قیمت روز محصولات اپل

نحوه‌ی خرید واچ فیس در WatchOS 7

از بروزرسانی نسخه‌ی WatchOS 7 به بعد شما می‌توانید واچ فیس ‌های مورد نظرتان را خریداری و بارگیری کنید. البته تمامی خواسته‌های توسعه‌دهندگان و کاربران را تامین نمی‌کند زیرا که نمی‌توان بطور کامل هر عنصر از یک فیس را طراحی کنند.

اپل تا کنون اجازه‌ی تولید واچ فیس‌های جدید برای اپل واچ را به توسعه دهندگان نداده بود. اما در WatchOS 7 این آزادی را به آنها داده شده تا بتوانند واچ فیس‌های متنوعی را ایجاد و به اشتراک بگذارند.

محدودیت‌های اپل به این معنا است که تعدادی از شرکت‌های شخص ثالث می‌توانند این کار را انجام دهند. در نهایت شاهد ارائه تصاویر برای پس زمینه‌ی واچ فیس خواهیم بود به همان صورت که خودمان می‌توانیم از آلبوم تصاویری را برای واچ فیس انتخاب کنیم.

خرید و قیمت روز اپل واچ سری ۶ – کلیک کنید

با این حال هنوز در ابتدای راه هستیم و اپل همچنان قصد دارد اپل واچ را به یک دستگاه مستقل تبدیل کند. افزودن آن به اپ استور  بخشی ازین تصمیم است. امسال نیز قابلیت به اشتراک‌گذاری واچ فیس‌ها برای کاربران فراهم شده و شرکت‌های شخص ثالث به دنبال راههایی برای استفاده بهینه ازاین قابلیت است.

چگونه در اپل واچ یک واچ فیس خریداری کنیم؟

  1. اپ استور را در اپل واچ خود باز کنید.
  2. روی جستجو تب کنید.
  3. روی نماد میکروفون تب کنید تا عبارت مورد جستجوتان را بتوانید دیکته کنید
  4. “watch faces” را به اپل واچ اضافه کنید و سپس Done را بزنید.
  5. در میان لیست ظاهر شده اسکرول کنید.
  6. برای خرید Get را تب کنید.
نحوه‌ی خرید واچ فیس در WatchOS 7

اپ استور در اپل واچ بصورت خودکار جستجوها را فیلتر می‌کند تا موارد اضافی نشان داده نشود اما گاهی بعضی از نتایج شاید به درد بخورد بنا براین گاهی می‌توانید به جای اپل واچ آن در آیفونتان جستجو کنید.

متاسفانه در برخی موارد دیگر نیز شما مجبورید باز به آیفونتان مراجعه کنید. حتی با این حال که می‌توانید واچ فیس‌ها را مستقیم از اپ استور خریداری کنید و یا آنها را به اشتراک بگذارید، اما نمی‌توانید آنها را مستقیما روی اپل واچ نصب کنید و برای اینکار باید به آیفونتان مراجعه کنید.

  بسیاری از برنامه‌هایی که ما امتحان کردیم برای استفاده بسیار آسان بودند و نهایت همه‌ی آنها از شما می‌خواهند که فیسی را انتخاب کنید و سپس برنامه Watch را در آیفون باز می‌کنند.

چگونه می‌توانیم یک فیس را برای خرید انتخاب کنیم؟

در هر صورت زمانی که فیسی را جستجو می‌کنید گزینه‌ها و برنامه‌های مختلفی برایتان نمایان خواهد شد و متاسفانه امکان محدود کردن گزینه‌ها وجود ندارد. اما اکثر برنامه‌ها به شما یک نسخه‌ی آزمایشی رایگان ارائه می‌دهند.

خرید و قیمت روز اپل واچ سری SE – کلیک کنید

همچنین بجز خرید از اپ استور، می‌توانید با قابلیت جدید اشتراک‌گذاری در WatchOS 7 ، واچ فیس‌های مورد علاقه‌تان را با دوستانتان به اشتراک و خریداری کنید.

نحوه‌ی خرید واچ فیس در WatchOS 7

چگونه می‌توان واچ فیس را بارگیری کرد؟

سایت‌های زیادی وجود دارند که واچ فیس‌های مختلفی را می‌توانی از آنها دانلود کنید. اما در هیچ کدام از آنها قابلیت‌های زیادی برای شخصی ‌سازی وجود ندارد. بعنوان مثال قابلیتی وجود ندارد تا بتوان یک اندازه‌ی کاملا جدید و متفاوت ساخت. آنچه پیش از این در سایت‌های مانند Facer ( که برنامه آن نیز موجود است) می‌توانید پیدا کنید، در سه نوع واچ فیس خلاصه می‌شود. ساده‌ترین آن مبتنی بر عکس است که تنها تصاویری برای واچ فیس به شما رائه می‌دهد.

نحوه‌ی خرید واچ فیس در WatchOS 7

مورد دوم به این صورت است که می‌توانید زمانی را صرف واچ فیس مورد نظر کنید تا میزان رنگ و موارد دیگر را تغییر دهید تا به طرح ایده آلتان نزدیک شود. و مورد سوم نیز این است که عملکردهای مفیدتری را ارائه دهد. اکثر آنها در نهایت از قابلیتی مانند siri در فیس‌ها استفاده می‌کنند. اما می‌توانند در آینده قابلیت‌های دیگری اضافه کنند برای مثال یک واچ فیس آموزش زبان وجود داشته باشد تا هنگامی‌که صورتتان را به اپل واچ اضافه می‌کنید، عبارت یا کلمه‌ی جدید برای یادگیری به شما نمایش داده شود.

از زمانی که اپل به توسعه‌دهندگان اجازه تولید واچ فیس‌های جدید را داد اوضاع خیلی بهتر از قبل شد. قبل از آن موارد محدودی برای استفاده در اپل واچتان در اختیار داشتید.

با اینکه توسعه‌دهندگان از قابلیت‌های کمی در ایجاد واچ فیس‌ها می‌توانند استفاده کنند اما با این حال هزاران واچ فیس برای استفاده و دانلود رایگان برای کاربران اپل واچ وجود دارد.