قیمت روز محصولات اپل

چگونه قبل از اتمام سیزن ۱۷ پابجی موبایل رنک آپ کنیم؟

رنک آپ در پابجی موبایل سیزن 17

رنک آپ کردن در پابجی موبایل مزایای زیادی دارد؛ یکی از آن‌ها گرفتن پاداش‌های بهتر در آخر سیزن است. فصل ۱۷ تقریبا رو به پایان است و فصل جدید ظرف چند روز آینده شروع می‌شود. بالا آمدن در رتبه‌ بندی پابجی موبایل یکی از رویاهای پلیرهای PUBG است؛ در همین حین فاکتورهای زیادی بر رتبه‌بندی شما تاثیرگذارند.

چگونه قبل از شروع فصل ۱۸ تا حد امکان رنک آپ کنیم؟

۱# بکشید و زنده بمانید

ترفندهای رنک آپ در پابجی موبایل

کشتن رقیبان و در عین حال زنده ماندن دو فاکتور بسیار مهم و اساسی در بازی پابجی موبایل است. در بازی‌های Ranked به پلیرها بر اساس عملکرد کلی‌شان امتیاز داده می‌شود.

خرید یوسی پابجی موبایل – کلیک کنید

هرچه تعداد killها و زمان survive کردن شما بیش‌تر باشد، امتیاز بیشتری در رتبه بندی پابجی موبایل کسب خواهید کرد. یکی از ترفندها این است که سعی کنید در مبارزه‌ی دو نفر، منتظر مردن یکی از طرفین باشید و زمانی که رقیب دیگر درحال جمع‌کردن loot است او را به قتل برسانید؛ با این کار هم تعداد killهای شما در پایان بازی عدد خوبی است و هم مدت زیادی را می‌توانید زنده بمانید.

۲# مکان‌های فرودآمدن مناسب

بهترین مکان های فرود پابجی موبایل برای رنک آپ

از آن‌جایی که داریم به آخر سیزن نزدیک می‌شویم نمی‌توانیم ریسک مردن هنگام فرود را به جان بخریم. برای رنک آپ در رده‌بندی کلی پابجی موبایل باید مکان‌های فرود مناسب را بشناسید.

فرود آمدن (Landing) در مکان‌های شلوغ باعث می‌شود در معرض خطر قرار بگیرید و دشمنان متعدد شما را درجا بکشند و در نتیجه امتیاز رنک شما افت کند. اگر می‌خواهید در آخر سیزن پابجی موبایل رنک آپ کنید بهتر است بیخیال Hot drops (مکان‌های شلوغ) شوید.

بهتر است با تاکتیک جلو بروید و مکان‌های خلوت‌تری را برای فرود انتخاب کنید بلکه بتوانید مدت زمان بیش‌تری در نقشه زنده بمانید. شما همچنین می‌توانید با توجه به Zone بعدی مکان استراتژیک خود را عوض کنید تا در تیررس دشمن قرار نگیرید.

۳# همکاریِ تیمی در میدان نبرد

ترفند رنک آپ سیزن 17 پابجی موبایل اسکواد

اگر می‌خواهید قبل از اتمام فصل ۱۷ در مود squad نیز رنک آپ کنید باید ابتدا به دنبال گروهی مناسب و حرفه‌ای باشید. بازی کردن با پلیرهای رندوم پابجی موبایل ممکن است باعث پایین آمدن امتیاز شما در رنکینگ شود چرا که – مثل همیشه – ممکن است همان اول ۲نفر از اعضای تیم شما بازی را ترک کنند.

این نکته درباره‌ی duo نیز صدق می‌کند. برای رنک اپ در duo بهتر است یار خود را بشناسید و به پلیرهای رندوم matchmaking اطمینان نکنید.

علاوه بر نکاتی که در بالا اشاره کردیم، چند ترفند دیگر برای رنک اپ در PUBG Mobile نیز وجود دارد؛ یکی از آن‌ها revive کردن هم‌تیمی‌ها است.