قیمت روز محصولات اپل

آموزش بررسی فضای ذخیره سازی اپل واچ

بررسی فضای ذخیره سازی اپل واچ

آیا می‌خواهید بررسی کنید که چقدر فضای ذخیره سازی در Apple Watch خود دارید؟ احتمالا شما قصد دارید موسیقی و عکس را به ساعت خود منتقل کنید و می‌خواهید مطمئن شوید که فضای کافی داشته باشید! خوشبختانه، شما می‌توانید این اطلاعات را در عرض چند ثانیه مشاهده کنید. در ادامه‌ی این مطلب از بینهایت کالا چگونگی بررسی فضای ذخیره سازی اپل واچ را به شما آموزش می‌دهیم…

همه‌ی مدل‌های Apple Watch به همراه فضای ذخیره سازی مختص به خود تولید شده‌اند که برای نصب برنامه‌ها، ذخیره موسیقی، همگام سازی عکس‌ها و موارد دیگر استفاده می‌شود. بسته به مدل اپل واچی که دارید و محتوای ذخیره شده در آن، فضای ذخیره سازی شما ممکن است متفاوت باشد!

مشاهده مشخصات و قیمت روز اپل واچ سری ۶ – کلیک کنید

کمبود فضای کافی می‌تواند مانع نصب برنامه‌های جدید یا ذخیره‌ی رسانه‌ها شود. با این حال، اپل دسترسی به فضای ذخیره سازی در Apple Watch را آسان می‌کند.
اگر از آن دسته کاربرانی هستید که در ساعت هوشمند خود موسیقی و عکس‌های خود را ذخیره می‌کنید و برنامه‌های زیادی نصب می‌کنید، کنترل فضای ذخیره سازی دستگاه برای شما ضروری است…

نحوه بررسی فضای ذخیره سازی اپل واچ

بررسی فضای ذخیره سازی (میزان حافظه) در اپل واچ کاملاً ساده است. مراحل این کار در تمام مدل‌های Apple Watch و نسخه‌های watchOS یکسان است. در ادامه، این مراحل بررسی آمده است:

  • دکمه‌ی Crown Digital را روی اپل واچ خود فشار دهید و برنامه Settings را از صفحه اصلی باز کنید. در منوی تنظیمات، روی گزینه‌ی «General» که در پایین قسمت Apple ID قرار دارد ضربه بزنید.
بررسی فضای ذخیره سازی اپل واچ
  • در مرحله‌ی بعد، به پایین بروید و بر روی “Usage” که درست در بالای گزینه Reset قرار دارد تپ کنید.
بررسی فضای ذخیره سازی اپل واچ
  • در اینجا می‌توانید فضای ذخیره سازی موجود و مورد استفاده برای Apple Watch خود را مشاهده کنید. اگر صفحه را به پایین بکشید، می‌توانید میزان مصرف هر برنامه را نیز بررسی کنید.
بررسی فضای ذخیره سازی اپل واچ

به همین سادگی. دیدید که بررسی فضای ذخیره سازی در اپل واچ چقدر آسان است…

میزان حافظه‌ی مدل‌های مختلف اپل واچ

این که می‌بینید هر برنامه چقدر حافظه ساعت شما را پر کرده، می‌تواند کار شما را برای مدیریت حافظه و فضای ذخیره سازی راحت‌تر کند. همچنین شما می‌توانید برنامه‌هایی را که احساس می‌کنید دیگر نیازی به آن‌ها ندارید، برای ایجاد فضای خالی برای رسانه‌های دیگر، حذف کنید.

مشاهده مشخصات و قیمت روز اپل واچ SE – کلیک کنید

Apple Watch Series 6 دارای ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی است. با این حال، وقتی فضای ذخیره سازی را در تنظیمات بررسی می‌کنید، فضای موجود نشان داده شده کمتر از ۳۰ گیگابایت خواهد بود، حتی اگر هیچ برنامه‌ای روی آن نداشته باشید! دلیل این امر آن است که سیستم عامل watchOS نصب شده بر روی دستگاه شما، این فضا را به خود اختصاص داده است…

مدل‌های Apple Watch Series 4 و Series 5 دارای ۱۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی در همه‌ی مدل‌هایشان هستند. بقیه‌ی مدل‌های قدیمی اپل واچ دارای ۸ گیگابایت فضای ذخیره سازی هستند. بنابراین اگر از Apple Watch قدیمی استفاده می‌کنید، فضای ذخیره سازی آن بسیار کم است و بررسی فضای ذخیره سازی اپل واچ اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد…