قیمت روز محصولات اپل

چگونگی بازی کردن در آی مسیج آیفون و آیپد

بازی کردن در آی مسیج

در ادامه‌ی این مطلب از بینهایت کالا قصد داریم چگونگی بازی کردن در آی مسیج آیفون و آیپد را به شما آموزش دهیم…

می‌دانیم که iMessage یک سرویس پیام رسان است که توسط شرکت اپل توسعه یافته و در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شده است. iMessage منحصراً در سیستم عامل‌های اپل یعنی macOS ،iOS ،iPadOS و watchOS استفاده می‌شود.

بازی‌های دو نفره در آی مسیج آیفون و آیپد

با استفاده از برنامه‌ی App Store extension که در iMessage تعبیه شده است، می‌توانید بازی‌های iMessage را بر روی iPhone خود انجام دهید. در آنجا می‌توانید انواع بازی‌های iMessage، از جمله بولینگ، مینی گلف، Yahtzee و موارد دیگر را دانلود کنید. بازی‌های iMessage اکثرا به صورت رایگان انجام می‌شوند، اما بسیاری از آن‌ها خریدهای درون برنامه‌ای دارند.
همراه با ارسال ApplePay transactions و ساختن Memojis، صفحه کلید موجود در برنامه‌ی Messages آیفون شما این امکان را نیز به شما می‌دهد که با مخاطبینتان بازی کنید.

همزمان با این که شما آیفونتان را به iOS 11 و یا بالاتر آپدیت می‌کنید، می‌توانید تعدادی از بازی مختلف iMessage را بارگیری کنید تا با دوستان خود بازی کنید. بازی‌های شما با دیگر برنامه‌های شخص ثالث iMessage در یک گروه قرار می‌گیرند…

نحوه بازی کردن در آی مسیج آیفون و آیپد

 • برنامه Messages app را در تلفن خود باز کنید و روی مخاطبی که می‌خواهید با او بازی کنید ضربه بزنید یا آن را جستجو کنید.
 • گزینه‌ها را مستقیماً بالای صفحه کلید خودتان جستجو کنید تا نماد App Store را پیدا کنید سپس روی آن ضربه بزنید.
بازی کردن در آی مسیج
 • با این کار نسخه ویژه‌ای از App Store باز می‌شود که به طور انحصاری برنامه‌های افزودنی iMessage app را نشان می‌دهد. بیشتر این برنامه‌ها به صورت برچسب یا همان استیکر هستند، اما اگر صفحه را به پایین بکشید، بخشی را با عنوان “iMessage Games We Love” پیدا خواهید کرد. روی گزینه‌ی “See All” در کنار آن تپ کنید.
بازی کردن در آی مسیج
 • لیست کاملی از بازی‌های موجود برای iMessage برای شما ارائه می‌شود. هر یک صفحه مخصوص به خود را دارد که می‌توانید تصاویر، فیلم‌ها و سایر اطلاعات مربوط به بازی را بررسی و جستجو کنید و موردی که دوست دارید را پیدا کنید.
 • بعد از این که بازی مورد نظر را پیدا کردید آن را دانلود کنید؛ بر روی دکمه‌ی “Get” در کنار نماد آن ضربه بزنید و مثل برنامه‌های دیگر آن را دانلود کنید.
بازی کردن در آی مسیج
 • برای خارج شدن از App Store و بازگشت به صفحه‌ی iMessage نماد “X” در گوشه‌ی بالا و سمت راست صفحه را لمس کنید.
از بینهایت کالا خرید کنید
 • در زیر صفحه کلیدتان در میان نمادها بگردید تا بازی‌ای را که تازه بارگیری کرده‌اید پیدا کنید؛ سپس روی آن کلیک کنید.
بازی کردن در آی مسیج
 • با این کار منویی باز می‌شود که می‌توانید بازی مورد نظر خود را با مخاطب خود سفارشی کنید. وقتی نوع بازی را انتخاب کردید، به طور خودکار در صفحه کلید شما بارگیری می‌شود، گویی که دارید عکس می‌فرستید.
 • برای ارسال و شروع بازی نیز درست همانند یک پیام عادی پیغام “Delivered” را دریافت خواهید کرد. برای شروع نوبتتان، روی هر نقطه از پیام ضربه بزنید.
بازی کردن در آی مسیج
 • پس از پایان نوبت خود، باید منتظر بازی دوست خود باشید.
 • هر زمان که حریف شما بازی را انجام دهد و دوباره نوبت شما برسد، پیام جدیدی را به همراه پیش نمایش بازی از طرف او دریافت خواهید کرد؛ دوباره کلیک کنید تا نوبت شما شروع شود.
بازی کردن در آی مسیج
 • بازی کنید تا بازی تمام شود. بعضی از بازی‌ها (مانند بسکتبال) فقط چند دور دارند؛ در حالی که بعضی دیگر (مانند شطرنج) دورهای بیشتری دارند و طولانی‌تر هستند. وقتی بازی به پایان رسید، از داخل بازی گزینه‌ی “Play Again” را خواهید داشت که برای بازی دوباره باید روی آن ضربه بزنید یا این که می‌توانید به همان روشی که قبلاً انجام داده‌اید دوباره دعوت نامه‌ی بازی را برای مخاطب خود ارسال کنید.