قیمت روز محصولات اپل

سکانس های اکشن فیلم آنچارتد بزرگ ترین سکانس های اکشن تام هالند هستند

فیلم آنچارتد بر اساس سری بازی های محبوب استودیو Naughty Dog در حال ساخت است و قرار است در اوایل سال ۲۰۲۲ اکران شود . حال در مصاحبه ای بازیگر اصلی این فیلم , تام هالند , مدعی شده است که سکانس های اکشن این فیلم بسیار عظیم هستند .

تام هالند بازیگر محبوب فیلم های مرد عنکبوتی این بار به جای لباس قرمز رنگ خاطره انگیز , تیشرتی دکمه دار و جلد تفنگ به تن کرده است تا نقش نیتن دریک سری آنچارتد را ایفا کند . با این که او در سری فیلم های مرد عنکبوتی سکانس های اکشن زیادی را تجربه کرده است , می گوید که صحنه های اکشن فیلم آنچارتد بزرگ ترین سکانس هایی بوده اند که او تا به حال تجربه کرده است .

سری بازی های آنچارتد همیشه با صحنه های اکشن پر از زد و خورد انواع و اقسام بلا ها را بر سر شخصیت مثبت خود , نیتن دریک , می آوردند و ما تا زمانی که تیتراژ پایانی پخش نشود نخواهیم دانست که فیلم آنچارتد خوب است یا بد اما تام هالند در مصاحبه ای جدید گفته است که این فیلم حداقل در زمینه اکشن چیزی دست کم از بازی ها ندارد .

خرید گیفت کارت ارزان نتفلیکس – کلیک کنید

در گفت و گو با سایت Variety , تام هالند در مورد این ایام شلوغ و پر کار خود از جمله فیلم های مرد عنکبوتی ۳ و Cherry و موضوعات دیگر صحبت کرد .در مورد فیلم آنچارتد او که قرار است در آینده اکران شود نیز در این گفت و گو اشاراتی شد و هالند فقط با صفاتی عالی در مورد سکانس های بزرگ این فیلم صحبت کرد .

تام هالند در طول بازی در فیلم آنچارتد جراحات زیادی را متحمل شده است

او که بیشتر برای ایفای نقش مرد عنکبوتی شناخته می شود و تا به حال در فیلم ها کتک های زیادی از شخصیت های Vulture , Mysterio , تانوس و کاپیتان آمریکا خورده است , گفت : در این فیلم سکانس های وجود دارد که بزرگ ترین سکانس های اکشنی است که من جزو آن ها بوده ام . زخم ها و کبودی و خراش هایی که من به خاطر آویزان شدن از طناب ها و افتادن از روی اجسام مختلف در این فیلم متحمل شده ام , واقعا دیوانه وار است. اگر کسی که نقش مرد عنکبوتی را بازی می کند در مورد زخم ها و کبودی ها به شما بگوید , می توانید عمق موضوع را بفهمید.

مشکلات ساخت فیلم آنچارتد

فیلم آنچارتد از زمانی که ایده ساختش مطرح شد درگیر مشکلات زیادی بوده است. سونی این فیلم را در سال ۲۰۰۸ معرفی کرد . طرفداران زیادی از سونی خواستند تا بازیگر سریال تلویزیونی Fire fly , نیتن فیلیون, نقش اصلی را بازی کند اما سونی اعلام کرد که این نقش را مارک والبرگ ایفا خواهد کرد و کارگردان فیلم نیز دیوید او راسل ( کارگردان فیلم Three Kings )  خواهد بود . اما او راسل کنار گذاشته شد و به جای او نیل برگر ( کارگردان فیلم Limitless ) انتخاب شد . برگر جای خود را به سث گوردون ( کارگردان فیلم  King of Kong: A Fistful of Quarters ) داد . سپس شاون لوی ( کارگردان Stranger Things ) و پس از او دن ترکتن برگ ( کارگردان ۱۰ Cloverfield Lane ) و پس از او تراویس نایت ( کارگردان فیلم Bumblebee ) انتخاب شدند . در نهایت روبن فلیشر ( کارگردان فیلم های Venom و Zombie land ) برای کارگردانی این فیلم انتخاب شد .

مشکل در انتخاب نویسنده

درست به اندازه تغییرات سر گیجه کننده  کارگردانان , برای این فیلم نویسندگان زیادی از جمله نویسندگان فیلم های National Treasure , انتخاب شدند . حتی سونی به دنبال انتخاب سث روگن و ایوان گلد برگ نیز برای نویسندگی بود اما آن ها این پیشنهاد را رد کردند . دلیل رد پیشنهاد از سوی آن ها این بود که می گفتند این فیلم نیز درست همانند فیلم های Indiana Jones خواهد بود .

مارک والبرگ نیز نقش خود را از نیتن دریک به استاد دریک , ویکتور ” سالی ” سالیوان , تغییر داد و نقش اصلی فیلم آنچارتد به تام هالند رسید .

همچنین در توییتر تصاویر جدیدی از فیلم آنچارتد منتشر شده است.

تاریخ اکران این فیلم

فیلم آنچارتد در حال حاضر قرار است که در تاریخ ۲۲ فوریه سال ۲۰۲۲ میلادی اکران شود . اما این تاریخ ممکن است تغییر کند . به خصوص این که شیوع  جهانی کووید ۱۹ نه تنها اکران فیلم ها را به تاخیر انداخته است , بلکه برنامه های استودیو های زیادی را هم به حالت تعلیق در آورده است .

در نهایت باید تا سال ۲۰۲۲ برای تماشا این فیلم به انتظار بنشینیم و باید دید این سکانس های اکشن عظیمی که هالند در مورد آن ها صحبت می کند تا چه حدی طرفداران این سبک و همچنین طرفداران سری بازی های آنچارتد و شخصیت نیتن دریک را راضی می کند .