قیمت روز محصولات اپل

بزرگ ترین پلی استیشن ۵ جهان به یو تیوبر معروف فروخته شد .

یو تیوبر معروف و هنرمند زمینه تکنولوژی ,ZHC,به تازگی بزرگ ترین پلی استیشن ۵ را با قیمت ۷۰ هزار دلار خریداری کرده است .

کنسول پلی استیشن ۵ چندان به اسانی به دست نمی آید اما با این وجود یک یوتیوبر خوش شانس بزرگ ترین پلی استیشن ۵ جهان را با قیمتی سرسام آور خریداری کرد و تمام بدنه آن را رنگ آمیزی کرد . جدید ترین کنسول کمپانی سونی در حقیقت در اندازه عادی اش یک غول سخت افزاری است و در ابعاد ۱۵.۴ اینچ ارتفاع و حودا ۵ کیلوگرم وزن , بزرگ ترین کنسول در این سری بود .

در حقیقت بزرگ ترین پلی استیشن ۵ ساخته شده , آن قدر عظیم الجثه است که به جز مشکلات پیش آمده در فراهم بودن متریال ساخت به دلیل  شیوع جهانی بیماری کووید ۱۹ و وجود غارت گران اینترنتی که تمام دستگاه هایی که موجود می شد را به سرعت می خریدند و احتکار می کردند , ابعاد بزرگ این کنسول باعث تاخیر خوردن انتقال این دستگاه از بریتانیا شد . بر طبق گفته های مهندسین سونی , بزرگ ترین پلی استیشن ۵ رکورد شکن از یک فن خنک کننده قدرت مند تر استفاده می کند تا تکنولوژی نسل فعل این دستگاه کارآمدی خود را در حین استفاده حفظ کند . اما پلی استیشن ۵ عادی برتری خاصی نسبت به این مدل غول پیکر که به تازگی سر و صدای زیادی در فضای مجازی به پا کرده است , ندارد .

طبق گزارشی از سایت Games Radar که به تازگی منتشر شده است , هنرمند یوتیوبر معروف و شخصی ساز تکنولوژی ملقب به ZHC , به تازگی با پرداخت مبلغ عجیب هفتاد هزار دلار , بزرگ ترین پلی استیشن ۵ را خریده است . این کنسول بزرگ ارتفاعی کمی بیشتر از ۳ متر دارد و دارای بیش از ۲۰۰ از کیلو گرم وزن است . به صورت عجیبی این کنسول واقعا به عنوان کنسول بازی عمل می کند و دسته Dual sense به همان نسبت بزرگی نیز دارد  . طبق انتظار پس از دریافت این دستگاه مستقیم به سراغ شخصی سازی کردن این پلی استیشن ۵ در یوتیوب رفت و با صرف کردن ۱۰۰ ساعت , این کنسول که رنگ سفید مات و رنگ پریده ای داشت را با رنگ آبی جذابی دوباره رنگ آمیزی کرد و آن را به رخ دوستان و دیگر شخصیت های اینترنتی کشید .

مشکلات به وجود آمده برای کاربران پلی استیشن ۵

تا به اینجا ی کار , پلی استیشن ۵ موفقیتی بسیار بزرگ را تجربه کرده است ولی همچنان بسیاری از گیمر ها برای خرید این کنسول نسل جدید مشکل دارند و به راحتی این دستگاه در هر جایی پیدا نمی شود . کنسول کمپانی سونی در خرید های روز عرضه عمومی در ماه نوامبر توانست هر دو رقیبش یعنی کنسول ایکس باکس سری x و نینتندو سوییچ را شکست دهد . اما اخباری که به تازگی در مورد شرکت سونی به گوش می رسند همه اخباری منفی و بد بودند . یک شرکت حقوقی ساکن در ایالات متحده به تازگی به دلیل مشکل دریفتینگ موجود در دسته های Dual sense پلی استیشن ۵  از این شرکت شکایت کرده است . این مسئله درست مشابه مشکلی است که نینتدو به خاطر کنترلر های Joy Con اش در سال ۲۰۲۰ با آن رو به رو شد .

ZHC باید اتاق بزرگی را برای این کنسول فراهم کند .

در کل , دیدن ZHC معروف با بزرگ ترین پلی استیشن ۵ با ارتفاع بیش از ۳ متر و ۲۰۰ کیلو گرم وزن , مخصوصا پس از پرداخت رقم سنگیم هفتاد هزار دلار منظره ای بسیار جالب بود . او در کانال یو تیوبش مراحل رنگ آمیزی این دستگاه را همانند موارد زیادی از گجت ها , گوشی های همراه , آیپد ها وکنسول های بازی که تا به حال رنگ کرده است , بارگذاری کرد که دیدن این کلیپ ها نیز خالی از لطف نیست . فقط باید منتظر ماند تا دید که آیا او اتاق گیمینگی دارد که بتوان این هیولا را در آن جا داد زیرا جا دادن کنسول پلی استیشن ۵ عادی نیز به دلیل ابعاد نسبتا بزرگش بر روی میز امری چالش بر انگیز است .