قیمت روز محصولات اپل

باگ‌ها و مشکلات برنامه‌ی Messages در آی او اس ۱۴ صدای کاربران را در آورد

باگ‌ها و مشکلات برنامه‌ی Messages در آی او اس 14

کاربران iPhone پس از آپدیت کردن دستگاه خود به iOS 14، برخی از مشکلات برنامه‌ی Messages را گزارش داده‌اند و گفته‌اند که هنگام دریافت پیام از طریق برنامه‌ی Messages، نوتیفیکیشن (اعلان) دریافت نمی‌کنند! این مشکل بسیاری از کاربران را به دردسر انداخته و باعث شده از آپدیت کردن دستگاه خود به آی او اس ۱۴ پشیمان شوند…

در حالی که ابتدا به نظر می‌رسید که این مشکل فقط مربوط به سری آیفون ۱۲ است، اما اکنون خبر رسیده این مشکل تقریباً بر روی هر مدل آیفونی که از iOS 14 استفاده می‌کند وجود دارد و طبق شنیده‌ها آی او اس ۱۴.۳ نیز نتوانسته مشکل این دسته از کاربران را حل کند.

مشاهده و خرید هدفون Bose QuietComfort 35 II Black – کلیک کنید

این مشکل اخیراً توسط MacRumors و The Verge گزارش شده است و همچنین مورد توجه مجامع پشتیبانی اپل، Reddit و سایر جوامع آنلاین قرار گرفته است. مشکلی که بسیاری از کاربران گزارش می‌کنند این است که هنگامی که پیامی دریافت می‌کنند (چه بصورت عادی و چه از طریق iMessages) نوتیفیکیشن و یا اعلانی دریافت نمی‌کنند!
پشتیبانی اپل چیزی بیشتر از ۴۰ گزارش از کاربرانی که از این موضوع نارضایتی داشته‌اند را دریافت کرده است! کاربران انواع مختلفی از راه‌حل‌ها را برای رفع این مشکل امتحان کرده‌اند، اما هیچ کدام از این روش‌ها برای رفع این مشکل، دائمی و کارآمد نبوده است.

شکایت‌های کاربران درباره‌ی باگ‌ها و مشکلات برنامه‌ی Messages در آی او اس ۱۴

بعضی از شکایت‌های کاربران در این مورد را در ادامه آورده‌ایم:

دستگاه من آیفون ۱۱ پرو مکس است و به تازگی به آی او اس ۱۴ آپدیت کردم. حال هنگامی که پیامی برای من ارسال می‌شود، هیچ گونه نوتیفیکیشنی (چه با صدا و چه با ویبره) دریافت نمی‌کنم. این در حالی است که من در اپل واچ سری ۴ خود، با وجود اینکه در حالت silent نیز تنظیم شده است، “لرزش/ اعلان” دریافت می‌کنم!

نکته‌ی قابل توجه و جالب این است که اگر اپل واچ خود را در بیاورم، می‌توانم مشکل را حل کنم و بعد از آن تمام اعلان‌ها دقیقاً همانطور که باید در آیفون من کار می‌کنند.»

«آیفون من پیام‌های متنی که دریافت می‌کنم و همچنین برخی تماس‌های تلفنی را به من اطلاع نمی‌دهد! من مطمئن هستم که همه‌ی تنظیمات آیفون من به درستی تنظیم شده است. این یک مشکل جدید است که دقیقاً پس از آپدیت آیفون به iOS 14 برای من پیش آمده…

رفع باگ‌های برنامه‌ی Messages در آی او اس ۱۴.۳

وبسایت The Verge اضافه می‌کند که به نظر نمی‌رسد این مشکل در آخرین نسخه‌ی بتای iOS 14.3 نیز برطرف شده باشد!

کاربران درگیر این مساله حتی به سرویس TikTok و Twitter نیز مراجعه کرده‌اند تا نارضایتی خود را از این باگ عجیب اعلام کنند!
وبسایت The Verge می‌گوید برای اینکه اطلاعات بیشتری در مورد وضعیت این مساله بدست بیاورد و اینکه آیا برنامه‌ای برای رفع آن وجود دارد یا نه، با پشتیبانی اپل تماس گرفته است…

مشاهده و خرید آیفون اس ای ۲ – کلیک کنید

به تارگی نسخه جدید آی او اس یعنی آی او اس ۱۴.۳ در دسترس عموم قرار گرفته؛ اگر شما نیز قبلا با باگ‌ها و مشکلات برنامه‌ی Messages در آی او اس ۱۴ مشکل داشتید، در پایین همین مطلب برای ما کامنت کنید که آیا در نسخه‌ی جدید این مشکل رفع شده یا خیر…