قیمت روز محصولات اپل

ماشین Model S تسلا,بازی ها را به خوبی کنسول هایPS5وXbox اجرا می کند .

مدل جدید ماشین تسلا از سری Model S درون خود یک کارت گرافیک اکسترنال دارد که می تواند بازی های مختلفی از جمله بازی Cyber punk 2077 را همانند کنسول های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس اجرا کند .

کمپانی تسلا مدلی  جدید تر از ماشین اسپورت Model S Electric خود معرفی کرده که این ماشین ویژگی خاصی دارد . در این ماشین یک GPU قدرت مند به کار رفته است که رقیب ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن ۵ محسوب می شود.

ماشیم Model S کمپانی تسلا , اولین  خط ماشین های بازسازی شده خود را پس از سال ۲۰۱۲ که مدل اولیه این ماشین عرضه شد , خواهد داشت . شما از نسخه های جدید تر یک مدل ماشین انتظارات از پیش تعیین شده ای می توانید داشته باشید . به عنوان مثال طراحی ارتقا یافته محیط داخل و خارج ماشین , قدرت موتوری بیشتر و شتاب گیری بهتر چیز هایی هستند که در نسخه جدید تر یک ماشین می توان یافت . ولی در مدل جدید ماشین تسلا شما یک قابلیت هم بسیار جدید و هم بسیار عجیب از تسلا آرکید را خواهید یافت . این ماشین دارای قدرت پردازش برای بازی کردن به قدرت سخت افزاری ۱۰ ترا فلاپس را دارا است .

خرید گیفت کارت پلی استیشن ارزان – کلیک کنید
خرید گیفت کارت ایکس باکس ارزان – کلیک کنید

در گذشته هم ما همکاری بازی ها با مدل های تسلا را شاهد بوده ایم که قابل توجه ترین آن ها بازی Cup head بوده است . اما این مدل جدید دستاورد بزرگ دیگری برای این کمپانی است . تصاویر که برای معرفی این قابلیت منتشر شده اند , نشان می دهند که این قابلیت از بازی های The Witcher 3 , Stardew Valley و چند بازی دیگر , پشتیبانی می کند .

بازی Cup head
بازی Cup head

همچنین موسس کمپانی تسلا , ایلان ماسک , در توییتی به این موضوع اشاره کرد که سری جدید ماشین Model S از بازی پر سر و صدای Cyber punk 2077 نیز پشتیبانی می کند . همچنین به خاطر توییت های اخیر الان ماسک , افزایش زیادی را در قیمت سهام استودیو CD Projekt Red شاهد هستیم .

ماشین Model S تسلا

ایلان ماسک در توییتی در تاریخ ۲۸ ژانویه سال ۲۰۲۱ با عنوان « بازی Cyber Punk 2077 را نیز اجرا می کند » نوشت :

این مدل با آن چه کنسول های جدید سونی و مایکرو سافت ارائه می دهند , رقابتی شدیدی ایجاد خواهد کرد . پلی استیشن ۵ از, ۱۰.۲۸ ترا فلاپس قدرت کامپیوتری و سخت افزاری بهره می برد . در حالی که ایکس باکس سری ایکس شرکت مایکروسافت ۱۲ ترا فلاپس قدرت سخت افزاری دارد . چیزهایی زیادی به غیر از این سیستم اندازه گیری در تجربه ما از بازی کردن نقش دارند اما این موضوع که یک ماشین قدرت پردازش برای بازی نزدیک به این دو کنسول  را دارا می باشد , بسیار غافل گیر کننده است . با این حال این محصول ما یک سرمایه گذاری ۸۰ هزار دلاری است , پس شاید هنوز نباید به فکر تعویض کنسول های بازی تان باشید.

بازی سایبر پانک

حالا در لیست زیر شما می توانید قدرت سخت افزاری این پلتفورم های بازی را بر حسب ترا فلاپس مشاهده کنید :

Xbox series X     دوازده ترا فلاپس

Xbox series S       چهار و چهار دهم (۴.۴) ترا فلاپس

Play station 5      ده و چهل و هشت صدم (۱۰.۴۸) ترا فلاپس

ماشین Model S از کمپانی تسلا     ده ترا فلاپس

این ماشین ارتقا یافته Model S از کمپانی تسلا در اواخر ماه مارچ امسال عرضه خواهد شد . در نتیجه هنوز زمانی زیادی باقی مانده است تا کمپانی تسلا در مورد این که چگونه بازی کردن در این ماشین صورت می گیرد , توضیحات دقیق تری منتشر کند .