قیمت روز محصولات اپل

بازی‌های Xbox در بهار ۲۰۲۱ برای کاربران آیفون و مک در دسترس قرار می‌گیرد

بازی‌های Xbox در بهار 2021 برای کاربران آیفون و آیپد در دسترس قرار می‌گیرد

شرکت Microsoft در حال تلاش است که سرویس ابری بازی‌های خود، یعنی بازی‌های Xbox را از سال ۲۰۲۱ توسط مرورگر وب Safari (مرورگر اختصاصی سیستم عامل‌های iOS و MacOS) گسترش دهد تا کاربران آیفون و آیپد هم قادر به استفاده از این سرویس باشند! امروز با بخش خبری مجله بینهایت کالا همراه باشید تا اطلاعات بیشتری راجع به این موضوع در اختیار شما قرار دهیم!

مشاهده و خرید گیفت کارت ارزان ایکس باکس – کلیک کنید

بازی‌های مبتنی بر سرویس ابری، آینده صنعت بازی و گیم در دنیا

بر اساس گفته‌های کارشناسان، بازی‌هایی که مبتنی بر سرویس ابری فعالیت می‌کنند، آینده این صنعت را به نمایش خواهند گذاشت! در واقع به دلیل این که شرکت اپل اجازه انتشار برخی از بازی‌ها را در Appstore خود نمی‌دهد، شاهد این هستیم که این موضوع می‌تواند به رشد بازی‌ها کمک کند.

تعدادی از شرکت‌ها که در این زمینه بازی سازی فعالیت می‌کنند و بازی‌های خود را منتشر می‌کنند، از طریق PWA مرورگر سافاری می‌توانند بعد از تایید شرکت اپل به صورت مجزا در دسترس کاربران قرار بگیرند. حدود چند وقت پیش برای اولین بار یکی از بازی‌های Xbox تحت عنوان Geforce Now برای مرورگر سافاری منتشر شد که با استقبال نسبتا خوبی از سوی کاربران همراه بود.

این موضوع و انجام هماهنگی‌های لازم از سوی مایکروسافت با شرکت اپل، این موضوع را اثبات می‌کند که به زودی شاهد حجم بیشتری از بازی‌های آنلاین در این زمینه خواهیم بود.

بحث و جدال‌ها بر سر بازی‌های Xbox Game بالا گرفته‌است!

اولین بار در ماه اکتبر بود که این خبر منتشر شد که شرکت مایکروسافت به دلیل سخت‌گیری‌های زیاد شرکت اپل قصد ندارد بازی‌های خود را در این سرویس راه اندازی کند، اما با توافقات صورت گرفته شاهد این هستیم که پلتفرم Xbox Game در فضای ابری، می‌تواند کمک کند که تمامی کاربران موبایل و سیستم‌های رایانه‌ای در سراسر جهان بتوانند از این امکانات به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.

مشاهده و خرید گیفت کارت اپل – کلیک کنید

نظر شما در این زمینه چیست؟ آیا سرویس ابری بازی‌های شرکت مایکروسافت می‌تواند مورد علاقه کاربران آیپد و آیفون باشد؟ نظرات خود را با ما و دیگر افراد به اشتراک بگذارید…