قیمت روز محصولات اپل

کانسپت لو رفته ایرپاد ۳،طراحی جدید هدفون بیسیم و کیس شارژ

کانسپت لو رفته ایرپاد 3

این چند وقت اخبار هایی زیادی به گوش می رسند که حاکی از این هستند که کمپانی اپل قصد دارد نسل سوم هدفون های ایرپاد خود را در چند ماهه آینده معرفی کند. به احتمال زیاد این ایرپاد ها تا تابستان سال آینده به صورت گسترده تولید و در اپل استور های سراسر جهان به فروش خواهند رسید.

چندی پیش تصاویری توسط سایت ۵۲audio منتشر شد که کانسپت لو رفته ایرپاد ۳ را نشان می دادند. این سایت مدعی شد که این تصاویر شکل این هدفون های بیسیم و کیس شارژ ان ها به این شکل خواهد بود.

خرید و قیمت روز ایرپاد پرو اپل – کلیک کنید

در مقایسه با مدل فعلی ، کانسپت لو رفته ایرپاد ۳ مشان می دهد که این مدل جدید تنه نسبتا کوچک تری خواهد داشت اما این ایرپاد به دلیل دارا بودن گوشی های سیلیکونی ، برای قرارگیری در گوش مناسب تر خواهد بود.

کانسپت لو رفته ایرپاد 3

کیس شارژ در کانسپت لو رفته ایرپاد ۳

قاب یا کیس شارژ نیز با توجه به کانسپت لو رفته ایرپاد ۳، دوباره طراحی شده است و از لحاظ ظاهری کمی متفاوت با مدل های فعلی است. این طور به نظر می رسد که طراحی افقی ایرپاد پرو باز هم به کار رفته است اما به جای لولای باز و بسته شدن در که درطرف کوچک تر کیس شارژ ایرپاد نسل دوم قرار گرفته بود، لولا در این کیس جدید در سمت بزرگ تر به کار برده شده است.

کانسپت لو رفته ایرپاد 3

بعضی از ویژگی ها و قابلیت هایی که از قبل در مدل های گران قیمت تر ایرپاد پرو وجود داشته اند، به احتمال خیلی زیاد در ایرپاد نسل ۳ هم خواهند بود. اما نباید بر روی قابلیت های شفافیت و نویز کنسلینگ نباید حساب ویژه ای باز کرد. هدفون‌هایی که از قابلیت Noise Cancelling بهره می‌برند، برای حذف صداهای ثابت محیط، مخصوصا در فاصله کم، مانند صدای موتور هواپیما، صدای ترافیک، صدای انسان‌ها و هر نوع صدای ثابت دیگری، گزینه بسیار مناسبی هستند.

خرید ایرپاد ۲ اپل -کلیک کنید
به همراه گارانتی معتبر شرکتی

قیمت ایرپاد ۳

در مطلب منتشر شده در این سایت به قیمت احتمالی این ایرپاد جدید نیز اشاره شده است و گفته می شود که این ایرپاد احتمالا هم قیمت مدل های بالاتر ایرپاد نسل دوم خواهد بود. البته با وجود نوسانات ارز در کشورمان نمی توان خیلی به اخباری که حاکی از قیمت های این محصولات هستند، اعتماد کرد.