قیمت روز محصولات اپل

اشتراک ایکس باکس لایو گلد برای فوریه ۲۰۲۱ پنج بازی رایگان به همراه خواهد داشت

پنج بازی رایگان از جمله بازی Gears 5 برای کاربران ایکس باکس لایو گلد در ماه فوریه در دسترس خواهند بود که از همیشه یک بازی بیشتر است .

اشتراک ایکس باکس لایو گلد  معمولا در هر ماه چهار بازی را شامل می شود اما مایکرو سافت این عدد را برای فوریه ۲۰۲۱ افزایش می دهد . کاربران ایکس باکس لایو گلد و ایکس باکس گیم پس که اشتراک فعال داشته باشند , می توانند بازی عالی Gears 5 را نیز همراه با بازی های resident evil , dandara : trials of fear edition , Indiana jones and the emperor’s tomb و lost plant 2 , دریافت کنند . مثل همیشه همه این بازی ها قابل اجرا بر روی ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X|S هستند . وتعداد کمی از آن ها نیز باید قابل اجرا بر روی ایکس باکس ۳۶۰ نیز باشند .

در حقیقت این خبر به نوعی هم تلخ و هم شیرین بود . مایکروسافت اعلام کرد که قیمت اشتراک ایکس باکس لایو گلد افزایش پیدا خواهد کرد . اما پس از چند ساعت خبر خوبی نیز داده شد . این خبر با این موضوع بود که عنوان های رایگان برای بازی کردن بر روی کنسول ها دیگر نیازی به داشتن عضویت در ایکس باکس لایو گلد برای دسترسی به قسمت مولتی پلیر , ندارند . در نتیجه این خبر به صورت کلی خبر خوشی برای طرفداران و گیمر های ایکس باکس بود .

بازی Gears 5

بازی gears 5  اتفاقات پس از وقایع Gears 4 را دنبال می کند و کایت دیاز نقش اصلی را به عهده دارد . بازی Gears 5 یک عنوان تقریبا ترسناک در این مجموعه است که نگاهی عمیق تر به ریشه های مرموز Locusts و نقشی که بشریت در نبرد ها ایفا می کند , می پردازد . این بازی دارای بخش کمپینی عالی است که با حالت مولتی پلیر شدیدا رقابتی و چند حالت چند نفره ارائه شده دیگر مانند حالت قبیله ای , تکمیل شده است .

خرید گیفت کارت ارزان ایکس باکس – کلیک کنید

و حال به معرفی دیگر بازی های در ایکس باکس گلد می پردازیم :

Resident evil

این بازی یک انتخاب عالی برای فوریه است زیرا این طور به نظر می رسد که چند ماهی بیشتر به زمان عرضه  بازی resident evil village  نمانده است . این نسخه بازی که همراه با اشتراک ایکس باکس گلد است یک ریمستر از عنوان چندین سال پیش است . این عنوان یک بازی خشن و کمی کوچک تر از عناوین پیشین این سری است , اما بر روی تجربه ترس کلاسیک به جای تجربه اکشن بدون فکر تاکید بیشتری دارد . این بازی چند تا از بهترین شخصیت های مجموعه را مانند جیل و کریس معرفی می کند .

Dandara : Trials of Fear edition

نام این بازی به یک بازی خانگی نمی خورد , اما این بازی اکشن پیکسل آرت یک بازی پر سر و صدا در سبک ماجراجویی پر از رمز و راز است که تمامی عناصر بازی های metroidvania را دارد . اگر شما از عنوان Celeste خوشتان می آید , احتمال این بسیار زیاد است که از Dandara نیز خوش تان بیاید . در این بازی تمرکز بیشتری بر روی روایت داستان است

Indiana Jones and the Emperor’s Tomb

دانلود مجموعه بازی های اپل آرکید برای آیفون – کلیک کنید

این بازی سال ها پیش برای ایکس باکس اصلی عرضه شد و یک بازی اکشن و ماجراجویی کلاسیک بود و داستان  آن در دهه ۳۰ و چین دنبال می شد و شامل یک سفر به استانبول نیز بود . شما در این نسخه جدید به تمامی وسایل کلاسیک ایندیانا دسترسی دارید . همچنین یک سیستم مبارزه تن به تن جدید نیز خلق شده است که شما می توانید به راحتی به کتک کاری بپردازید .

Lost Planet 2

آخرین عنوان رایگان برای اشتراک ایکس باکس لایو گلد در این ماه بازی Lost Planet 2  است . این دنبال از کپ کام شما را از منظره یک جهنم یخ زده به جایی کمی گرم ترمی برد . اما همچنان شما ترکیب عالی اکتشافات و مبارزه سوم شخص که در بازی اول بود را تجربه خواهید کرد . این بازی عموما بازی برتر نسبت به عنوان سوم که سه سال پس از این بازی عرضه شد , در نظر گرفته می شود .

لیست بازی های رایگان اشتراک ایکس باکس لایو گلد و زمان دسترسی به آن ها :

. Resident Evil : از یک تا بیست و هشت فوریه ۲۰۲۱

. Gears 5 : از یک تا بیست و هشت فوریه ۲۰۲۱

. Dandara: Trials of Fear Edition : از شانزده فوریه تا پانزده مارچ ۲۰۲۱

. Indiana Jones and the Emperor’s Tomb : از یک تا پانزده فوریه ۲۰۲۱

. Lost Planet 2 : از شانزده تا بیست و هشت فوریه ۲۰۲۱