قیمت روز محصولات اپل

فیلم‌های پیشنهادی برای آخر هفته؛ بهترین فیلم‌ها از دیدگاه سایت‌های معتبر

فیلم‌های پیشنهادی

با فرا رسیدن معرفی نامزدهای اسکار، اکنون زمان خوبی است تا سفری به دنیای تئاتر داشته باشیم و خودمان قضاوت کنیم که کدام یک از فیلم‌ها لیاقت معرفی را دارند.
در حال حاضر هنوز برای لذت بردن از نامزدهای کسب جوایز در مراسم اسکار، دست یافتن به نسخه‌های بزرگتر فیلم‌ها و بررسی چند عنوان فیلم جدید که حرفی برای گفتن دارند، زمان وجود دارد. در ادامه این مطلب از بینهایت کالا چند مورد از فیلم‌های پیشنهادی برای آخر هفته را به طور خلاصه آورده‌ایم…

مشاهده و خرید گیفت کارت ارزان نتفلیکس – کلیک کنید

فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse

فیلم‌های پیشنهادی و فیلم اسپایدر من

تاریخ انتشار: ۱ دسامبر ۲۰۱۸ (۱۰ آذر ۱۳۹۷)

یکی از فیلم‌های پیشنهادی فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse است که یکی از اولین انیمیشن‌های غیر دیزنی/ پیکسار است که در زمانی با فیلمبرداری بسیار خوبش در جایزه‌ی academy’s Best Animated Film (بهترین فیلم انیمیشن آکادمی)، به عنوان یک فیلم ابرقهرمانی که بسیار هیجان انگیز است شناخته شده است.

Emily Yoshida به عنوان یک نویسنده می‌گوید که:

Spider-Verse سعی دارد تا با روشی خلاقانه و جدید، تجربه‌ی خواندن یک کتاب طنز را بر روی صفحه نمایش بیاورد.

و این اثر را “پویا، اغلب انتزاعی و بسیار مبتکر” می‌نامد.

فیلم اتاق فرار (Escape Room)

فیلم‌های پیشنهادی

تاریخ انتشار: ۱ ژانویه ۲۰۲۱ (۱۲ دی ۱۳۹۹)

یوشیدا می‌نویسد:

این فیلم به قدری خوب طراحی شده که نمی‌توان واقعی یا غیرواقعی بودن آن را تشخیص داد و همین ویژگی باعث شده که نتوان از آن کپی برداری کرد و به این موضوع در تریلر کوتاه، هیجان انگیز و سرگرم کننده‌ی Adam Robitel (پیشکسوت Insidious and Paranormal Activity) اشاره شده است.

این فیلم با کیفیت شگفت انگیز تصویر برداری‌اش و فیلمنامه‌ی سرگرم کننده‌ای که دارد، شما را از بیرون رفتن منع می‌کند و وادارتان می‌کند به دیدن آن فیلم بنشینید…

فیلم ستاره‌ای متولد می‌شود (A Star Is Born)

فیلم‌های پیشنهادی و A-Star-Is-Born

تاریخ انتشار: ۵ اکتبر ۲۰۱۸ (۱۳ مهر ۱۳۹۷)

یکی دیگر از فیلم‌های پیشنهادی فیلم A Star Is Born است. شاید سر و صدای تور مطبوعاتی Lady Gaga و Bradley Cooper این واقعیت را تحت تاثیر قرار داده باشد که این فیلم نیز بسیار عالی است. اگر هنوز آن را ندیده‌اید به این دلیل است که هنوز در سینماها اکران می‌شود و قاعدتاً تا حدودی طبیعی است. کوپر، کارگردان این فیلم، برای اولین بار کار کارگردانی را تجربه کرده و علاوه بر کارگردانی، خودش در نقش بازیگر در همین فیلم نیز ظاهر می‌شود…

David Edelstein می‌نویسد:

کوپر مشکل جسمی پیدا می‌کند که شامل وزوز گوش بوده، ولی با این وجود به تلاش خود در زمینه‌ی موسیقی ادامه می‌دهد و در نهایت هم خودکشی می‌کند. او اشک‌هایتان را به آرامی سرازیر می‌کند تا زمانی که شما ناگهان می‌بینید بسیار آشفته حال هستید و Gaga’s Ally بسیار پایین نزدیک زمین است و رو به آسمان‎ها چشم دوخته است.

