قیمت روز محصولات اپل

بروزرسانی جدید توییتر با قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل macOS big sur

بروزرسانی جدید توییتر با قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل macOS big sur

توییتر نسخه بروزرسانی جدید با قابلیت پشتیبانی از macOS big sur و پردازنده‌ی M1 را منتشر کرده است؛ بدین ترتیب کاربران دیگر نیازی به استفاده از شبیه‌ساز Rosetta 2 ندارند.

نسخه جدید توییتر از نسخه نهایی سیستم‌عامل macOS big sur و پردازنده‌های جدید اپل به نام M1 پشتیبانی خواهد کرد. سیستم‌عامل macOS big sur اپل هفته گذشته به صورت نهایی منتشر شده بود…

توییتر یکی از محبوب‌ترین و پر استفاده‌ترین شبکه‌های اجتماعی جهان به شمار می‌رود که هر روز بر دامنه استفاده کنندگانش افزوده می‌شود. بنابراین عجیب نیست که توییتر در تلاش برای ایجاد یک محیط آرامش‌بخش برای کاربرانش باشد.

پیش از این توییتر مشکلات فراوانی را با حالت بتای macOS big sur برای کاربران به وجود آورده بود، اما به‌روزرسانی جدید این برنامه هماهنگی بیشتری با مک‌ OS نهایی دارد. نسخه طراحی شده توییتر برای رایانه‌های مک نیز بهبود یافته و زبان طراحی آن نیز مانند مک‌ OS بسیار سبک و شفاف‌تر شده است. نسخه جدید توییتر همچنین بر مبنای برنامه‌های پردازنده‌های اختصاصی اپل سیلیکون تهیه شده و کاربران مک‌های مبتنی بر آرم می‌توانند از برنامه توییتر بدون هیچ مشکلی استفاده کنند.

در نهایت باید گفت که نسخه مک توییتر اکنون برای CPU های ساخت اپل بهینه شده است؛ این بهینه‌سازی به این معنا است که این اپلیکیشن بدون ترجمه از Rosetta 2 مستقیما روی تراشه‌های M1 اپل اجرا می‌شود. قرار است که اولین مک‌بوک ایر، مک‌بوک پرو و مک‌مینی‌های بهره‌مند از تراشه‌های M1 در اوایل هفته آینده میلادی به دست مشتریان برسند. پس مشاهده اینکه توییتر در زمان مناسبی اپ خودش را آپدیت کرده، بسیار قابل توجه است.

بروزرسانی جدید توییتر با قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل macOS big sur

شما هم اکنون می‌توانید نسخه مک اپلیکیشن رسمی توییتر را از طریق اپ‌استور دانلود کنید. برای این کار نیاز به یک اپل‌آیدی خواهید داشت که متاسفانه در حال حاضر تهیه آن برای کاربران ایرانی چندان آسان نیست، اما می‌توانید از طریق فروشگاه بینهایت کالا اقدام به دریافت آنی اپل آیدی با کشور دلخواه خود کنید…