قیمت روز محصولات اپل

Apple در سال آینده قصد دارد مک بوک پرو را بازمهندسی کند! (+ قابلیت‌های جدید)

Apple در سال آینده قصد دارد، مک بوک پرو را بازمهندسی کند!

طبق گفته‌های مینگ چی کو، شرکت اپل قصد دارد در سال آینده (۲۰۲۱)، مک بوک پرو را از نو طراحی کند و قابلیت‌های جدیدی مثل نمایشگر مینی LED را به آن اضافه کند. این شرکت همچنین قصد دارد که یک مک بوک ایر مقرون به صرفه را تا سال ۲۰۲۲ به بازار عرضه کند. امروز با ما در مجله تخصصی بینهایت کالا همراه باشید تا این خبر را به صورت کامل بررسی کنیم…

مشاهده و خرید گیفت کارت ارزان اپل موزیک – کلیک کنید

داغ تر شدن شایعات طراحی جدید مک بوک پرو

هر چقدر که به سال میلادی جدید نزدیک‌تر می‌شویم، اخبار و شایعات در مورد باز مهندسی محصول محبوب شرکت اپل، یعنی مک بوک پرو، افزایش پیدا می‌کند. شروع این شایعات به شهریور سال گذشته بر می‌گردد که مینگ چو کو اعلام کرد، اپل قصد دارد از مینی LED های ساخت شرکت LG در محصولات خود بهره بگیرد!

بر اساس صحبت‌های مینگ چو کو، اپل قصد دارد که محصولات خود را با این باز مهندسی، در اواخر سال ۲۰۲۰ یا اوایل سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه کند. از همین جهت هر چقدر که به سال نو میلادی جدید بیشتر نزدیک می‌شویم، شایعات در این زمینه افزایش پیدا می‌کند.

با مینگ چی کو بیشتر آشنا شوید!

مینگ چی کو، یک تحلیل گر معروف محصولات اپل است که در این زمینه همیشه حرف‌های چالش برانگیز و جذابی برای مخاطبان خود داشته است، اما شاید جنجال برانگیزترین پیش‌بینی او در سال‌های اخیر استفاده‌ی اپل از نمایشگرهای ال جی در تولید محصولات خود است که هنوز کاملا قطعی نیست.

مینگ چی کو در آخرین یادداشت خود، پیش‌بینی‌های اخیرش را اصلاح کرده و بیان می‌کند که اپل بالاخره مجبور است که برای همگام سازی خود با تکنولوژی و رقابت با سایر شرکت‌های فعال در این حوزه، مک بوک پرو جدیدی با صفحه نمایش ۱۴ اینچی ارائه کند تا هم به صرفه‌تر باشد و هم مخاطبان اپل قادر به خریداری محصولات جدیدتر باشند.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا اپل در نهایت برای مک بوک پرو های خود از صفحه نمایش های Mini-LED شرکت LG استفاده می‌کند؟ نظر خود را در این زمینه با ما و دیگر علاقه مندان در بخش نظرات به اشتراک بگذارید…