قیمت روز محصولات اپل

اپل واچ دوربین دار شد! (عرضه بندهای دوربین دار Apple Watch)

اپل واچ دوربین دار شد

یکی از خواسته‌های همیشگی مشتریان اپل واچ، اضافه شدن دوربین است! آن‌ها علاقه دارند تا با کمک اپل واچ دوربین دار ، خاطرات و لحظه‌های خود را راحت تر ثبت کنند. شرکت Ari Roisman به عنوان یک تولید کننده محصولات تکنولوژی، به تازگی دست به تولید دستبندهایی برای اپل واچ زده ‌است که می‌تواند به شما کمک کند تا با کمک اپل واچ، عکس برداری یا فیلم برداری کنید. امروز با مجله بینهایت کالا همراه باشید تا این خبر را از جنبه‌های مختلف باهم بررسی کنیم!

مشاهده و خرید لوازم جانبی اپل واچ – کلیک کنید

Wristcam، محصولی برای داشتن یک اپل واچ دوربین دار

بند جدید شرکت Ari Roisman، Wristcam نام دارد که با یک دوربین ۸ مگاپیکسلی امکان عکس برداری و فیلم برداری را با کیفیت ۱۰۸۰p و رزولوشن ۴K برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید با کمک این دوربین به راحتی با اپل واچ خود عکس برداری یا فیلم برداری کنید.

این شرکت برای معرفی محصول خود، عکس‌هایی را منتشر کرده ‌است که به واسطه آن می‌توانید کیفیت دوربین جدید را مشاهده کنید. این دوربین برای ذخیره سازی تصاویر و فیلم‌های شما، یک حافظه ۸ گیگابایتی درون خود تعبیه کرده‌ است که می‌توانید از آن استفاده کنید.

شیوه اتصال دوربین Wristcam به اپل واچ از طریق بلوتوث نسل ۵ است که نسبت به سایر نسل‌های بلوتوث، انرژی کمتری برای اتصال مصرف می‌کند. دو مورد از تصاویری که توسط این بند گرفته شده‌است را می‌توانید در پایین مشاهده کنید:

اپل واچ دوربین دار کیفیت تصاویر
نمونه کیفیت تصاویر گرفته شده با Wristcam
نمونه کیفیت تصاویر گرفته شده با Wristcam

بررسی مشخصات ظاهری Wristcam

برای اپل واچ دوربین دار شما باید یک وزن ۲۳ گرمی را بر روی دست خود تحمل کنید. در هنگام عکس برداری، احتمالا شما هم متوجه خواهید شد که LED دوربین در هنگام شروع فیلم یا عکس برداری، روشن می‌شود.

بر اساس گفته‌های سازنده این بند، حدود ۲۰ ثانیه زمان لازم است که عکس را بتوانید به صورت مستقیم از طریق بلوتوث به ساعت منتقل کنید و یا کیفیت آن را مشاهده کنید. البته قابلیت اشتراک گذاری سریع تر در چند ماه آینده توسط این شرکت حتما اضافه خواهد شد.

نظر شما در رابطه با اپل واچ دوربین دار چیست؟ در بخش نظرات می‌توانید، مطالب خود را در این زمینه با ما و دیگر افراد به اشتراک بگذارید…