فیلم اگر خیابان بیل می‌توانست صحبت کند (If Beale Street Could Talk)

فیلم‌های پیشنهادی

تاریخ انتشار: ۲۵ دسامبر ۲۰۱۸ (۴ دی ۱۳۹۷)

نویسنده Edelstein در مورد کار جدید آقای Barry Jenkins، یعنی فیلم If Beale Street Could Talk، می‌نویسد:

لحن این فیلم در بین حالاتی مانند اغوا کننده، ساینده، فریبنده در نوسان است، اما همیشه زیباست؛ زیرا Jenkins و فیلمبردار او، James Laxton، هیچوقت در ساخت فیلم بد عمل نمی‌کنند!

بازیگران KiKi Layne و Stephan James حرفه‌ای بازی می‌کنند و بازیگران نقش مکمل که احتمالاً نامزد اسکار یعنی Regina King نیز یکی از آن‌ها محسوب می‌شود، بسیار بی‌نظیر ظاهر شدند.

فیلم ناپدید شدن (The Vanishing)

فیلم‌های پیشنهادی

تاریخ انتشار: ۴ ژانویه ۲۰۱۹ (۱۴ دی ۱۳۹۷)

نویسنده Edelstein می‌نویسد:

داستان فیلم زمانی دراماتیک می‌شود که سه نگهبان فانوس دریایی ناپدید می‌شوند و فیلم فوق العاده خوب ساخته شده است.

او درباره‌ی عملکرد و حالات چهره‌ی Peter Mullan اظهار داشت:

در آنجا نقشه‌ای از روان انسان وجود دارد که می‌توانند آن را بخوانند.

فیلم جنگ سرد (Cold War)

فیلم‌های پیشنهادی و فیلم جنگ سرد

تاریخ انتشار: ۸ ژوئن ۲۰۱۸ (۱۸ خرداد ۱۳۹۸)

یکی دیگر از رقیبان احتمالی بهترین فیلم خارجی زبان، داستان عاشقانه‌ای که از طریق آهنگ‌های عاشقانه و در بحبوحه‌ی جنگ سرد روایت می‌شود، بر اساس داستان عاشقانه‌ی پدر و مادر کارگردان Pawel Pawlikowski ساخته شده است.

Yoshida می‌نویسد، فیلم در شروع طوری به نمایش گذاشته می‌شود که تصور می‌شود یک داستان عاشقانه‌ی قدیمی است که هیچ محتوا و نتیجه‌ای در آخر ندارد، اما به مرور که می‌گذرد مشخص می‌شود که این فیلم با زمینه همچنان ارتباط دارد و با هر تغییری نیز، تکامل می‌یابد…

فیلم بیگانگان عالی (Perfect Strangers)

فیلم‌های پیشنهادی و فیلم بیگانگان عالی

تاریخ انتشار: ۲۵ مارس ۱۹۸۶ (۵ فروردین ۱۳۶۵)

یوشیدا می‌نویسد:

این فیلم در سبک کمدی و در تئاتر Broadway بسیار سرگرم کننده است. فیلم بیگانگان عالی یک بازسازی مکزیکی از نسخه‌ی اصلی ایتالیایی ۲۰۱۶ است و اصل داستان این است که گروهی از دوستان در یک مهمانی تصمیم می‌گیرند به نوعی سرگرم شوند و فکر خنده دار و در عین حال احمقانه‌ای به ذهنشان می‌رسد و آن این است که تلفن‌های همراهشان را در وسط میز می‌گذارند و می‌توانند پیام‌ها‌ و تماس‌ها را در تلفن یکدیگر ببیند و همین فکر ساده که دیگر جایی برای ریا و دروغ نمی‌گذارد و اطلاعات همگی را فاش می‌کند، بسیار خنده دار و جالب نمایان می‌شود!

فیلم مورد علاقه (The Favourite)

فیلم‌های پیشنهادی و فیلم مورد علاقه

تاریخ انتشار: ۲۶ دسامبر ۲۰۱۸ (۵ دی ۱۳۹۷)

The Favourite یک فیلم کمدی تلخ است و سه اجرای عالی از سه نامزد احتمالی اسکار، فیلم The Favorite را واقعا عالی می‌سازد. Edelstein شخص Olivia Colman را “حیرت انگیز” می‌نامد و خاطر نشان می‌کند که Rachel Weisz همانطور که Emma Stone خودش را حفظ می‌کند، یک “عملکرد بی‌نظیر” ارائه می‌دهد.

