قیمت روز محصولات اپل

فروش Apple Watch به حدود ۱۲ میلیون عدد رسید!

فروش apple watch

بعد از معرفی نسل جدید اپل واچ‌های اپل، شاهد این بودیم که موسسه معتبر IDC در طی یک گزارش رسمی اعلام کرد که فروش Apple Watch در سه ماهه آخر سال ۲۰۲۰ توانست رکورد فروش محصولات اپل در این زمینه را کنار بگذارد و به عدد حیرت انگیز ۱۱.۸ میلیون واحد اپل واچ برسد! امروز با ما در بینهایت کالا همراه باشید تا این خبر را با جزئیات بیشتری بررسی کنیم!

مشاهده و خرید اپل واچ SE – کلیک کنید

فروش ۱۱.۸ میلیون واحد اپل واچ در سه ماهه اول سال

یکی از خبرهای شوکه کننده روزهای اخیر که منتشر شده‌است، نشان می‌دهد که اپل واچ در سه ماهه پایان سال میلادی توانست با فروش Apple Watch به مقدار ۱۱.۸ میلیون واحد، رکورد جدیدی در این زمینه ثبت کند. بر اساس تحقیقات شرکت IDC، شرکت اپل با فروش این تعداد توانست بیش از ۷۵ درصد نسبت به سال گذشته، فروش خود را بیشتر کند که در این زمینه جای امیدواری وجود دارد.

البته این را هم باید  در نظر گرفت که بر اساس آمارهایی که توسط موسساتی مثل Statista منتشر می‌شود، بیشترین تعداد فروش Apple Watch در هر سه ماه از سال ۹.۲ میلیون واحد بوده‌است که حتی نزدیک رکورد جدید اپل واچ هم نیست!

در این سه ماهه سه اپل واچ زیر توانستند، سهم زیادی از این فروش را از آن خود کنند:

  • اپل واچ رده بالا سری ششم (APPLE WATCH 6)
  • اپل واچ میان رده SE اقتصادی (APPLE WATCH SE)
  • باقی مانده‌های اپل واچ سری سوم  (APPLE WATCH 3)

اعداد فروش Apple Watch تخمینی هستند!

همانطور که احتمالا خودتان هم بارها شنیده‌اید، شرکت اپل هیچ گاه آمار فروش Apple Watch را منتشر نمی‌کند و این اعداد تنها تخمین‌های موسسه IDC است که در این زمینه حرفی برای گفتن دارد. بر اساس این تخمین‌ها، می‌توانیم متوجه شویم که درآمد شرکت اپل از فروش محصولات پوشیدنی در سه ماهه گذشته ۷.۹ میلیارد دلار بوده‌است که باتوجه به مرور زمان، عدد قابل توجهی به نظر می‌رسد.

شما می‌توانید متوجه شوید که طبق گزارشات شرکت IDC در این زمینه، سهم بازار شرکت اپل از محصولات مثل ساعت‌های هوشمند در سراسر جهان را در حدود ۲۱.۶ درصد رسیده‌ است. البته ساعت‌های شیائومی با قیمت کمتر و شاید سخت افزاری مشابه، توانسته‌اند ۲۴.۶ درصد از این بازار را از آن خود کنند و از اپل موفق‌تر باشند.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا فروش بی نظیر Apple Watch سری ششم و SE تا پایان سال ادامه پیدا خواهد کرد؟ نظرات خود را در این زمینه با ما و دیگر افراد به اشتراک بگذارید…