قیمت روز محصولات اپل

جایزه‌ی پابجی موبایل برای بازیکنان؛ ۱۴ میلیون دلار در انتظار بهترین‌های پابجی موبایل

جایزه‌ی پابجی موبایل

در فصل‌های مسابقات PUBG Mobile 2020 تعداد ۱۲۰,۰۰۰ تیم ثبت نام کردند.
مسابقات PUBG Mobile برای سال آینده قرار است با جایزه‌ی ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ دلاری، به عنوان بزرگترین تورنمنت ورزشی برگزار شود. این میزان سرمایه گذاری در بازی‌های موبایلی بسیار شگفت انگیز است و تمام کاربران را در بهت و تعجب فرو برده است. این جایزه‌ی پابجی موبایل به عنوان بزرگترین جایزه در تاریخچه‌ی ورزشی گوشی‌های هوشمند و تاریخچه‌ی موبایل‌ها خواهد بود.

مشاهده و خرید گیفت کارت پابجی – کلیک کنید

جایزه پابجی موبایل بزرگترین جایزه در تاریخ مسابقات Esports موبایل

James Yang، مدیر ورزش‌های PUBG Mobile، برنامه‌های خود را برای سال آینده افشا کرده است. او از افتتاحیه‌ی مسابقات قهرمانی جهانی پابجی موبایل که به نام PMGC شناخته می‌شود، خبر داد و اعلام کرد که برای مسابقات سال ۲۰۲۱ جایزه‌ی پابجی موبایل را برابر ۱۴ میلیون دلار در نظر گرفته که بالاترین میزان جایزه‌ در تاریخ مسابقات Esports موبایل است.

این جهش از جایزه‌ی ۵ میلیون دلاری در سال ۲۰۲۰ به جایزه‌ی ۱۴ میلیون دلاری برای سال ۲۰۲۱ واقعا حیرت آور است. بر اساس این گزارش، این شرکت، برای لیگ حرفه‌ای PUBG Mobile هفت منطقه‌ی جدید در کشورهای مشترک المنافع که شامل ترکیه، اروپای غربی، عربستان، آمریکای شمالی، آمریکای لاتین و برزیل است را اضافه خواهد کرد. این مناطق تازه اضافه شده، مناطق جنوب و جنوب شرقی آسیا که قبلاً در این لیست گنجانده شده‌اند را تکمیل می‌کنند.

جایزه‌ی پابجی موبایل

جیمز یانگ، مدیر ورزش‌های جهانی PUBG MOBILE گفت:

سال ۲۰۲۰ سال فوق العاده ویژه‌ای برای ما بوده است زیرا ما از همه‌ی جنبه‌ها پیشرفت کرده‌ایم و روال معمول خود را برای حرفه‌ای شدن تکمیل کرده‌ایم، اما این تنها آغاز کار بود. ما برای تبدیل شدن به ردیف اول ورزش و ایستادن شانه به شانه با بزرگترین بازی‌های جهان برنامه ریزی کردیم و فقط برای شکستن مرزهای داخل موبایل تلاش نمی‌کنیم و اهداف بلند پروازانه‌ای داریم.

شرکت‌های Mountain Dew ،Qualcomm و OnePlus به عنوان اسپانسرهای جدید مسابقات PUBG Mobile Esports شناخته شده‌اند و به لطف آن‌ها به توسعه دهندگان، جایزه‌ی بزرگی اهدا می‌شود. با اضافه شدن مناطق و مسابقات بیشتر، گروه PUBG برای ارتقای بازی‌های Esports گامی به جلو برداشته است.

آیا مسابقات ورزشی PUBG Mobile سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده‌اند؟

گفته می‌شود که سبک لیگ‌های ورزشی مسابقات PUBG Mobile 2021 مشابه سبک ۲۰۲۰ است. PMCO ها (باشگاه باز PUBG Mobile ) و PMPL ها (لیگ حرفه‌ای PUBG Mobile) به دو فصل تقسیم می‌شوند و PMGC (قهرمانی جهانی PUBG Mobile) در پایان سال برگزار می‌شود. شرکت PUBG همچنین در نظر دارد دعوت‌نامه‌های موبایلی مربوط به PUBG را راه اندازی کند. انتظار می‌رود که PMI نیز تابستان‌ها برگزار شود که در آن، شرکت از تمام بازیکنان برتر مسابقات PUBG Mobile در سراسر جهان دعوت خواهد کرد تا در برابر یکدیگر قرار بگیرند.

در فصل PUBG Mobile سال ۲۰۲۰، به تعداد ۱۲۰,۰۰۰ تیم برای شرکت در مسابقات ورزشی‌ سراسر جهان ثبت نام کردند. این رویداد به طور مستقیم در Twitch پخش شد که بیش از ۱۰۰ میلیون ساعت تماشا را ضبط کرد.