قیمت روز محصولات اپل

طرح جدید آی مک ۲۰۲۱ با رنگ بندی متنوع به بازار می آید

طرح جدید آی مک 2021

گزارش های غیررسمی حاکی از آن هستند که امسال شاهد عرضه‌‌ی مک پرو با سایز کوچک تری از سوی شرکت اپل هستیم. همچنین بر طبق شنیده های قرار است طرح جدید آی مک ۲۰۲۱ با رنگ بندی متنوعی ارائه شود.

انتظار می‌رود شرکت اپل در سال ۲۰۲۱ سایز کوچک تری از مک پرو به همراه طرح جدید آی مک ۲۰۲۱ که ۲۴ اینچی است را عرضه کند. در طرح جدید آی مک ۲۰۲۱ از پردازنده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی  اپل سیلیکون استفاده شده است. آقای جان پراسِر توضیحاتی را درباره ی اینکه ممکن است محصولات ذکر شده چه شکلی باشند ارائه داده است.

خرید و قیمت روز مک در ایران-کلیک کنید

طبق شایعاتی که به گوش می‌رسد، این مک پرو جدید با پردازنده سری M به روزرسانی شده است و اندازه آن تقریبا نصف اندازه مک پرو فعلی است. همچنین انتظار می رود تا طرح جدید ایمک ۲۰۲۱ نوعی صفحه نمایش لبه به لبه را همراه داشته باشد که از این نظر شبیه به صفحه نمایش آی‌پد پرو است.

آقای جان پراسِر، شخصی که همواره اطلاعات دنیای فناوری را قبل از نشر عمومی آن ها در اختیار دارد، بر مبنای توضیحات و تصاویری که منابع آگاه وی آن ها را در اختیار او گذاشته اند دراین‌باره توضیحاتی را بیان کرده است.

در وهله اول به سراغ مک پرو می‌رویم. بر طبق شنیده ها، منابع آگاه در شرکت اپل، مک پرو جدید با سایز کوچک را به این شکل توصیف کرده اند: یک G4 مکعب شکل که در قسمت پایین آن واحد پردازشی قرار دارد و در بالاترین قسمت آن یک گرماگیر تعبیه شده است تا به عنوان خنک‌کننده  عمل کند.

راهنمای خرید مک بوک در ایران

 در دومین گام، به بیان اطلاعات درز کرده از سوی شرکت اپل درباره‌ی آی مک ۲۰۲۱ می پردازیم. تصاویر منتشر شده از آن نشان می دهد که آی مک ۲۰۲۱ دارای صفحه نمایشی لبه به لبه است و رنگ بندی شبیه به آی‌‌پد ایر دارد. پراسِر می گوید که طرح آی مک ۲۰۲۱ در  تصاویر منتشر شده، I/O فعلی را در پشت خود دارد. او گوشزد می کند مطلب ذکر شده درباره قسمت پشتی آن، صرفا بر مبنای چیز هایی هست که آن ها را در تصاویر و اطلاعات مشاهده کرده است و وی از نزدیک طرح جدید آیمک ۲۰۲۱ را مشاهده نکرده است.

آی مک 2021

  منابع آگاه در شرکت اپل، طرح جدید آی مک ۲۰۲۱ را مخلوطی از پرو دیسپلی XDR و آی‌‌‌‌پد پرو توصیف کرده اند.

با اینکه طرح آی مک ۲۰۲۱ به تازگی طراحی شده است، اما انتظار نمی رود که قابلیت هایی را نظیر تشخیص چهره (Face ID) داشته باشد.

جان پراسِر، دو دستگاه یاد شده در بالا را صرفا “نمونه های اولیه” خواند و بنابراین هیچ نشانه ای از زمان دقیق انتشار آن ها در دست نیست. با توجه به اینکه برگزاری رویداد ماه مارس هنوز مورد تردید است، باز شدن پنجره انتشار احتمالی اواخر سال ۲۰۲۱  تخمین زده می شود.