قیمت روز محصولات اپل

آپدیت جدید تلگرام قابلیت Annouce Messages را برای پشتیبانی از Siri منتشر کرد!

آپدیت جدید تلگرام قابلیت Annouce Messages را برای پشتیبانی از Siri منتشر کرد!

تلگرام یکی از محبوب‌ترین مسنجرها در داخل ایران و برخی دیگر از کشورهای جهان است که به تازگی با انتشار نسخه بتای جدید خود، توانسته قابلیت خواندن پیام‌های دریافتی از طریق دستیار صوتی هوشمند اپل یعنی Siri را فراهم کند. بر اساس گزارشات آپدیت جدید تلگرام ، می‌تواند دسترسی‌های بیشتری در اختیار دستیار صوتی اپل بگذارد که نتیجه آن پشتیبانی از قابلیت Annouce Messages توسط این اپلیکیشن است.

مشاهده و خرید کیف پول لجر – کلیک کنید

شما باتوجه به این قابلیت می‌توانید حتی بدون در دست داشتن آیفون یا آیپد خود، به آخرین پیام‌هایتان در ایرپاد گوش دهید و یا حتی از طریق هندزفری پاسخی برای پیام‌های دریافتی خود ارسال کنید. امروز در مجله بینهایت کالا با ما همراه باشید تا این خبر را با جزئیات بیشتری در این زمینه بررسی کنیم!

آپدیت جدید تلگرام و پشتیبانی از قابلیت Annouce Messages

حدود یک سال است که شرکت اپل، API قابلیت Annouce Messages را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده‌است تا آن‌ها در اپلیکیشن‌های خود با پشتیبانی از این قابلیت، امکانات بیشتری در اختیار مصرف کنندگان خود قرار بدهند. با این حال به نظر می‌رسد که اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام، اولین برنامه‌ای است که از این قابلیت پشتیبانی کرده و در آخرین نسخه بتای خود از طریق TestFlight می‌تواند گزینه جدیدی را برای فعال کردن این قابلیت در اختیار مخاطبانش قرار بدهد.

برای استفاده از این قابلیت با کمک Siri شما ابتدا باید نسخه سیستم عامل موبایل خود را به نسخه ۱۳.۲ ارتقا داده و از دیوایس‌هایی مثل Airpod، Airpod Pro، Power Beats، Power Beats Pro و یا بیتس سولو پرو برای پشتیبانی از این قابلیت استفاده کنید.

تلگرام امید دارد تا به عنوان یک سرویس پیام‌رسان متن باز (Open Source)، با استفاده از جدیدترین قابلیت‌های روز دنیا بتواند در میان بهترین پیام‌رسان‌های جهان شناخته شود. ویژگی‌های خاص تلگرام که در سال‌های اخیر باعث شده‌اند، محبوبیت بیشتری پیدا کند، امکان استفاده از نسخه‌ی تحت وب آن، رایگان بودن و … است.

شما می‌توانید در بخش نظرات، مطالب خود را در این زمینه با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید…