قیمت روز محصولات اپل

تمیز کردن ایرپاد ها و کیس شارژ برای کیفیت صدای بهتر و از بین رفتن جرم ها

تمیز کردن ایرپاد

ایرپاد ها محبوب ترین هدفون های بیسیم حال حاضر بازار هستند و کاربران زیادی به خصوص کاربران اپلی از این محصول استفاده می کنند. اما مانند تمام هدفون ها ، هندزفری ها و دستگاه های دیگر ، ایرپاد ها هم با مرور زمان کثیف می شوند و نیاز به تمیز شدن دارند.

برای تمیز کردن ایرپاد ، شما باید یک تکه پارچه بدون پرز ، مقداری آب و کمی الکل و یک وسیله با نوکی تیز مثل خلال دندان برای بیرون اوردن کثیفی ها داشته باشید.تمیز کردن ایرپاد ، کمک می کند تا این هدفون های بیسیم صدای واضح تر و بهتری داشته باشند و همچنین میزان جرم که شما هر روز لمس می کنید کاهش می یابد. هنگام تمیز کردن ایرپاد ها و کیس شارژ مواظب باشید تا اب یا الکل به داخل وسایل نفوذ نکند.

نه تنها راه خروج صدای ایرپاد ها با جرم گوش مسدود می شود ، این ایرپاد ها به سادگی به دلیل الودگی هوا دوده می گیرند و در صورت تمیز نشدن به مرور زمان رنگ شان عوض می شود.

خرید و قیمت روز ایرپاد ۲ اپل نسل جدید – کلیک کنید

اما خوشبختانه تمیز کردن ایرپاد و کیس شارژ آن امری ساده است و ما در این مطلب نحوه تمیز کردن ایرپاد را آموزش می دهیم. برای این کار شما حتماً باید از پاچه ای بدون پرز استفاده کنید و یک شئ نوک تیز نیز در دسترس باشد. اگر بعضی لکه ها هم به کمک رطوبت برطرف نشدند ، باید مقداری الکل روی آن ها بکشید.

نحوه تمیز کردن ایرپاد

ما پیشنهاد میکنیم برای تمیز کردن گوشی های ایرپاد از پاچه میکروفیبر استفاده کنید . اگر هم نمی خواهید از شئ ای نوک تیز استفاده کنید ، گوش پاک کن نیز می تواند تقریبا همان کار را انجام دهد.

  1. پارچه را خیس نکنید و فقط کمی آن را مرطوب کنید و سپس بیرون گوشی ها را با آن تمیز کنید
  2. از یک پارچه بدون پرز خشک برای گرفتن رطوبت گوشی ها استفاده کنید و مواظب باشید هیچ رطوبتی به شکاف ها و درز ها وارد نشود.
  3. برای تمیز کردن جرم گوش ایرپاد با استفاده از خلال دندان یا گوش پاک کن با دقت جرم ها را خارج کنید و بر روی تمیز کردن دور لبه اسپیکر تمرکز کنید. جرم ها به سادگی در لبه های اسپیکر تجمع می کنند. اگر از شئ نوک تیز استفاده می کنید مواظب باشید اسپیکر را سوراخ نکنید.

ایرپاد پرو

برای تمیز کردن ایرپاد پرو شما باید گوشی های سیلیکونی که اسپیکر هر کدام از ایرپاد ها را می پوشانند را نیز تمیز کنید.

تمیز کردن ایرپاد پرو
  1. گوشی های سیلیکونی ایرپاد پرو را جدا کنید. برای این کار آن را از ابتدای گوشی و جایی که به ایرپاد وصل است بگیرید و بکشید. پس از جدا کردن آن را با آب شستشو داده. فقط از اب استفاده کنید و از صابون و یا هر نوع شوینده خانگی دیگر استفاده نکنید.
  2. آن ها را با پارچه بدون پرز کاملا خشک کنید.
  3. هنگامی که کاملا خشک شده بودند ، دوباره آن ها را به ایرپاد ها متصل کنید. برای دوباره وصل کردن ، گوشی ها را با اتصال گر های بیضی شکل روی اسپیکر ایرپاد هم راستا کنید و سپس فشار دهید. ممکن است این کار را چند بار تکرار کنید ولی هنگامی که با اتصال گر ها هم راستا باشند به سادگی یک کلیک متصل می شوند.
خرید و قیمت روز ایرپاد پرو اپل – کلیک کنید

تمیز کردن کیس شارژ

قبل از تمیز کردن کیس ، ایرپاد ها را بیرون بیاورید.

تمیز کردن کیس ایرپاد
  1. از یک پارچه بدون پرز برای تمیز کردن بیرون کیس استفاده کنید. برای پاک کردن لکه های سخت تر ، شما می توانید پارچه را کمی با الکل مرطوب کنید اما اطمینان حاصل کنید که لکه ها را پس از استفاده از الکل خشک کنید. دقت کنید تا هیچ رطوبتی به داخل گیره های ایرپاد ها و یا پورت شارژ وارد نشود.
  2. برای پاک کردن جرم ها از پورت شارژ از یک برس نرم استفاده کنید. مواظب باشید که پورت شارز را سوراخ یا خیس نکنید.
  3. برای تمیز کردن داخل کیس از یک برس نرم یا مسواک نرم استفاده کنید تا جرم ، گرد خاک و کثیفی های داخل جعبه را پاک کنید.