قیمت روز محصولات اپل

ویژگی حریم خصوصی ضد ردیابی اپل در نسخه‌ی بتای آی او اس ۱۴.۴ شروع به کار می‌کند

ویژگی حریم خصوصی ضد ردیابی اپل در iOS 14.4 beta شروع به کار می‌کند

ویژگی حریم خصوصی ضد ردیابی اپل برای کاربران در نسخه‌ی بتای آی او اس ۱۴.۴ در دسترس است! امروز با بخش خبری مجله تخصصی بینهایت کالا همراه باشید تا این خبر را از ابعاد گوناگون بررسی کنیم…

شروع به کار ویژگی حریم خصوصی ضد ردیابی اپل در آی او اس ۱۴.۴

ویژگی حریم خصوصی باعث می‌شود تا نوع خاصی از ردیابی کاربر برای تبلیغ کنندگان به طور پیش فرض انتخاب شود. این بدان معناست که برنامه‌ها باید صریحاً از کاربران اجازه بگیرند تا آن‌ها را در سایت‌ها و برنامه‌های دیگر ردیابی و از دیتاهای بدست آمده برای بهبود تجربه‌ی مشتریان خود به کار گیرند.

قیمت و خرید گوشی آیفون ۱۲ اپل – کلیک کنید

طبق گفته‌های کاربران در انجمن MacRumors، پنجره مجوز در بتای اول آی او اس ۱۴.۴ ظاهر می‌شود که در ۱۶ دسامبر برای توسعه دهندگان ثبت شده ارسال شد. یک کاربر با انتشار تصویری از برنامه NBA خواستار پیگیری فعالیت خود در نسخه‌ی بتا شد. در مورد برنامه NBA اخبار بدست آمده حاکی از این هستند که صاحبان نرم افزار می‌گویند که داده‌های کاربر برای ارائه تجربه تبلیغات بهتر و شخصی سازی شده‌ی مختص او استفاده خواهد شد.

اگرچه در ابتدا اپل قصد داشت با iOS 14 این ویژگی را راه اندازی کند، اما این ویژگی را به تأخیر انداخت و به توسعه دهندگان و تبلیغ کنندگان فرصت بیشتری برای آماده سازی داد. در حال حاضر قرار است در اوایل سال ۲۰۲۱ این ویژگی در دسترس باشد.

نظر شما در رابطه با این خبر و ویژگی حریم خصوصی اپل چیست؟ در بخش نظرات می‌توانید مطالب خود را با ما و دیگر افراد به اشتراک بگذارید…

قیمت و خرید اشتراک اپل وان Apple One – کلیک کنید