قیمت روز محصولات اپل

ایرپاد پرو نسل سوم و گوشی آیفون SE جدید در ماه آوریل امسال معرفی خواهند شد

شاید یک مدل جدید از ایرپاد پرو با یک جعبه شارژ بهینه سازی شده  به همراه یک آیفون SE نسل سوم در عرضه عمومی ماه آوریل اپل به بازار عرضه شود.

این طور به نظر می رسد که اپل در حال کار بر روی تولید مدل های جدید تری از ایرپاد مانند ایرپاد پرو لایت و ایرپاد ۳ باشد.ولی در حالی که انتظار می رفت در طول پاییز و رونمایی های عمومی اپل محصولی جدید عرضه شود, از هیچ محصول جدیدی رونمایی نشد.یک گزارش ادعا می کند که مدتی تقریبا طولانی باید منتظر مدلی جدید باشیم و گزارشی دیگر می گوید که برای ماه آوریل محصولی جدید در راه است.

خرید و قیمت روز آیفون SE نسل دوم – کلیک کنید

فروشگاه های توزیع زنجیره ای چینی به نام Macotakara مدعی شد که قرار است یک سری ایرپاد پرو نسل دوم در ماه آوریل روانه بازار شود.اتفاقی مشابه و همزمان با عرضه نسل سوم آیفون SE .این گزارش اطلاعات بیشتر و دقیق تری به اشتراک نگذاشته است .اطلاعاتی نظیر (( جزئیات قسمت سر)) ارائه نشده است ولی این گزارش مدعی شد که جعبه های شارژ با ضخامت ۲۱ میلی متر , ارتفاع ۴۶ میلی متر و عرض ۵۴ میلی متر عرضه خواهند شد.

ایرپاد پرو اپل

اگر این اطلاعات درست باشد, بدین معنی است که جعبه شارژ در مدل جدید اندکی کوچک تر از مدل فعلی خواهند بود.بر اساس مشخصات تعیین شده اپل جعبه شارژ های فعلی در اندازه ۴۵.۲ میلی متر(۱.۷۸ اینچ) ارتفاع, ۲۱ میلی متر (۰.۸۵ اینچ) ضخامت و ۶۰.۶ میلی متر (۲.۳۹ اینچ) عرض موجود هستند. این ابعاد باعث می شوند که مدل جدید تر به سختی در فاکتور های ضخامت و ارتفاع با مدل فعلی برابر باشند ولی در عریض بودن مدل فعلی بزرگ تر است.

خرید و قیمت روز ایرپاد اپل – کلیک کنید

این گزارش از فروشگاه توزیع زنجیره ای Macotakara که در جمعه منتشر شد ,  در ادامه مدعی شد که مدل جدید آیپد مینی یک صفحه نمایش ۸.۴ اینچی , touch ID , نور فلاش  و فریمی باریک تر به بازار روانه خواهد شد.