قیمت روز محصولات اپل

مشکل قطع ارتباط iCloud که بر روی تنظیمات دستگاه‌های جدید بوجود آمده بود، برطرف شد!

مشکل قطع ارتباط iCloud که بر روی تنظیمات دستگاه جدید تاثیرگذار بود، برطرف شد!

سایت رسمی اپل خاطر نشان کرد که این شرکت مشکل چالش ساز قطع ارتباط iCloud که بر روی تنظیمات دستگاه‌های جدید تاثیرگذار بود را برطرف کرده ‌است. اپل در آمارهای خود اشاره نکرده‌ است که این موضوع تا چه اندازه برای کاربران زیان داشته، اما به این موضوع اشاره کرده که توانسته این مشکل را در کمتر از یک روز و نیم (۳۶ ساعت) حل کند. امروز با مجله تخصصی بینهایت کالا بخش اخبار همراه باشید تا این خبر را از جنبه‌های دیگری مورد بررسی قرار دهیم…

قیمت خرید ایفون اس ای ۲۰۲۰ اپل Apple iPhone SE 2020 – کلیک کنید

حل مشکل قطع ارتباط iCloud توسط اپل

گزارش‌های مختلف در توییتر نشان ‌داد که برخی از کاربران اپل قادر به فعال سازی دستگاه‌های موبایل یا ساعت‌های هوشمند جدید خود نیستند! بر اساس گزاراشات اکثر مشکلات و چالش‌های کاربران به واسطه Apple Watch بود. این مسئله به خصوص زمانی بیشتر مورد توجه قرار گرفت  که در صبح کریسمس، کاربران اقدام به بازگشایی محصولات خریداری شده خود کردند.

برای کاربران اپل واچ، یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که ظاهر می‌شد، خطای صدور گواهینامه بود که هنگام راه اندازی دستگاه جدید با Family Setup خود را نشان می‌داد. برخی از کاربران همچنین مشکلات مشابهی را در زمینه راه اندازی آیفون و HomePods جدید گزارش داده‌اند که تا کنون اپل در مورد آن اظهار نظری نداشته ‌است.

با این وجود  پس از ۳۶ ساعت از انتشار این خبرها در فضای مجازی، اپل بیان کرد که این مشکلات را برطرف کرده ‌است.

شما چطور؟ آیا در هنگام راه اندازی دستگاه جدید اپل خود در تعطیلات کریسمس با مشکلی روبرو شده‌اید؟ مشکلاتی که با آن روبرو شده‌اید، چه هستند؟ شما می‌توانید در این زمینه نظرها، تجربیات و سوالات خود را با ما و دیگر کاربران محصولات شرکت اپل به اشتراک بگذارید.