قیمت روز محصولات اپل

بهبود سیستم پیشنهاد برنامه‌ها در App Store توسط اپل

بهبود سیستم پیشهاد برنامه ها در App Store

به تازگی خبری منتشر شده ‌است که شرکت اپل با همکاری یک سرمایه گذار خارجی به نام Josh Elman، قصد بهبود سیستم پیشنهاد برنامه‌ها در App Store را دارد. جاش المان معاون ارشد سابق معاملات سهام در اپلیکیشن معروف ROBINHOOD بود که در اکوسیستم تکنولوژی و فناوری به عنوان یک سرمایه گذار شناخته می‌شود.

در روز دوشنبه، جاش المان در اکانت رسمی توییتر خود اعلام کرد که به تازگی از عنوان هیئت مدیره شرکت GreyLock Partners کناره‌گیری کرده و دیگر عضو شرکت‌ها و سایت‌های ممتازی مثل Medium.com نیست. (مدیوم، یک سایت معروف با مجلات اینترنتی مختلف است که نسخه فارسی آن را می‌توان ویرگول دانست!)

مشاهده و خرید گیفت کارت اپل – کلیک کنید

سرمایه گذاری جاش المان در شرکت اپل برای بهبود سیستم پیشنهاد برنامه‌ها در App Store

بر اساس تحلیل‌های انجام شده، پیوستن Josh Elman به شرکت اپل برای بهبود سیستم پیشنهاد برنامه‌ها در App Store، می‌تواند نقطه عطفی برای این شرکت بزرگ آمریکایی برای بهینه سازی روابط تولید کنندگان آیفون و توسعه دهندگان وب باشد. اگر برای شما سوال است که چرا اپل نیازمند این موضوع است که با توسعه دهندگان وب، ارتباط سازنده‌ای برقرار کند، بهتر است که به مشکلات قانونی و انتقادهای رقبای اپل در یک سال گذشته در مورد اپ استور نگاهی بیندازید!

یکی از جنجال برانگیزترین این اتفاقات شکایت شرکت بازی سازی Epic از Apple برای حذف بازی محبوب فورتنایت است. البته مشاجرات اپل با برنامه‌های مهم در این زمینه امری دور از انتظار نبوده، بلکه این شرکت از این جنجال‌های رسانه‌ای تابحال موارد زیادی را تجربه کرده‌ است.

اقدامات اپل برای بهبود روابط خود با توسعه دهندگان

اپل برای بهبود روابط خود با توسعه دهندگان علاوه بر حساب کردن بر روی کمک جاش المان در اوایل امسال، پورسانت ۳۰ درصدی App Store را برای برنامه‌هایی که سالانه کمتر از یک میلیون دلار درآمد دارند، لغو کرد.

اپل همچنین در این زمینه تلاش کرد که از توسعه دهندگان معروفی مثل خالقان Hey سازش کند و به آن‌ها پیشنهادهای ویژه‌ای برای انتشار برنامه‌شان در اپ استور ارائه کند. قابل ذکر است که تمامی این اقدامات و سازش‌ها می‌تواند به بهبود برنامه‌های ارائه شده در App Store کمک کند و مخاطبان موبایل‌های هوشمند آیفون را راضی کند.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا با بهبود سیستم پیشنهاد برنامه در اپ استور توسط اپل، توسعه دهندگان می‌توانند دوباره به سمت سیستم عامل iOS روی بیاروند؟ شما می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با دیگر خوانندگان مجله بینهایت کالا در بخش مربوطه به اشتراک بگذارید.