قیمت روز محصولات اپل

تیم کوک با تولید یک سریال تلویزیونی مخالفت کرد! توقف تولید سریال Scraper

تیم کوک

بر اساس اخباری که به تازگی منتشر شده‌ است، تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل با ارسال یک ایمیل به مسئول پخش سریال‌های اپل تی وی، فرآیند تولید سریال با محوریت موضوع Gawker را متوقف کرده ‌است! شاید برای شما سوال باشد که چرا مدیرعامل یک شرکت چند تریلیون دلاری سعی داشته تولید یک سریال را متوقف سازد؟! امروز با مجله بینهایت کالا همراه باشید تا این خبر را از جنبه‌های گوناگون بررسی کنیم…

مشاهده و خرید اپل تی وی – کلیک کنید

ماجراهای شرکت اپل و وبلاگ خبری گاکر (Gawker)

حدود چند سال پیش بود که دو شرکت اپل و گاکر به عنوان دشمنان خونی یکدیگر سعی داشتند به هر طریق ممکن به یکدیگر آسیب برسانند! این تلاش برای ضربه زدن و ایجاد مشکلات مختلف، باعث شد که در نهایت وبلاگ آمریکای گاکر که تازه تاسیس هم بود، به خاطر یک شکایت ۱۴۰ میلیون دلاری اعلام ورشکستگی کرده و در تاریخ ۱۰ ژوئن ۲۰۱۶ (حدود ۴ سال پیش) به صورت کامل فعالیت خود را به اتمام برساند.

بر اساس گزارش‌های رسمی رسیده از سوی افراد موثق، تولید سریالی که قرار بود بر محوریت داستان وبلاگ گاکر باشد به واسطه میانجی گری تیم کوک به صورت کامل متوقف شد. دلیل این موضوع را می‌توان در اختلافات اساسی این شرکت و وبلاگ خبری بررسی کرد!

شاید برای شما جالب باشد که در زمان حیات استیو جابز، کارمندان شرکت گاکر به نمونه اولیه آیفون ۴ دست پیدا کردند و همین موضوع باعث خشم و عصبانیت بی اندازه استیو جابز شد و ماجرا تا آن جایی بالا گرفت که استیو جابز شخصا به همراه نیروهای پلیس برای پس گرفتن آیفون ۴ به خانه سردبیر گاکر مراجعه کرده بود، اما چرا تیم کوک با این شرکت و وبلاگ اختلاف دارد؟

ماجرای اختلاف تیم کوک و وبلاگ خبری گاکر از گذشته تا به امروز

شاید فکر می‌کنید که تیم کوک به واسطه مشکلات استیو جابز برای ساخت این سریال ابراز نگرانی کرده ‌است، اما باید بدانید که این تمام ماجرا نیست! شما می‌توانید ریشه این اختلاف را در موضوع انتشار خبر همجنس گرایی تیم کوک، ۶ سال قبل از اعلام رسمی خود او جستجو کنید!

بر اساس شواهد بدست آمده، نام این سریال که فرآیند تولید آن آغاز نشد، Scrapper نام دارد و احتمالا با کمک دیگر پخش کننده‌های تلویزیونی ساخته و تولید شود. بر اساس گزارش نیویورک تایمز، لاین اسکریچ، مسئول پخش سریال در اپل تی وی، پس از این اقدام تیم کوک، تصمیم به ترک شکل اپل گرفته و موقعیت شغلی خود را رها می‌کند.

مشاهده و خرید گیفت کارت ارزان اپل – کلیک کنید

بر اساس گفته‌های سازندگان فیلم و سریال در میان تمامی پلتفرم‌های استریم، استودیوها، شبکه‌های تلویزیونی و … شرکت اپل دارای سخت‌ترین سیاست‌ها است! نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا اقدام تیم کوک در این زمینه مناسب بوده‌ است؟ نظر خود را در این رابطه با ما و دیگر افراد به اشتراک بگذارید.