قیمت روز محصولات اپل

جیلبریک کردن هوم پاد با Checkra1n

جیلبریک کردن هوم پاد

به زبان ساده جیلبریک عملی است که به واسطه آن می‌توان از سد محکم محدودیت‌های اپل گذشت و به قابلیت‌های بیشتری روی آیفون‌ها دست پیدا کرد.

اصلی‌ترین محدودیتی که همه کاربران آیفون دارند استفاده‌ی اجباری از App store است. همه‌ی ما بدون هیچ استثنایی موظفیم که برای نصب اپ‌ها رو آیفون‌هایمان از اپ استور استفاده کنیم!
اما با جیلبریک کردن آیفون‌ها این رویه به طور کامل عوض می‌شود و دیگر نیازی به اپ استور برای نصب اپلیکیشن‌های مختلف نداریم. حال آخرین به‌روزرسانی Checkra1n این کار را انجام می‌دهد و به کاربران اجازه می‌دهد برای اولین بار نسل اول HomePod را جیلبریک کنند.

برنامه‌ی Checkra1n که یکی از محبوب‌ترین ابزارهای جیلبریک در دستگاه‌های iOS است، امروز با پشتیبانی جزئی از HomePod آپدیت شد.

داشتن یک آیفون جیلبریک شده به این معنی است که شما می‌توانید قسمت‌های مختلفی از سیستم عامل را دستکاری کنید، از جمله کل رابط کاربری و همچنین بسیاری از قابلیت‌های آن. با این حال، مشخص نیست که کاربران با جیلبریک کردن هوم پاد چه کاری را می‌توانند انجام دهند.

کاربری که به عنوان L1ngL1ng شناخته می‌شود، جیلبریک نسل اول HomePod را تایید کرد و همچنین تصویری از صفحه‌ای را در توییتر به اشتراک گذاشت که نشان می‌داد وی از طریق اتصال SSH به سیستم عامل HomePod دسترسی دارد. bypass استفاده شده در Checka1n 0.12.1 بتا گنجانده شده است که هم اکنون در دسترس کاربران است.

از بینهایت کالا خرید کنید

در حالی که منتظر توسعه دهندگان هستیم تا بفهمند که با هوم پاد جیلبریک شده چه باید بکنند، خودمان به راحتی می‌توانیم برخی از امکانات این هوم پاد جیلبریک شده را حدس بزنیم؛ از جمله باز کردن اتصال بلوتوث HomePod و همچنین جایگزینی Siri با یک دستیار مجازی دیگر…