قیمت روز محصولات اپل

شایعات مرتبط با آیفون ۱۳

شایعات مرتبط با آیفون 13
شایعات مرتبط با آیفون 13

به تازگی شایعات جدیدی مرتبط با آیفون ۱۳ منتشر شده. طبق گزارشات، طراحی جدیدی برای سیستم Face ID این آیفون در نظر گرفته شده. این طراحی باعث می شود ناچ بالای صفحه کوچک تر شود. این شایعات،توسط Digitimes منتشر شده. منابع DigiTimes همچنین مدعی می شوند که لنز اولترا واید در آیفون های نسل جدید قرار است ارتقا یابد.

سیستم Face ID آیفون های نسل بعدی با کوچک شدن اندازه شکاف در بالای صفحه و ارتقا لنز الترا واید آنها از ۵P به ۶P ، تغییراتی در طراحی ایجاد خواهند کرد. منابع جدید اظهار داشتند،طراحی جدید Tx و Rx نورپرداز سیل را در همان ماژول دوربین،مشابه اسکنر LiDAR در ماژول دوربین پشتی،ادغام می کند. این سومین بار است که شایعاتی درباره یک بریدگی ضخیم تر یا کم عمق برای آیفون ۱۳ را می شنویم.

خرید و قیمت روز ایفون ۱۲ پرو – کلیک کنید
۱۸ ماه گارانتی معتبر شرکتی – ریجستر شده – ارسال به سراسر کشور

جزئیات بیشتر شایعات آیفون ۱۳

سایت ژاپنی Mac Otakara قبلاً به منابعی در زنجیره تأمین چین استناد کرده است که همین حرف را می زنند،در حالی که”Ice Universe” همچنین ادعا کرده که امسال شکاف کوچکتری در راه است. هر دو شایعه حاکی از آن است که به جای اینکه از عرض کم شود،از ارتفاع ناچ نیز کاسته می شود، تا کمتر مورد توجه قرار گیرد ، بنابراین ممکن است مدل های ۲۰۲۱ ایفون دارای یک بریدگی به همان طول اما کوتاه تر، داشته باشند. ماژول دوربین جدید Face ID توسط فاکسکان و ال جی اینوتک مستقر در کره تامین می شود،در حالی که ماژول های دوربین جلوی آن توسط O-Film تأمین می شود.علاوه بر این ، منابع DigiTimes ادعا می کنند که سری آیفون ۱۳ به استفاده از ماژول لنز ۷P که در آیفون های سال گذشته استفاده شده،ادامه خواهد داد.

با این حال ، مدل های آیفون ۱۳ پرو از سنسور تصویر بزرگتر CMOS (CIS) از بهبود وضوح برخوردار خواهند بود.در حالی که مدل های غیر پرو، CIS مورد استفاده در آیفون ۱۲ پرو و ​​آیفون ۱۲ پرو مکس را به ارث می برند. منابع فاش کردند که خانواده Pro از آیفون های نسل بعدی است که از CIS تازه طراحی شده برخوردار هستند،در حالی که سایر مدل ها، CIS مورد استفاده دستگاه های آیفون ۱۲ پرو را به کار می گیرند. همچنین،گفته می شود که CIS عمدتا توسط سونی تأمین می شود.