegas وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را یک به یک انجام دهید و از داستان جذاب بازی لذت ببرید.

دانلود Auto Gangsters از App Store

#۴ Payback 2

Payback 2 بازی ای شبیه به GTA برای iOS

در این بازی نیز شما می‌توانید دقیقا همانند جی تی ای وی به شرکت در مسابقات Racing غیرقانونی بپردازید و ماموریت های اکشن انجام دهید. همچنین قادر خواهید بود تا با دوستان خود به صورت آنلاین بازی و هیجان آن را به صورت چندنفره تجربه کنید.

در بازی Payback 2 می‌توانید در ۷ شهر مختلف و با ۹ مود بازی متنوع به انجام این بازی بپردازید. این بازی با امتیاز فوق‌العاده ۴.۸ به طور رایگان در دسترس کاربران اپل قرار گرفته است.

دانلود بازی Payback 2 از اپ استور

#۵ MadOut2 BigCityOnline

یکی از بهترین بازی های شبیه به GTA V برای دستگاه های iOS

این بازی مانند جی تی ای وی فرصت بازی کردن در جهان باز را در اختیار گیمرها قرار می‌دهد. پلیرها می‌توانند بازی را با دوستان خود به اشتراک بگذارند و به طور برخط (آنلاین) با آن‌ها بازی کنند؛ حداکثر ظرفیت پلیر در یک مپ ۱۰۰عدد است.

دو ویژگی منحصر به فرد این بازی، روان بودن گیم‌پلی و مکانیسم‌های رانندگی و ماشین‌های آن است. ۶۰ نوع وسیله‌ی نقلیه در بازی MadOut2 BigCityOnline وجود دارد و پلیرها می‌توانند از تمام آن‌ها استفاده کنند.

دانلود بازی MadOut2 BigCityOnline از اپ استور