قیمت روز محصولات اپل

ویروس کرونا نزدیک به ۱۰۰ فروشگاه اپل را در زمستان تعطیل می‌کند!

فروشگاه اپل

محدودیت‌های جدید COVID-19 و وخیم‌تر شدن شیوع آن، شرکت اپل را مجبور کرده ‌است که در یکی از شلوغ‌ترین هفته‌های خرید و نزدیک به فصل تعطیلات، تقریباً یک پنجم فروشگاه‌های خرده فروشی خود را موقتاً تعطیل کند. ۹۵ فروشگاه اپل در سراسر جهان از روز دوشنبه، ۱۴ دسامبر بسته شده‌اند. برای بررسی بیشتر این خبر با بخش اخبار مجله تخصصی بینهایت کالا همراه ما باشید…

قیمت و خرید گیفت کارت اپل – کلیک کنید

تعطیل شدن ۹۵ فروشگاه اپل در شلوغ‌ترین ایام سال

 اپل در آخر هفته تعطیلی کلیه فروشگاه‌های خود در کالیفرنیا و تنسی را اعلام کرد. روز جمعه، کالیفرنیا رکورد بیشترین مبتلای جدید COVID-19 را در یک روز از زمان همه‌گیری آن داشت که باعث شد این محدودیت‌ها به صورت جدی تری اعمال شوند. فروشگاه‌های اپل که تحت محدودیت‌های جدید “ردیف ۴” انگلستان قرار دارند، از ۲۰ دسامبر بسته می‌شوند. دو فروشگاه اپل در مکزیک و برزیل نیز از ۱۹ تا ۲۰ دسامبر در حال بسته شدن هستند. اوایل هفته گذشته، اپل به تمام ۱۸ فروشگاه خود را در سراسر آلمان و هلند،  دستورالعمل‌های جدید خود را ارسال کرد.

۴۰۱ مورد از ۵۰۹ مکان اپل در سراسر جهان تا زمان اعلام جدیدترین دستورالعمل‌ها در این زمینه باز هستند. بیشتر مکان‌های باز در ایالات متحده محدود به تحویل سفارشات آنلاین بسنده کرده‌اند. بر اساس گزارشات، خریدهای مشتریان تنها با تنظیم وقت قبلی در این فروشگاه‌ها امکان پذیر است.

نظر شما در مورد این موضوع چیست؟ آیا اپل به واسطه این موضوع ضرر و زیان خواهد کرد؟ نظرات خود را در بخش مربوطه با ما و دیگر افراد به اشتراک بگذارید.