Edelstein می‌نویسد که:

در جریان تماشای این فیلم استرس زیادی را متحمل خواهید شد؛ اما ارزشش را دارد، زیرا بسیار سرگرم کننده است!

فیلم Aquaman

فیلم‌های پیشنهادی و فیلم Aquaman

تاریخ انتشار: ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ (۳۰ آذر ۱۳۹۷)

یکی دیگر از فیلم‌های پیشنهادی ، فیلم Aquaman است.

یوشیدا می‌نویسد:

تصویرسازی بصری این فیلم کاملاً هیجان انگیز و ناقل است و با جرات می‌توانم بگویم این یک فیلم سرگرم کننده است. اگر شما برای افسانه‌های Aquaman آمده‌اید، نا امید نخواهید شد، اما اگر فقط برای تماشای موجودات در اعماق دریا اینجا هستید، بیش از حد راضی خواهید بود.

فیلم گناه (Vice)

فیلم‌های پیشنهادی و فیلم گناه

تاریخ انتشار: ۱۱ دسامبر ۲۰۱۸ (۲۰ آذر ۱۳۹۷)

اگر حتی فیلم McKay انتقادات مختلفی دریافت کرده باشد، اما تغییر شکل کامل شخصیت Christian Bale در ایفای نقش شخصیت Dick Cheney، بسیار دیدنی و با ارزش است.

Edelstein می‌نویسد:

خشونت Bale از شخصیت او در Batman بسیار خشن‌تر بود. در صحنه‌ای از فیلم Cheney به همراه لبخندی ترسناک، پشت لبش را نیز چین می‌اندازد و به حالت مسخره و طعنه آمیزی این مفهوم را می‌رساند که در آخر هیچ چیز فرق نخواهد کرد…

این همان عملکردی است که ممکن است باعث شود Bale اولین جایزه‌ی بهترین بازیگر نقش اول مرد خودش را بدست آورد…

فیلم بر اساس جنسیت (On the Basis of Sex)

فیلم‌های پیشنهادی و فیلم بر اساس جنسیت

تاریخ انتشار: ۸ فوریه ۲۰۱۹ (۱۹ بهمن ۱۳۹۷)

فیلم بیوگرافی Ruth Bader Ginsburg با جزئیات مختصر حقوقی، به ویژگی‌های Ginsburg می‌پردازد. دیوید ادلشتاین می‌نویسد، اما هنوز هم، رهبری بازیگر Felicity Jones، به موضوع فیلم و عملکرد خوب در فیلم کمک می‌کند. به گفته‌ی ادلشتاین، Jones که در این فیلم در نقش Ginsburg ظاهر شده است همواره سعی دارد تا در نقش رهبری خود، در مقابل مردانی که از او دوری می‌کنند بماند!

مشاهده و خرید گیفت کارت ارزان با تحویل آنی – کلیک کنید

فیلم زنبور عسل (Bumblebee)

فیلم‌های پیشنهادی

تاریخ انتشار: ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ (۳۰ آذر ۱۳۹۷)

یکی دیگر از فیلم‌های پیشنهادی فیلم Bumblebee است.

روزنامه نگار و فیلمساز آمریکایی، Bilge Ebiri می‌نویسد:

این قسمت از فیلم دنباله دار Transformers متفاوت و جدا از بقیه‌ی قسمت‌های این فیلم است، اما Hailee Steinfeld یک بازیگر بسیار با استعداد است و حتی می‌توان گفت که فیلم نیز در این قسمت سعی می‌کند مدتی را با او بگذراند و حتی تلاشی برای انجام سریع کارها در رسیدن به قطعه‌ی بزرگ بعدی فیلم انجام نمی‌دهد.

شما عزیزان برای خرید گیفت کارت‌های ارزان و البته گیفت کارت نتفلیکس می‌توانید به فروشگاه بینهایت کالا مراجعه کنید؛ شما نیز اگر فیلم پیشنهادی دارید که در این لیست قرار نگرفته، حتما پایین همین مطلب برای ما کامنت کنید…