قیمت روز محصولات اپل

دو گوشی جدید ال جی با اسم‌های LG Q63 و LG Q83 عرضه خواهند شد

LG Q63 و LG Q83

طبق اخبار شنیده شده ال جی قصد دارد در آینده‌ای نزدیک، دو گوشی هوشمند جدیدش به نام‌های LG Q63 و LG Q83 را عرضه کند.
ال جی قبل از این نیز، تعداد زیادی از تلفن‌های سری Q مانند Q31 و Q51 و Q61 را عرضه کرده بود…

بزرگترین عملکرد این دو گوشی باید این باشد که تنظیمات Digicam یا همان دوربین اصلی کاملاً متفاوتی دارد و همچنین دوربین جلوی آن نیز به شکل یک حفره‌ی قطره مانند طراحی شده است. هر دوی این دو تلفن آینده‌ی ال جی ممکن است تنظیمات Digicam دوربین عقب را داشته باشند و همچنین می‌توان وجود پردازنده‌ای بزرگ را برای آن‌ها پیش بینی کرد.

بنظر می‌رسد که هر یک از این تلفن‌های هوشمند باید در اوایل سال بعد به بازار عرضه شوند. ماه گذشته، ال جی گوشی هوشمند LG Q52 را روانه‌ی بازار کرد که در بحث کارایی بسیار قابل قبول بود.

طراحی و نمایش

بر اساس گزارش ۹۱mobiles، در میان رندرهای سه بعدی CAD کنونی این گوشی، طراحی این Smartphone های ال جی تا حدودی دیده می‌شود و بر اساس آن به نظر می‌رسد که طراحی هر دو تلفن دقیقاً یکسان است. در چنین سناریویی، هر یک از این تلفن‌های هوشمند می‌توانند با اسم LG Q63 یا به اسم LG Q83 به بازار عرضه شوند.

دو گوشی LG Q63 و LG Q83 علاوه بر قرارگیری سنسور اثر انگشت در سمت راست دستگاه، دارای یک حفره‌ی کوچک قطره مانند و جک هدفون نیز هستند. از نظر طراحی، این تلفن‌های هوشمند دقیقاً مانند تلفن‌های هوشمند آیفون ۶ و آیفون ۷ طراحی شده‌اند!
تلفن‌های هوشمند آینده‌ی LG Q63 و LG Q83 ممکن است از پورت Type-C بهره‌مند باشند و همچنین ممکن است دارای یک بلندگو باشند.

خرید گیفت کارت ارزان گوگل پلی

این سری از گوشی‌های LG Q در پشت خود از بریدگی مثلث شکلی برای جا دادن سه لنز دوربین استفاده می‌کنند که تنظیمات کاملاً متفاوتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند که سنسور اولین Digicam مربوطه، به وضوح می‌تواند ۶۴ مگاپیکسل باشد. در زمانی نزدیک، مشخصات هر یک از این تلفن‌های هوشمند ارائه خواهد شد و پس از آن قیمت و هزینه‌ی این اسمارت فون‌ها نیز فاش می‌شود…