قیمت روز محصولات اپل

ویژگی جدید اشتراک اپل فیتنس پلاس Time to Walk پادکست هایی با صدای سلبریتی ها

از حالا کاربران اپل واچ می‌توانند با پادکست‌های Time to Walk در اشتراک اپل فیتنس پلاس تجربه جدیدی از پیاده‌روی داشته باشند. در این برنامه، سلبریتی‌ها و افراد مشهور قسمتی از زندگی خود می‌گویند.

اپل ویژگی جدیدی برای ورزش‌کردن به اپل واچ اضافه کرده است. Time to Walk برنامه‌ای هفتگی که مخصوصا کاربران اشتراک اپل فیتنس پلاس می‌باشد.مجموعه‌ای از پادکست‌های چند قسمتی که در آن یک سلبریتی حدودا ۲۵ تا ۴۰ دقیقه در حین پیاده روی شما صحبت می‌کند.

رییس تکنولوژی فیتنس اپل، جِی بلانیک گفته:« پیاده‌روی محبوب‌ترین فعالیت فیزیکی در سراسر جهان است و می‌توانیم با آن سلامت بدن خود را تضمین کنیم.» او افزود:« پیاده‌روی می‌تواند چیزی فراتر از یک تمرین فیزیکی باشد؛ پیاده‌روی به ما کمک می‌کند تا ذهن‌مان را آزاد کنیم، یکی از مشکل‌هایمان را حل کنیم یا به دیدگاهی جدید در ذهن‌مان خوشامد بگوییم.»

خرید و قیمت روز اپل واچ سری ۶ – کلیک کنید

او همچنین گفت:« در این اوضاع چالش‌برانگیز جهان، تنها ورزشی که باقی مانده همان پیاده‌روی است. در وقت پیاده روی سعی کردیم هرهفته محتوای اورجینال در دسترس کاربران فیتنس پلاس در اپل واچ بگذاریم. محتوای ارائه شده، شامل صحبت‌های انگیزشی و سرگرم‌کننده از سلبریتی‌های مختلف و گوناگون است که به کاربران ما کمک می‌کند تا قدرت پیاده‌روی را درک کنند و رو به جلو، راه خود را ادامه دهند.

وقت پیاده روی شامل چندین قسمت است که تا آخر آوریل، هر دوشنبه از اپل فیتنس پلاس پخش می‌شود. چهار پادکست اولی شامل:

  • دالی پارتون Dolly Parton، موزیسین و تاجر موفق
  • دریماند گرین Draymond Green، بازیکن NBA
  • شاون مندس Shawn Mendes، موزیسین
  • اوزو ابودا Uzo Aduba، بازیگرِ برنده جایزه امی

همین‌طور که هر سلبریتی با شما درباره اهمیت پیاده‌روی در زندگی‌اش صحبت می‌کند، مجموعه‌ای از عکس‌ها نیز روی صفحه اپل واچ به شما نشان داده می‌شود. هنگامی که صحبت فرد مشهور تمام می‌شود، او یک لیست پخش موسیقی به شما معرفی می‌کند که می‌توانید در ادامه پیاده‌روی‌تان به آن گوش کنید.

خرید اشتراک ارزان اپل وان – کلیک کنید

وقت پیاده روی Time to Walk نیازمند آپدیت IOS 14.3، آیفون ۶s یا بالاتر یا آیفون SE است. همچنین باید watchOS 7.2، اپل واچ سری ۳ یا بالاتر داشته باشید. احتمالا شاهد کم‌رنگ شدن برنامه باشید اما زمانی که این سرویس فعال باشد، تمرین‌های جدید برروی برنامه Workout اپل واچ نشان داده می‌شود.

اخیرا تیم کوک Tim Cook هم در مصاحبه با مجله Outside از تاثیرات مثبت پیاده‌روی – به ویژه در Apple Park – روی ذهن تعریف کرده است.