قیمت روز محصولات اپل

معرفی بالشتک های گوش ایرپاد مکس

معرفی بالشتک های گوش ایرپاد مکس
معرفی بالشتک های گوش ایرپاد مکس

این هفته،اپل،مجموعه های مستقلی از بالشتک های گوش ایرپاد مکس (AirPods Max) را برای خرید در دسترس قرار داد.بالشتک های گوش AirPods Max مغناطیسی هستند، بنابراین هم برای تعمیر و هم برای شخصی سازی قابل تعویض هستند. حال ما قصد داریم مجموعه ای از بالشتک های گوش AirPods Max را برای شما بررسی کنیم!

همواره این سوال وجود داشته که آیا اپل با این مجموعه بالشتک های گوش جداگانه مانند بند های Apple Watch رفتار می کند یا بیشتر شبیه تعویض تعمیراتی است؟ اپل می تواند بالشتک های موجود در هر رنگی را ارائه دهد و به مرور زمان کاتالوگ آنها را همان مجموعه بی نظیر گروههای اپل واچ که طی شش سال گذشته معرفی شده اند،تهیه کند.

بررسی ظاهر بالشتک های گوش ایر پاد مکس

ما به یک سری از بالشتک های گوش ایرپاد مکس دسترسی داشتیم. رنگ سبز بالشتک با AirPods Max نقره ای / سفید بسیار زیبا به نظر می رسند. از نظر تئوری، می توانید جفت های منحصر به فرد با رنگ های مختلف ایجاد کنید تا AirPods Max شما ظاهری خاص داشته باشد. همچنین اگر یکی از جفت های خنثی مانند مدل های خاکستری و نقره ای را انتخاب کنید ، به شما کمک می کند تا یک رنگ شادتر نیز اضافه کنید.

بالشتک های رنگی ایرپاد مکس

با توجه به نوع بسته بندی این بالشتک های گوش مستقل،به نظر می رسد آن ها بیشتر بر روی شخصی سازی متمرکز است. این جعبه من را به یاد بسیاری از بسته بندی های باند ساعت اپل می اندازد. این یک زبانه کششی ساده برای برداشتن بالشتک ها از جعبه است و می تواند برای ذخیره مجموعه های بالشتک دیگری که استفاده نمی شوند از آن استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن تیک تاک tiktok برای آیفون – کلیک کنید
بالشتک های جدید ایرپاد مکس

لازم به ذکر است که در حال حاضر، انتشار مجموعه بالشتک های قرمز،آبی و سبز همه به تعویق افتاده و طبق گفته اپل تا مارس یا آوریل،این رنگ ها منتشر نمی شوند. بالشتک های نقره ای و مشکی همچنان برای فروش موجود هستند. این امکان وجود دارد که به زودی بالشتک ها در فروشگاه های اپل موجود شوند. اگر به یاد داشته باشید ، مدتی طول کشید تا گروه های اپل واچ در سال ۲۰۱۵ پس از راه اندازی ساعت، به طور گسترده در دسترس قرار بگیرند.