قیمت روز محصولات اپل

بازی Skull and Bones.یک بازی سنت شکن الهام گرفته از Black Flag

بازی Skull and Bones یک عنوان ماجراجویی دریایی در حال ساخت از یوبی سافت است که سنت های این استودیو در مورد بازی های جهان باز را می شکند .

بازی در حال ساخت استودیو یوبی سافت سنگاپور , Skull and Bones , شاید هنگامی که بالاخره عرضه شود , یک سنت برزگ یوبی سافت را بشکند . تا به حال ساخت این بازی به تاخیر خورده است و تاریخ دقیقی برای عرضه مشخص نشده است . با توجه به معرفی و ویدئو های گیم پلی منتشر شده بازی , Skull and Bones یک بازی نبرد های دریایی است که در سبک اکشن و ماجراجویی ساخته می شود . این بازی هر دو حالت تک نفره و چند نفره را دارا می باشد . به صورت واضح می توان این نکته را دریافت که بازی محبوب Assassin’s Creed 4: Black Flag الهام بخش اصلی این عنوان است اما از آنچه که تا به حال از این بازی منتشر شده است می توان فهمید که این بازی ترکیب المان های مختلفی است .

بازی Skull and Bones

از لحاظ گرافیکی , تصاویر منتشر شده از بازی Skull and Bones نشان می دهند که این عنوان از پدر روحانی خود , Assassin’s Creed 4: Black Flag بسیار پیشرفته تر است . اما گیم پلی منتشر شده این بازی فقط گوشه ای از حالت چند نفره را نشان می دهد و کسانی که از حالت تک نفره لذت بیشتری می برند هنوز کاملا نمی دانند از این بازی چه انتظاری داشته باشند . با این که بازی Skull and Bones از سوی یوبی سافت به عنوان یک اثر جهان باز معرفی شده است , از لحاظ فنی این بازی جهان باز نیست زیرا در تمام مدت شما روی عرشه یک کشتی خواهید بود .

خرید گیفت کارت پلی استیشن ارزان – کلیک کنید

بازی Skull and Bones در مراسم E3 سال ۲۰۱۷ معرفی شد و چند ماه بعد در سال ۲۰۱۸ چند تیزر از گیم پلی این بازی منتشر شد . این تیزر ها فقط قسمت هایی از گیم پلی حالت Loot Hunt چند نفره را نشان می دادند و با وجود تاثیر گذار بودن این گیم پلی ها , این بازی بیشتر به یک بازی Call of Duty به همراه کشتی شبیه است . نبرد های دریایی به قطع بسیار بهتر از بازی Black Flag بودند و این یکی از برتری های بازی Skull and Bones است . اما متاسفانه این تنها نقطه قوت این بازی است که تا به حال نظر طرفداران را جلب کرده است .

بازی Skull and Bones

آیا بازی Skull and Bones واقعا جهان باز است ؟

یکی از مواردی که طرفداران را نسبت به بازیSkull and Bones  کمی بد بین کرده است , این موضوع است که بازی به شما اجازه گشت و گذار در دنیای بازی را نمی دهد . با این که کشتی رانی در آب های آزاد و در یک نقشه بسیار بزرگ نوعی از کاوش در جهان محسوب می شود , اما ابن اثر را تبدیل به یک بازی جهان باز نمی کند . در حقیقت آن چه از بازی Skull and Bones و مسیری که طی می کند دیده ایم , نشان دهنده این است که این اثر یک ماجراجویی کامل و نزدیک به دزدان دریایی نیست . دزد دریایی بودن به معنی غارت کردن , خرج کردن آن و جنگ کردن در خشکی و دریا است . اما بازی Skull and Bones حتی اجازه یورش به عرشه دیگر کشتی ها و جنگیدن به این شکل را به بازیکن نمی دهد .

خرید گیفت کارت ایکس باکس ارزان – کلیک کنید

در حقیقت این چگونه یک عنوان جهان باز است ولی بازیکنان حتی نمی توانند پای خود را خارج از کشتی خود بگذارند ؟ بازی های جهان باز و در این مورد, عنوان های ساخته یوبی سافت , شما از یک سازه بسیار بلند بالا می روید . به اطراف نگاه می کنید و نقاط ناشناخته جهان برای شما باز می شوند ولی بازیSkull and Bones این امر را نمی تواند محقق کند . و بازیکنان حتی اگر به بالاترین نقطه بادبان های خود بروند هیچ اتفاقی نخواهد افتاد . با این که گاهی اوقات دور شدن از یک الگوریتم ثابت برای بازی ها , امری مثبت است اما تعریف کردن ژانر جهان باز به این شکل با خلق عنوانی جدید یکی نیست و ایده ی خوبی به نظر نمی رسد .

بازی Skull and Bones

احتمالا بازی به یک اثر جهان باز سنتی تبدیل می شود

در طی مراحل ساخت این بازی , استودیو یوبی سافت سنگاپور خبر جدیدی در سپتامبر ۲۰۲۰ منتشر کرد که می گفت این بازی جهت دیگری را در پیش گرفته است و زمان بیشتری برای ساخت این بازی لازم است  . در اصل بازیSkull and Bones قرار بود که در سال ۲۰۱۸ عرضه شود ولی حال قرار است در تاریخی پس از ماه مارچ سال ۲۰۲۱  عرضه شود . این جت جدید ممکن است به این معنی باشد که پیشرفت های جدیدی در ساخت این بازی به وجود آمده و شاید یک بازی جهان باز به شکلی که طرفداران به آن عادت دارند , باشد .

با وجود شخصی سازی و ارتقا  های شخصیت ها و کشتی های بازی , وجود المان های اصلی جهان باز در بازی Skull and Bones که یوبی سافت به خاطر آن ها شناخته شده است  بسیار جذاب به نظر می رسد و بازیکنان حس زندگی در نقش یک دزد دریایی را بهتر درک خواهند کرد . این بازی به این زودی ها منتشر نخواهد شد و ممکن است با شکستن سنت های یوبی سافت در مورد بازی های جهان باز , همه طرفداران را غافلگیر کند .