قیمت روز محصولات اپل

فیس بوک هشدار می‌دهد که ویژگی‌های حریم خصوصی iOS 14 بر روی تبلیغات کسب‌‌وکارها تاثیر می‌گذارد!

ویژگی‌های حریم خصوصی iOS 14 و فیسبوک

فیس بوک در سیستم عامل خود به کاربران تجاری هشدار می‌دهد که ویژگی‌های حریم خصوصی iOS 14 می‌تواند تأثیر قابل توجهی در بازاریابی و تبلیغات آن‌ها داشته باشد. این غول شبکه‌های اجتماعی در یک پست وبلاگ از تغییر در حریم خصوصی آینده که باعث می‌شود یک برچسب ردیابی خاص به صراحت انتخاب شود، انتقاد کرده ‌است. امروز با ما در مجله تخصصی بینهایت کالا و بخش اخبار همراه باشید تا این خبر را بیشتر با هم بررسی کنیم…

مشاهده و خرید گوشی آیفون ۱۲ پرو مکس – کلیک کنید

انتقاد فیس بوک نسبت به ویژگی‌های حریم خصوصی iOS 14

در حال حاضر فیس بوک از بنرهایی در اپلیکیشن‌های Facebook Business Suite و Facebook Ad Manager برای سیستم عامل iOS برای انتقال پیام خود استفاده می‌کند. بنرهای موجود در هر دو برنامه اکنون ادعا می‌کنند که اپل تغییرات محصول و خط مشی را اعلام کرده ‌است که ممکن است بر نحوه‌ی اجرای تبلیغات، اندازه‌گیری عملکرد و تعامل مشتریان تأثیر بسزایی بگذارد.

در اوایل سال ۲۰۲۰، فیس بوک تخمین زده بود که به دلیل ویژگی‌های جدید حفظ حریم خصوصی، درآمد تبلیغات ممکن است بین ۵۰ تا ۶۰ درصد کاهش پیدا کند. از آن زمان به بعد، فیس بوک بارها و بارها به اپل انتقاد کرده‌است و شرکت اپل هم متقابلا نظرات خود را در این زمینه اعلام کرده‌است.

مشاهده و خرید پاور بانک ارزان – کلیک کنید

در ابتدا قرار بود که اپل ارائه ویژگی‌های ضد ردیابی را تا سال ۲۰۲۱ به تأخیر بیندازد تا به توسعه دهندگان فرصت بیشتری برای آماده سازی بدهد، اما این تغییر با ارائه iOS 14 شروع شده‌است.

ویژگی‌های حریم خصوصی iOS 14 بر شناسه برای آگهی دهنده (IDFA) تأثیر می‌گذارد که تا قبل از این به تبلیغ دهندگان اجازه می‌داد داده‌ها را از طریق برنامه‌ها و سیستم عامل‌ها جمع آوری کنند. هنگام شروع تغییرات، کاربران IDFA باید صریحاً ردیابی IDFA را انتخاب کنند.

نظر شما در این زمینه چیست؟ آیا شما با اپل موافق هستید یا فیس بوک؟ نظرات خود در این زمینه را با ما و دیگر کاربران بینهایت کالا به اشتراک بگذارید…