قیمت روز محصولات اپل

استیم رکورد کاربران همزمان را زد

گیفت کارت استیم

در یکی دو روز گذشته ۲۴,۷۷۶,۶۳۵ کاربر به طور همزمان از سرویس استیم استفاده کرده‌اند که یک رکورد جدید تا کنون به شمار می‌رود!
برای ششمین بار در سال جاری، سرویس steam رکورد خودش در زمینه‌ی بالاترین تعداد بازیکنی که به طور همزمان در حال استفاده از این سرویس هستند و تا کنون در استیم ضبط شده است را شکسته است. در ادامه‌ی این مطلب این خبر را با هم بررسی خواهیم کرد؛ همچنین لازم به ذکر است شما عزیزان برای خرید گیفت کارت استیم می‌‌توانید به فروشگاه بینهایت کالا مراجعه کنید…

مشاهده و خرید گیفت کارت استیم – کلیک کنید

در مدت زمان اولیه‌‌ی شیوع ویروس کووید ۱۹، تعداد بی سابقه‌ای از بازیکنان به صورت همزمان در سرویس استیم مشغول بازی بودند. تا قبل از امروز، بالاترین تعداد بازیکن همزمان در سرویس Steam به تعداد ۲۲ میلیون کاربر رسیده بود.
اکنون، طبق گفته‌ی SteamDB، پلتفرم PC مربوط به Valve، با ثبت ۲۴,۷۷۶,۶۳۵ کاربر به طور همزمان در این سرویس، یک بار دیگر به بالاترین سطح خود رسیده است و رکورد گذشته‌ی خود را شکسته است.

رکوردهای قبلی استیم

در زمانی که این آمار ثبت شده است، مجدداً این رقم به ۲۲.۶ میلیون نفر کاهش یافته است، اگرچه هنوز هم این میزان از رکورد اخیر ۲۲ میلیون نفری این سرویس بالاتر است. بر اساس یک حدس و گمان، تصور می‌شود که عوامل مختلفی مثل هوای سرد، شیوع ویروس کووید ۱۹ و همچنین انتشار بازی Cyberpunk 2077، همگی در این ارقام و رکورد شکنی steam تأثیر داشته است.

رکورد ۱۸.۵ میلیون بازیکن همزمان برای این سرویس که ابتدا در اوج محبوبیت بازی PUBG در ژانویه‌ی ۲۰۱۸ ثبت شده بود، اکنون از زمان شروع شیوع ویروس کرونا تا این لحظه چندین بار شکسته شده است! در تاریخ ۲ فوریه، درست زمانی که کشور چین در ایام سال نوی میلادی درگیر ویروس کرونا شده بود، رکورد جدید ۱۸.۸ میلیونی برای کاربران همزمان این سرویس تعیین شد و پس از آن و درست فقط یک هفته بعد، هنگامی که ۱۹.۱ میلیون نفر با تمدید CNY آنلاین بودند، دوباره در ثبت کاربران همزمان به اوج خود رسید.

هنگامی که اروپا در ماه مارس درگیر کووید ۱۹ و همه گیری آن شد، سرویس Steam رکورد جدید دیگری را به ثبت رساند؛ به طوری که ۲۰.۳ میلیون نفر از کاربران در ۱۵ مارس آنلاین بودند. در تاریخ ۲۰ مارس این رکورد بار دیگر شکسته شد؛ به طوری که ۲۱.۱ میلیون نفر از گیمرها همزمان آنلاین بودند و مجدداً این رکورد در ۲۱ مارس ۲۰۲۰ صعود کرد…

خرید گیفت کارت استیم

بینهایت کالا فروشگاهی معتبر است که دارای نماد الکترونیکی نیز می‌باشد؛ شما عزیزان می‌توانید محصولات مورد نیاز خود اعم از گیفت کارت‌های مختلف، آیفون، آیپد، لوازم جانبی و … را از این فروشگاه تهیه کنید. همچنین برای خرید گیفت کارت استیم نیز می‌توانید از طریق این لینک اقدام کنید…