قیمت روز محصولات اپل

مینگ چی کو: آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس با دوربین فوق العاده عریض پیشرفته عرضه می‌شوند

آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مکس

مینگ چی کو خاطر نشان می‌کند که آیفون ۱۳ نیز همانند آیفون ۱۲ که امسال عرضه شد، در چهار مدل ارائه خواهد شد.
مدل‌های آیفون سال ۲۰۲۱ اپل که احتمالاً سری آیفون ۱۳ نامیده می‌شوند، می‌توانند پیشرفت‌های بزرگی در زمینه‌ی دوربین داشته باشند. تحلیلگر مشهور، “مینگ چی کو” یادداشتی را منتشر کرده است که در آن مشخصات دوربین‌ آیفون‌های سال ۲۰۲۱ را پیش بینی می‌کند. به طور خاص، دوربین‌های Ultra Wide موجود در دو مدل پیشرفته‌ی نهایی – که احتمالاً به نام‌های آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس شناخته خواهند شد – پیشرفت‌هایی خواهند داشت. این دو آیفون دارای مشخصه‌ی f/1.8 و ۶P (لنز شش عنصری) هستند و با زوم خودکار ارائه خواهند شد که این قابلیت در سری آیفون ۱۲ به صورت دوربین‌های Ultra Wide با f/2.4 و ۵P (پنج عنصر) با زوم ثابت ارائه شد.

مشاهده و خرید آیفون ۱۲ – کلیک کنید

یادداشت Kuo در دسترس وبسایت MacRumors قرار گرفت و در این یادداشت به این نکته نیز اشاره شده است که در حالی که در میان آیفون‌های سال ۲۰۲۱ تنها دوربین‌های دو مدل آن یعنی آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس با پیشرفت‌هایی همراه خواهند بود، اما همه‌ی مدل‌های آیفون ۲۰۲۲ (که احتمالاً آیفون ۱۴ نامیده می‌شوند) این فناوری پیشرفته را در خود خواهند داشت…

مینگ چی کو توصیه می‌کند که Largan مسئولیت تامین Voice Coil Motors (VCM) را برای دوربین‌های Ultra Wide پیشرفته بر عهده بگیرد. او پیش بینی می‌کند که Largan حدود ۷۰ درصد از سفارشات VCM را برای سال آینده در اختیار خواهد داشت و این در حالی است که گزارش شده است که این شرکت امسال تنها ۵۰ درصد از سفارشات لنزهای Ultra-Wide-Angle مربوط به سری iPhone 12 را داشته است.

آیفون ۱۳ معامله‌ی سالانه‌ی بیشتری خواهد داشت

انتظار می‌رود مدل‌های آیفون ۱۳، به خاطر داشتن زیرساخت‌های بهتر ۵G در H2 2021 و دوربین‌های فوق عریض بهبود یافته، فروش سالانه‌ی بیشتری داشته باشند. با توجه به صحبت‌های “کو” که می‌گوید سری آیفون ۱۳ نیز مانند آیفون ۱۲، همان چهار مدل آیفون را در خانواده‌ی خود دارد، پس ممکن است آیفون ۱۳ مینی نیز در سال آینده عرضه شود!

سری آیفون ۱۲ در ماه گذشته به بازار عرضه شد و با توجه به این که هنوز مدت زیادی از انتشار آن نگذشته است، در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد سری آیفون ۱۳ نیز وجود ندارد…

افشای اطلاعاتی از آیفون ۱۳ و آیفون SE 3

همانطور که Tipster Ice Universe اخیراً توییت کرده است، ممکن است notch دوربین جلو در آیفون ۱۳ از notch موجود در آیفون ۱۲ کوتاه‌تر باشد، اما حتی در این صورت به اندازه‌ی آیفون ۱۲ می‌تواند Wide باشد و تنها ممکن است از عمق آن کاسته شود.