قیمت روز محصولات اپل

اپل تی وی با قابلیت گیمینگ در راه است!

اپل تی وی با قابلیت گیمینگ در راه است!

وقتی صحبت از عملکرد می‌شود، اپل این اطمینان را به کاربران می‌دهد که دستگاه‌های آن در طول سال‌های آینده، راحت و مثل روز اولشان کار خواهند کرد. علاوه بر این، این شرکت چند سالی است که به دنبال نوآوری و یا اضافه کردن موارد جدید به لیست محصولات خود نبوده. جدیدترین نسخه‌ی تولیدی اپل همان تراشه‌ی M1 است که در مک‌های جدید اپل ارائه می‌شود. شکی در این موضوع نیست که مک بوک جدید اپل دارای قدرت چشمگیر همراه با دوام باتری بالا می‌باشد! با این حال سوال بزرگی که برای بسیاری از شما پیش می‌آید در مورد Apple TV جدید است. خبر رسیده که اپل تی وی با قابلیت گیمینگ در راه است!

اپل در حال برنامه ریزی برای تمرکز قوی روی بازی، تراشه‌ی سریعتر و کنترل از راه دور آپدیت شده در تلویزیون جدید خود است. گفته می‌شود این ارتقا در برهه‌ای از سال آینده آغاز خواهد شد. در ادامه‌ی این مطلب از بینهایت کالا قصد داریم در مورد اپل تی وی با قابلیت گیمینگ صحبت کنیم…

مشخصات، قیمت و خرید پخش کننده تلویزیون اپل مدل Apple TV – کلیک کنید

اپل تی وی با قابلیت گیمینگ

تلویزیون جدید Apple TV با تمرکز قوی روی بازی، تراشه‌ی سریعتر و کنترل از راه دور آپدیت شده، سال آینده وارد بازار می‌شود!

این برای اولین بار نیست که ما در مورد تلویزیون جدید اپل شایعاتی را می‌شنویم. Mark Gurman از Bloomberg امروز در یک نامه‌ی خبری، بار دیگر تأکید کرد که اپل قصد دارد یک Apple TV جدید را با سیستم داخلی قدرتمند و تمرکز قوی بر روی بازی به همراه کنترل از راه دور به روز شده ارائه دهد. پیش از این، Gurman اظهار داشته بود که اپل در حال کار بر روی یک ریموت جدید برای Apple TV با قابلیت Find My است. اگر این موضوع درست باشد، کاربران بسیار راحت‌تر خواهند توانست که کنترل تلویزیون را پیدا کنند.

اپل تی وی با قابلیت گیمینگ

در مورد بازی نیز گفته شده است که اپل ممکن است یک کنترلر بازی کاملاً جدید برای Apple TV به کاربران عرضه کند. در این برهه از زمان، اخبار مربوط به این موضوع زیاد نیست و ما در مورد شکل ظاهری این کنترلر اطلاعات زیادی نداریم. در ابتدای سال جاری، یک خبر منتشر شد که اپل، در حال کار بر روی نمونه‌ی اولیه‌ی جدید Apple TV است که از انواع پردازنده‌ی A12 و A14 استفاده می‌کند. با پردازنده‌های جدید، عملکرد بازی‌ها قاعدتاً بهتر خواهد بود.

فضای ذخیره سازی Apple TV جدید

با این حال، بطور کامل مشخص نیست که آیا اپل بر روی یک تراشه مستقر می‌شود یا انواع مختلفی از جعبه تنظیمات را معرفی می­‌کند. در این خبر که فاش شده است، همچنین به این نکته اشاره شده که اپل ممکن است بخواهد بازی‌هایی که در اپل تی وی اجرا می‌کند را به سرویس Apple Arcade خود بیاورد. از این صحبت‌ها که بگذریم، گفته شده است که اپل تی وی جدید در مقایسه با مدل‌های فعلی که دارای ظرفیت ذخیره سازی ۶۴ گیگابایتی هستند، دو برابر فضای ذخیره سازی بیشتری خواهد داشت.

همانطور که قبلاً نیز ذکر شد، مدتی است که جزئیات مربوط به تلویزیون جدید اپل را می‌شنویم و از سه سال پیش که Apple TV 4K به بازار عرضه شد، تصور می‌کنیم که اکنون زمان آن رسیده است که دستگاه خود را آپدیت کنید و به نظر می‌رسد که در سال ۲۰۲۱ این اتفاق خواهد افتاد…

خرید اپل آیدی معتبر آمریکا تحویل فوری – کلیک کنید

نظر شما در این باره چیست؟ بنظر شما اپل واقعا اپل تی وی با قابلیت گیمینگ را به بازار عرضه خواهد کرد؟