قیمت روز محصولات اپل

برنامه‌ی Google Keep در حدود ۱ میلیارد بار در Play Store دانلود شده است

برنامه‌ی Google Keep

برنامه‌ی Google Keep اکنون به نقطه‌ی عطف چشمگیر دانلود ۱ میلیاردی در Google Play Store رسیده است که باعث می‌شود تا کاربران برنامه‌ی شماره‌ی ۱ در زمینه‌ی چک لیست و یادداشت برداری در Android را داشته باشند.
در حالی که Google برای نشر رومیزی (Desktop publishing) و یادداشت برداری مربوط به اداره‌ها، از برنامه‌ی Docs برخوردار است، در صورتی که بخواهید فقط مواردی را یادداشت کنید یا یک لیست چک مواد غذایی ایجاد کنید، می‌توانید برنامه‌ی Google Keep را دانلود کنید چون برای این کار مناسب است.

مشاهده و خرید گیفت کارت ارزان گوگل پلی – کلیک کنید

برنامه‌ی Google Keep یک برنامه‌ی بسیار مفید است، چون مانند همه‌ی برنامه‌های مربوط به Google، در وب بک آپ گیری و همگام سازی می‌شود. این به این معنی است که شما به سادگی با حساب Google خود وارد سیستم می‌شوید و در همه‌ی دستگاه‌های خود به این برنامه دسترسی دارید.

کارایی Google Keep

این برنامه برای کسانی که از چک لیست برای خریدهایشان کمک می‌گیرند تنها نقش یک چک لیست را خواهد داشت، ولی همین نقش را به درستی ایفا می‌کند و نمی‌توان به عنوان یک اپلیکیشن کامل و جامع به آن نگاه کرد. بدون توجه به این موارد، رسیدن تعداد بارگیری آن در Play Store به ۱ میلیارد، آماری بسیار جالب است؛ این مسئله را نیز باید در نظر داشت که گاهی اوقات این برنامه، روی برخی از دستگاه‌های Android از قبل نصب می‌شود. (از طریق پلیس آندروید)

این برنامه در واقع در اواخر سال گذشته به مرز ۵۰۰ میلیون دانلود رسید، بنابراین دو برابر شدن میزان نصب در کمتر از ۲۴ ماه بسیار زیاد است. این سوال پیش می‌آید که آیا ممکن است به خاطر ویروس همه گیر کووید ۱۹ و اینکه بسیاری از کارها تحت تاثیر قرار گرفته‌اند و این که نوع مشاغل، بیشتر بر روی کار در خانه متمرکز شده است، باعث شده باشد که مردم با استفاده از برنامه‌ی Google Keep کارهای روزانه‌ی خود را پیگیری کنند؟

برنامه‌ی گوگل کیپ مدتی است به طور مداوم یکی از اپلیکیشن‌های موجود در میان ۵۰ برنامه‌ی برتر بخش “بهره وری” فروشگاه Google Play است، بنابراین طبیعی است که با گذشت زمان، بر میزان بارگیری آن افزوده شود و اکنون با عبور از مرز یک میلیارد دانلود، این روند صعودی برای Google Keep در سال ۲۰۲۱ ادامه خواهد یافت؛ اما قاعدتاً بدون وجود یک برنامه‌ی اختصاصی Chrome، به نظر می‌رسد که Google Keep برای همیشه نمی‌تواند این روند رو به رشد را داشته باشد.